Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Половина районів Вінниччини заприятелювали з повітами Мазовії Роздрукувати

20-21 вересня на Вінниччині перебувала делегація старост повітів Мазовецького воєводства Республіки Польща. А саме: очільники 16-ти повітів із 34-х наявних у дружньому регіоні.

У ході візиту польські самоврядці зустрілися зі своїми вінницькими колегами – головами районних рад. Після предметного спілкування про потенційні напрями співробітництва, сторонами було підписано 13 протоколів намірів про співпрацю та укладено 2 усні домовленості.

Отож, партнерами стали:

Тиврівський район та Вишковський повіт

Липовецький район та Ліпський повіт

Теплицький район та Маковський повіт

Бершадський район та Млавський повіт

Ямпільський район та Новодворський повіт

Козятинський район та Остроленцький повіт

Вінницький район та Венгровський повіт

Калинівський район та Пшасницький повіт

Могилів-Подільський район та Соколовський повіт

Тульчинський район та Пултуський повіт

Іллінецький район та Серпецький повіт

Жмеринський район та Журомінський повіт

Мурованокуриловецький район та Пшисуський повіт

Крім того, було підписано один протокол намірів на сільському рівні, а саме: між селом Писарівка Вінницького району та гміною Сточек Мазовецького воєводства.

Наразі на стадії усної домовленості про співпрацю знаходяться Барський район та Легіоновський повіт, а також Шаргородський район та Пясечинський повіт.

Нагадаємо, ці заходи проводяться в рамках угоди про співпрацю між Вінницькою областю та Мазовецьким воєводством, яка була підписана у листопаді 2012 року.

Наразі в рамках цієї угоди готується поїздка голів районних рад Вінниччини до своїх партнерів у Мазовії, де вже будуть підписані офіційні угоди про партнерство.

 

Повернутись Створено: 23 вересня 2013 року, 17:35 Переглядів: 648

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація