03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Полковник служби цивільного захисту Андрій Бабкін отримав державну нагороду Роздрукувати

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль разом з Президентом України Володимиром Зеленським зустрілися зі співробітниками ДСНС, які брали участь у гасінні масштабної лісової пожежі у Чорнобильській зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення. Під час зустрічі Президент вручив 22 рятувальникам державні нагороди.

Зокрема, таку нагороду отримав і офіцер із Вінниччини – заступник начальника управління – начальник відділу реагування на НС полковник служби цивільного захисту Андрій Бабкін

– Більше тисячі людей задіяні в ліквідації пожежі. Ми дякуємо вам і усім тим, хто поруч з вами стоїть пліч-о-пліч і робить цю складну роботу. Сьогодні – у річницю трагедії на ЧАЕС – передаємо слова вдячності всім ліквідаторам. Символічно, що саме 26 квітня ви отримали від Президента державні нагороди, – сказав очільник Уряду Денис Шмигаль.

Також представники Уряду разом з Президентом України оглянули місце пожежі поблизу сіл Нова Красниця та Річиця, де співробітникам ДСНС своєю нелегкою працею вдалося зупинити вогонь.

 Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 28 квітня 2020 року, 11:31 Переглядів: 158

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація