Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Почесні Грамоти Верховної Ради України та нагрудні знаки вручили ліквідаторам до 33-річниці Чорнобильської аварії Роздрукувати

25 квітня відбулися урочисті заходи з нагоди 33-річниці Чорнобильської трагедії. Вручили грамоти та подякували ліквідаторам катастрофи за мужність та самовідданість під час ліквідації страшної аварії голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк.

Усі присутні в залі хвилинною мовчання вшанували пам'ять тих, хто постраждав від страшної катастрофи на Чорнобильській АЕС.

–  Ми всі, присутні в цій залі, є свідками тих жахливих подій, що відбулися в ніч з 25 на 26 квітня 1986 року в Чорнобилі. І лише через деякий час, коли суспільству повідомили про цю величезну трагедію, окремі з вас були вже там і боролися з наслідками цієї незрозумілої страшної аварії. За це вам – щирі слова вдячності від себе особисто та від депутатів обласної Ради, ми цінуємо ваш неоціненний вклад, – підкреслив Анатолій Олійник, звертаючись до присутніх.

З вітальним словом виступив заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, який подякував присутнім за мужність і героїзм, який врятував мільйони життів. Розповів й про наміри створити у місті Вінниці  «Музей Мужніх».

 – Значна частина експозиції музею буде присвячена й героям Чорнобиля, – підкреслив заступник голови облдержадміністрації.

За особливі заслуги перед українським народом у сприянні становленню та зміцненню України як демократичної, соціальної, правової держави, здійсненню заходів щодо забезпечення прав і свобод громадян керівники області вручили Почесні Грамоти Верховної Ради України та нагрудні знаки членам правління Вінницької міської громадської організації «Союз Чорнобиль України», учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії Антону Вербицькому та Павлу Пшеничному.

Окрім цього за особистий внесок у ліквідацію наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, активну життєву позицію та громадську діяльність, у зв’язку з 33-ми роковинами Чорнобильської трагедії Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради нагородили 40 ліквідаторів-чорнобильців, а також вручили їм грошові винагороди. 

На Вінниччині проживає понад 20 тисяч громадян, які постраждали від Чорнобильської катастрофи. З них 4 351 – це учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, потерпілих громадян – 14 659, в тому числі  11 564 дітей та 1080 дружин (чоловіків) померлих громадян, смерть яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи.

Повернутись Створено: 25 квітня 2019 року, 16:00 Переглядів: 384

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація