Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Почесні Грамоти Верховної Ради України та нагрудні знаки вручили ліквідаторам до 33-річниці Чорнобильської аварії Роздрукувати

25 квітня відбулися урочисті заходи з нагоди 33-річниці Чорнобильської трагедії. Вручили грамоти та подякували ліквідаторам катастрофи за мужність та самовідданість під час ліквідації страшної аварії голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк.

Усі присутні в залі хвилинною мовчання вшанували пам'ять тих, хто постраждав від страшної катастрофи на Чорнобильській АЕС.

–  Ми всі, присутні в цій залі, є свідками тих жахливих подій, що відбулися в ніч з 25 на 26 квітня 1986 року в Чорнобилі. І лише через деякий час, коли суспільству повідомили про цю величезну трагедію, окремі з вас були вже там і боролися з наслідками цієї незрозумілої страшної аварії. За це вам – щирі слова вдячності від себе особисто та від депутатів обласної Ради, ми цінуємо ваш неоціненний вклад, – підкреслив Анатолій Олійник, звертаючись до присутніх.

З вітальним словом виступив заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, який подякував присутнім за мужність і героїзм, який врятував мільйони життів. Розповів й про наміри створити у місті Вінниці  «Музей Мужніх».

 – Значна частина експозиції музею буде присвячена й героям Чорнобиля, – підкреслив заступник голови облдержадміністрації.

За особливі заслуги перед українським народом у сприянні становленню та зміцненню України як демократичної, соціальної, правової держави, здійсненню заходів щодо забезпечення прав і свобод громадян керівники області вручили Почесні Грамоти Верховної Ради України та нагрудні знаки членам правління Вінницької міської громадської організації «Союз Чорнобиль України», учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії Антону Вербицькому та Павлу Пшеничному.

Окрім цього за особистий внесок у ліквідацію наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, активну життєву позицію та громадську діяльність, у зв’язку з 33-ми роковинами Чорнобильської трагедії Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради нагородили 40 ліквідаторів-чорнобильців, а також вручили їм грошові винагороди. 

На Вінниччині проживає понад 20 тисяч громадян, які постраждали від Чорнобильської катастрофи. З них 4 351 – це учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, потерпілих громадян – 14 659, в тому числі  11 564 дітей та 1080 дружин (чоловіків) померлих громадян, смерть яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи.

Повернутись Створено: 25 квітня 2019 року, 16:00 Переглядів: 441

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація