30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Політико-консультативна рада Роздрукувати

Сергій Татусяк: вимагати від влади дій

Сергій Татусяк закликав Політико-консультативну раду, яка діє при обласній Раді та облдержадміністрації змінити форми роботи та працювати по-європейськи.

Про це головний самоврядець області сказав на черговому засіданні ПКР 16 грудня.
– Запити суспільства і держави змінюються, політичні партії та громадські організації мають працювати за проєвропейськими принципами: вимагати від влади дій, порушувати незручні питання, контролювати виконання рішень… Це нові форми роботи, які має взяти на озброєння Політико-консультативна рада, – наголосив С.Татусяк.

На своєму черговому засіданні ПКР під головуванням Віктора Маліновського розглянула 3 питання порядку денного: 1. Аналіз результатів виборів до місцевих органів влади. 2. Пропозиції до проекту обласного бюджету-2011. 3. План роботи ПКР на 2011 рік.
Зокрема, Політико-консультативна рада наголосила врахувати у бюджеті наступного року пріоритетними статтями оплату праці та комунальних послуг, забезпечення незахищених верств населення продуктами харчування та медикаментами.
Також, на думку членів ПКР, обласний бюджет має бути спрямований на розвиток енергозберігаючих технологій та екологічної безпеки регіону. Окрім того, сприяти формуванню житлового фонду на Вінниччині і конструктивній співпраці між роботодавцями та працівниками.
Окремим питанням ПКР проголосувала за звернення до Верховної Ради України з проханням щодо забезпечення матеріальних виплат дітям війни. Таку пропозицію вніс голова обласної організації «Діти війни» Костянтин Коваль.

 

Повернутись Створено: 18 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 951

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація