4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Поклали квіти до пам’ятного знаку «Небесній Сотні та Героям ООС» Роздрукувати

Сьогодні, 11 жовтня, напередодні відзначення Дня захисника України відбулося покладання квітів до  Вічного Вогню, пам’ятного знаку «Небесній Сотні та Героям ООС» на меморіалі Слави.  

Пам'ять загиблих героїв, які мужньо захищали кордони рідної країни, прийшли вшанувати голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Владислав Скальський, застпуник Вінницького міського голови Микола Форманюк, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк,   депутати обласної Ради, керівники управлінь та департаментів облдержадміністрації, керівники обласних служб, ветерани та жителі міста. 

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх героїв, які віддали своє життя за Україну. Після відбулося офіційне покладання квітів до пам’ятних знаків.

Хореографічний ансамбль сучасного танцю «Благо» виконав хореографічну композицію «Мальви».

Вихованка театральної студії «Мельпомена» Діана Сімчук читала «Молитву за Україну».

Також від зібрання, делеговано покласти гірлянди до пам’ятника «Дерево Свободи», присвяченого Героям Небесної Сотні та Революції Гідності;  пам’ятного знаку Івану Богуну;  пам’ятного знаку Січовим Стрільцям та воїнам ОУН-УПА; меморіалу «Загиблим льотчикам»; пам’ятника Симону Петлюрі; пам’ятного знаку медикам, які загинули на Майдані та зоні проведення АТО (ООС) та пам’ятного знаку Семену Якерсону. 

В багатому на подвиги літописі українського воїнства було безліч битв і дат, гідних стати святом, проте від часів козацтва до Армії Української Народної Республіки день Покрови Пресвятої Богородиці був святковим днем захисників Вітчизни, козацькою Покровою.

Згідно літописів, князь Ярослав Мудрий віддав Київ і всю Русь під покров Божої Матері, тому в українській традиції Покрова тісно пов’язується з ідеями захисту від ворогів. А у свідомості народу – асоціюється з військовою честю, звитягою, мужністю та лицарством.

Сучасна українська держава є історичним та політичним спадкоємцем козацтва, визвольного руху та тисячолітньої християнської традиції. І тепер цей день став не просто державним святом та невід’ємним спадком України, а всенародним святом. Адже захисниками незалежності та суверенітету нашої держави є військові та добровольці, медики та волонтери, дорослі та діти – сучасні герої, завдяки яким Україна є і буде.

Повернутись Створено: 11 жовтня 2019 року, 13:09
Оновлено: 11 жовтня 2019 року, 13:10
Переглядів: 386

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація