Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

 

 

Вінниччина відзначить Дні Європи міжнародною конференцією

20 травня у Вінниці відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід». Очікується, що на форум прибуде близько 500 осіб, в тому числі представники уряду, парламенту та Адміністрації Президента України, посли країн Євросоюзу, представники Європарламенту, делегації з Польщі, Румунії, Франції, Великобританії.

Ініціатором зібрання виступив голова обласної Ради Сергій Татусяк, який вже має досвід проведення заходів такого масштабу. У 2009 році Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина», яке очолює Сергій Пилипович, організувало аналогічну конференцію до Дня незалежності України.
У понеділок, 4 квітня відбулося 1-ше засідання організаційного комітету з підготовки та проведення конференції під головуванням 1-го заступника голови облради Ігоря Кревського.
Ігор Миколайович наголосив, що міжнародна конференція і її тематика обумовлена адміністративною реформою, яку здійснює Президент України Віктор Янукович, та ініціативами обласної Ради щодо реформування місцевого самоврядування в Україні.
– Цією конференцією ми підсилимо свою позицію щодо необхідності і нагальності реформи самоврядування в Україні, – зазначив І.Кревський.
Заступник голови облради Степан Нешик підкреслив, що «подібних заходів такого рівня в історії обласної Ради не було», відтак це додає ще більшої відповідальності організаторам.

Наразі вже сформовано попередній список запрошених на конференцію, головних доповідачів та співдоповідачів. Також члени оргкомітету працюють над текстом резолюції, яку мають затвердити учасники конференції.

 

 

 

Повернутись Створено: 4 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 801

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація