Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Почесні Грамоти Верховної Ради України та нагрудні знаки вручили ліквідаторам до 33-річниці Чорнобильської аварії Роздрукувати

25 квітня відбулися урочисті заходи з нагоди 33-річниці Чорнобильської трагедії. Вручили грамоти та подякували ліквідаторам катастрофи за мужність та самовідданість під час ліквідації страшної аварії голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк.

Усі присутні в залі хвилинною мовчання вшанували пам'ять тих, хто постраждав від страшної катастрофи на Чорнобильській АЕС.

–  Ми всі, присутні в цій залі, є свідками тих жахливих подій, що відбулися в ніч з 25 на 26 квітня 1986 року в Чорнобилі. І лише через деякий час, коли суспільству повідомили про цю величезну трагедію, окремі з вас були вже там і боролися з наслідками цієї незрозумілої страшної аварії. За це вам – щирі слова вдячності від себе особисто та від депутатів обласної Ради, ми цінуємо ваш неоціненний вклад, – підкреслив Анатолій Олійник, звертаючись до присутніх.

З вітальним словом виступив заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, який подякував присутнім за мужність і героїзм, який врятував мільйони життів. Розповів й про наміри створити у місті Вінниці  «Музей Мужніх».

 – Значна частина експозиції музею буде присвячена й героям Чорнобиля, – підкреслив заступник голови облдержадміністрації.

За особливі заслуги перед українським народом у сприянні становленню та зміцненню України як демократичної, соціальної, правової держави, здійсненню заходів щодо забезпечення прав і свобод громадян керівники області вручили Почесні Грамоти Верховної Ради України та нагрудні знаки членам правління Вінницької міської громадської організації «Союз Чорнобиль України», учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії Антону Вербицькому та Павлу Пшеничному.

Окрім цього за особистий внесок у ліквідацію наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, активну життєву позицію та громадську діяльність, у зв’язку з 33-ми роковинами Чорнобильської трагедії Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради нагородили 40 ліквідаторів-чорнобильців, а також вручили їм грошові винагороди. 

На Вінниччині проживає понад 20 тисяч громадян, які постраждали від Чорнобильської катастрофи. З них 4 351 – це учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, потерпілих громадян – 14 659, в тому числі  11 564 дітей та 1080 дружин (чоловіків) померлих громадян, смерть яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи.

Повернутись Створено: 25 квітня 2019 року, 16:00 Переглядів: 634

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація