Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Половина районів Вінниччини заприятелювали з повітами Мазовії Роздрукувати

20-21 вересня на Вінниччині перебувала делегація старост повітів Мазовецького воєводства Республіки Польща. А саме: очільники 16-ти повітів із 34-х наявних у дружньому регіоні.

У ході візиту польські самоврядці зустрілися зі своїми вінницькими колегами – головами районних рад. Після предметного спілкування про потенційні напрями співробітництва, сторонами було підписано 13 протоколів намірів про співпрацю та укладено 2 усні домовленості.

Отож, партнерами стали:

Тиврівський район та Вишковський повіт

Липовецький район та Ліпський повіт

Теплицький район та Маковський повіт

Бершадський район та Млавський повіт

Ямпільський район та Новодворський повіт

Козятинський район та Остроленцький повіт

Вінницький район та Венгровський повіт

Калинівський район та Пшасницький повіт

Могилів-Подільський район та Соколовський повіт

Тульчинський район та Пултуський повіт

Іллінецький район та Серпецький повіт

Жмеринський район та Журомінський повіт

Мурованокуриловецький район та Пшисуський повіт

Крім того, було підписано один протокол намірів на сільському рівні, а саме: між селом Писарівка Вінницького району та гміною Сточек Мазовецького воєводства.

Наразі на стадії усної домовленості про співпрацю знаходяться Барський район та Легіоновський повіт, а також Шаргородський район та Пясечинський повіт.

Нагадаємо, ці заходи проводяться в рамках угоди про співпрацю між Вінницькою областю та Мазовецьким воєводством, яка була підписана у листопаді 2012 року.

Наразі в рамках цієї угоди готується поїздка голів районних рад Вінниччини до своїх партнерів у Мазовії, де вже будуть підписані офіційні угоди про партнерство.

 

Повернутись Створено: 23 вересня 2013 року, 17:35 Переглядів: 748

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація