03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Подільський зоопарк готує своїм відвідувачам черговий подарунок Роздрукувати

В комунальному закладі «Подільський зоопарк» облаштовують ще одну креативну зону благоустрою – гігантську металеву парасолю із лавою неподалік від вольєру для гімалайських ведмедів. Про це повідомляє пресслужба зоопарку.

У повідомленні йдеться, що «влітку тут можна буде сховатись від сонця та перепочити, а любителі селфитись матимуть нагоду зробити ще не один яскравий кадр. Навколо парасолі у зоопарку вже зростають молоді деревця. Неподалік розташований соснячок. Тож, ранком тут можна буде посидіти, помилуватись сходом сонця та подихати корисними для легенів фітонцидами, які виділяють молоді хвойні насадження. Навесні парасольку прикрасять живими квітами, що звисатимуть додолу і додаватимуть конструкції ще більшої вишуканості. Нова фотолокація у Подільському зоопарку, можливо, нагадуватиме нашим відвідувачам про фестиваль опери у Тульчині, присвячений творчості композитора автора відомого на весь світ твору «Щедрик» Миколи Леонтовича». Нагадаємо, зупинка громадського транспорту у формі гігантської парасолі доповнює мистецький простір, що розташований на ділянці від палацу Потоцьких до музичної школи, заснованої композитором.

Повернутись Створено: 19 листопада 2019 року, 15:20 Переглядів: 319

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація