03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Подарунки від депутата отримали учасники клубу людей поважного віку «Ветеран» Роздрукувати

Днями у Бохониках відбулось чергове засідання клубу для людей поважного віку «Ветеран», присвячене новорічно-різдвяним святам. З прийдешніми святами учасників зібрання привітав депутат обласної Ради Олександр Масленніков та презентував солодкі подарунки до свят й вручив передплату на видання «Подільська зоря».

Думаю, що функціонування у громаді клубу для людей поважного віку дуже гарна справа, – говорить Олександр Георгійович. –  Подібні засідання дають можливість пенсіонерам приємно проводити час, пробуджують у них нові інтереси, створюють гарні умови для спілкування. Літні люди часто відчувають спустошеність, нестачу людського спілкування, зустрічей з людьми, котрі мають схожі інтереси та проблеми. Клуби для літніх людей дозволяють зробити життя людей поважного віку активним і насиченим. У своїй депутатській діяльності намагаюсь робити все, щоб вони відчували повагу і турботу та не втрачали суспільної активності, зокрема постійно підтримую клуб «Ветеран», – зазначив Олександр Масленніков.

Повернутись Створено: 27 грудня 2019 року, 10:57 Переглядів: 276

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація