Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

 

 

Вінниччина відзначить Дні Європи міжнародною конференцією

20 травня у Вінниці відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід». Очікується, що на форум прибуде близько 500 осіб, в тому числі представники уряду, парламенту та Адміністрації Президента України, посли країн Євросоюзу, представники Європарламенту, делегації з Польщі, Румунії, Франції, Великобританії.

Ініціатором зібрання виступив голова обласної Ради Сергій Татусяк, який вже має досвід проведення заходів такого масштабу. У 2009 році Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина», яке очолює Сергій Пилипович, організувало аналогічну конференцію до Дня незалежності України.
У понеділок, 4 квітня відбулося 1-ше засідання організаційного комітету з підготовки та проведення конференції під головуванням 1-го заступника голови облради Ігоря Кревського.
Ігор Миколайович наголосив, що міжнародна конференція і її тематика обумовлена адміністративною реформою, яку здійснює Президент України Віктор Янукович, та ініціативами обласної Ради щодо реформування місцевого самоврядування в Україні.
– Цією конференцією ми підсилимо свою позицію щодо необхідності і нагальності реформи самоврядування в Україні, – зазначив І.Кревський.
Заступник голови облради Степан Нешик підкреслив, що «подібних заходів такого рівня в історії обласної Ради не було», відтак це додає ще більшої відповідальності організаторам.

Наразі вже сформовано попередній список запрошених на конференцію, головних доповідачів та співдоповідачів. Також члени оргкомітету працюють над текстом резолюції, яку мають затвердити учасники конференції.

 

 

 

Повернутись Створено: 4 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 831

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація