24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Подарунки від депутатів обласної Ради отримали вихованці дитбудинку «Малятко» Роздрукувати

З Міжнародним днем захисту дітей вихованців Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки «Малятко» привітав депутат обласної Ради Олександр Крученюк.  Від імені депутатів фракції БПП «Солідарність» він передав подарунки.

– Це чудова нагода приділити увагу малечі, яка потребує особливої уваги, – коментує Олександр Крученюк. – Наше завдання - робити проживання діток в цих стінах якомога комфортнішим. Адже все, що ми закладемо в їхні серця, вони понесуть в доросле життя. 
Олександр Васильович подякував всім працівникам закладу за нелегку роботу і щирість, якою наповнені їхні серця.
Вихованці дитячого будинку подарували гарне свято гостям, тішили кожного з присутніх музичними номерами, віршами та радісним сміхом.

У Вінницькому обласному спеціалізованому будинку дитини із ураженнями центральної нервової системи і порушеннями психіки "Малятко" виховується близько 100 дітей від народження до 8 років. У  закладі знаходяться діти, від яких відмовилися батьки. Також  на реабілітацію малозабезпечені батьки привозять своїх дітей.

Повернутись Створено: 1 червня 2017 року, 17:45 Переглядів: 553

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація