5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Погоджувальна рада визначила із громадськістю спільні точки дотику заради проведення засідання сесії обласної Ради Роздрукувати

16 грудня відбулось засідання погоджувальної ради під головуванням очільника обласної Ради Сергія Свитка. У роботі погоджувальної ради взяли участь керівники депутатських фракцій і груп обласної Ради, представники громадських організацій Майдану. Під час засідання було погоджено питання порядку денного 29 позачергової сесії обласної Ради, яку заплановано провести 17 грудня цього року. 

Мета засідання - знаходження спільних точок порозуміння і налагодження конструктивного діалогу для забезпечення стабільного проведення засідання сесії обласної Ради та ухвалення важливих для територіальної громади області рішень. Учасники погоджувальної наради розглянули 25 питань порядку денного, які будуть винесені зі змінами і доповненнями на розгляд пленарного засідання 29 позачергової сесії обласної Ради.

Окрім питань, які були схвалені на попередньому засіданні президії обласної Ради – це внесення змін до рішення 21 сесії обласної Ради 6 скликання від 1 лютого 2014 року № 669 „Про обласний бюджет на 2014 рік (зі змінами)”, дострокового припинення повноважень 6-ти депутатів Вінницької обласної Ради 6 скликання, які обрані народними депутатами України, про переукладення контрактів з керівниками комунальних закладів і підприємств, до порядку денного було також внесено ряд інших важливих питань. Зокрема, про надання згоди на реалізацію проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій в рамках Кіотського протоколу на об’єктах спільної власності територіальних громад Вінницької області, про погодження ліміту використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів на 2014 рік, про план роботи обласної Ради 6 скликання на 2015 рік, тощо.

Питання, які стосуються кадрових звільнень і призначень в комунальних закладах охорони здоров’я області, вирішили доопрацювати в міжсесійний період спільно з представниками громадських організацій та розглянути їх на черговій сесії обласної Ради.

Голова обласної Ради Сергій Свитко висловив сподівання, що засідання сесії відбудеться у спокійній атмосфері і депутатський корпус нарешті зможе ефективно працювати в інтересах громади області.

- Я переконаний, що позачергова 29-а сесія відбудеться. Ми маємо підтримати дуже важливі рішення для громади області. Це буде генеральна репетиція перед ще важливішою сесією – бюджетною, на якій депутати повинні ухвалити обласний бюджет на 2015 рік. Думаю, що сесія обласної Ради відбудеться спокійно і конструктивно, - зазначив Сергій Свитко.

Учасники засідання висловили сподівання, що налагодження діалогу між керівництвом, депутатським корпусом і громадськістю області стане основою для подальшого конструктивного співробітництва, стабілізації суспільно-політичної ситуації на Вінниччині.

Повернутись Створено: 16 грудня 2014 року, 16:40 Переглядів: 974

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація