Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

 

 

Вінниччина відзначить Дні Європи міжнародною конференцією

20 травня у Вінниці відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід». Очікується, що на форум прибуде близько 500 осіб, в тому числі представники уряду, парламенту та Адміністрації Президента України, посли країн Євросоюзу, представники Європарламенту, делегації з Польщі, Румунії, Франції, Великобританії.

Ініціатором зібрання виступив голова обласної Ради Сергій Татусяк, який вже має досвід проведення заходів такого масштабу. У 2009 році Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина», яке очолює Сергій Пилипович, організувало аналогічну конференцію до Дня незалежності України.
У понеділок, 4 квітня відбулося 1-ше засідання організаційного комітету з підготовки та проведення конференції під головуванням 1-го заступника голови облради Ігоря Кревського.
Ігор Миколайович наголосив, що міжнародна конференція і її тематика обумовлена адміністративною реформою, яку здійснює Президент України Віктор Янукович, та ініціативами обласної Ради щодо реформування місцевого самоврядування в Україні.
– Цією конференцією ми підсилимо свою позицію щодо необхідності і нагальності реформи самоврядування в Україні, – зазначив І.Кревський.
Заступник голови облради Степан Нешик підкреслив, що «подібних заходів такого рівня в історії обласної Ради не було», відтак це додає ще більшої відповідальності організаторам.

Наразі вже сформовано попередній список запрошених на конференцію, головних доповідачів та співдоповідачів. Також члени оргкомітету працюють над текстом резолюції, яку мають затвердити учасники конференції.

 

 

 

Повернутись Створено: 4 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 919

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація