Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Половина районів Вінниччини заприятелювали з повітами Мазовії Роздрукувати

20-21 вересня на Вінниччині перебувала делегація старост повітів Мазовецького воєводства Республіки Польща. А саме: очільники 16-ти повітів із 34-х наявних у дружньому регіоні.

У ході візиту польські самоврядці зустрілися зі своїми вінницькими колегами – головами районних рад. Після предметного спілкування про потенційні напрями співробітництва, сторонами було підписано 13 протоколів намірів про співпрацю та укладено 2 усні домовленості.

Отож, партнерами стали:

Тиврівський район та Вишковський повіт

Липовецький район та Ліпський повіт

Теплицький район та Маковський повіт

Бершадський район та Млавський повіт

Ямпільський район та Новодворський повіт

Козятинський район та Остроленцький повіт

Вінницький район та Венгровський повіт

Калинівський район та Пшасницький повіт

Могилів-Подільський район та Соколовський повіт

Тульчинський район та Пултуський повіт

Іллінецький район та Серпецький повіт

Жмеринський район та Журомінський повіт

Мурованокуриловецький район та Пшисуський повіт

Крім того, було підписано один протокол намірів на сільському рівні, а саме: між селом Писарівка Вінницького району та гміною Сточек Мазовецького воєводства.

Наразі на стадії усної домовленості про співпрацю знаходяться Барський район та Легіоновський повіт, а також Шаргородський район та Пясечинський повіт.

Нагадаємо, ці заходи проводяться в рамках угоди про співпрацю між Вінницькою областю та Мазовецьким воєводством, яка була підписана у листопаді 2012 року.

Наразі в рамках цієї угоди готується поїздка голів районних рад Вінниччини до своїх партнерів у Мазовії, де вже будуть підписані офіційні угоди про партнерство.

 

Повернутись Створено: 23 вересня 2013 року, 17:35 Переглядів: 673

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація