20 червня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 38 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 14.06.2019 №123 Про чергову 38 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”: 1. Провести пленарне засідання чергової 38 сесії обласної Ради 7 скликання 26 червня 2019 року о 10.00 годині в ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

  • Розглянуто 80 інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за кошти ДФРР

    Депутати обласної Ради Геннадій Мазур і Лариса Білозір 23 травня взяли участь у засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку 2019 року. Засідання проходил ....

 

 

Вінниччина відзначить Дні Європи міжнародною конференцією

20 травня у Вінниці відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід». Очікується, що на форум прибуде близько 500 осіб, в тому числі представники уряду, парламенту та Адміністрації Президента України, посли країн Євросоюзу, представники Європарламенту, делегації з Польщі, Румунії, Франції, Великобританії.

Ініціатором зібрання виступив голова обласної Ради Сергій Татусяк, який вже має досвід проведення заходів такого масштабу. У 2009 році Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина», яке очолює Сергій Пилипович, організувало аналогічну конференцію до Дня незалежності України.
У понеділок, 4 квітня відбулося 1-ше засідання організаційного комітету з підготовки та проведення конференції під головуванням 1-го заступника голови облради Ігоря Кревського.
Ігор Миколайович наголосив, що міжнародна конференція і її тематика обумовлена адміністративною реформою, яку здійснює Президент України Віктор Янукович, та ініціативами обласної Ради щодо реформування місцевого самоврядування в Україні.
– Цією конференцією ми підсилимо свою позицію щодо необхідності і нагальності реформи самоврядування в Україні, – зазначив І.Кревський.
Заступник голови облради Степан Нешик підкреслив, що «подібних заходів такого рівня в історії обласної Ради не було», відтак це додає ще більшої відповідальності організаторам.

Наразі вже сформовано попередній список запрошених на конференцію, головних доповідачів та співдоповідачів. Також члени оргкомітету працюють над текстом резолюції, яку мають затвердити учасники конференції.

 

 

 

Повернутись Створено: 4 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 773

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація