Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Депутати обрали представників громадськості до складу двох поліцейських комісій

    29 вересня на черговій 44 сесії обласної Ради депутати обрали представників громадськості до складу поліцейських комісій Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України та Управління патрульної поліції у Вінницькій області департаменту патрульної поліції Національної поліції України. До складу поліцейської комісії У ....

  • Депутати погодили звільнення заступника голови Вінницької обласної Ради Дмитра Чаленка

    На черговій 44 сесії обласної Ради депутати розглянули заяву заступника голови обласної Ради Дмитра Чаленка про звільнення. – Переходжу працювати у промисловий сектор економіки, але продовжую свою діяльність, як депутат обласної Ради фракції «Української Стратегії Гройсмана» та координатор Міжрегіонального координаційного гуман ....

  • Відбулася 44 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    29 вересня Вячеслав Соколовий провів чергову сесію Вінницької обласної Ради. На порядок денний було внесено 25 питань. Депутати заслухали та взяли до відома інформацію про результати діяльності органів обласної прокуратури у першому півріччі 2023 року. Рішенням сесії депутат Петро Струсевич увійшов до постійної комісії з питань будівництва, к ....

Положення про управління з питань запобігання та виявлення корупції Роздрукувати

ПОЛОЖЕННЯ

про відділ з питань запобігання та виявлення корупції

виконавчого апарату обласної Ради

 

Основними завданнями відділу є:

 

1.  Розроблення, організація та контроль за проведенням заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням та правопорушенням, пов’язаним з корупцією;

2. Організація роботи з оцінки корупційних ризиків у діяльності відповідального суб’єкта, підготовки заходів щодо їх усунення, внесення голові обласної Ради відповідних пропозицій;

3. Надання методичної та консультаційної допомоги з питань додержання законодавства щодо запобігання корупції.

4.  Здійснення заходів з виявлення конфлікту інтересів, сприяння його врегулюванню, інформування голови обласної Ради та Національного агентства про виявлення конфлікту інтересів та заходи, вжиті для його врегулювання.

5. Перевірка факту подання суб’єктами декларування декларацій та повідомлення Національного агентства про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій у визначеному відповідно до Закону порядку.

6. Здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства, у тому числі розгляд повідомлень про порушення вимог Закону, у тому числі підприємствах, установах та організаціях – об’єктів спільної власності територіальних громад області.

7. Здійснення повноважень у сфері захисту викривачів відповідно до Закону.

8. Інформування голови обласної Ради, Національного агентства, інших спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції про факти порушення законодавства у сфері запобігання і протидії корупції.

 

Відділ відповідно до покладених на нього завдань:

 

9. Розробляє план заходів щодо запобігання корупції та здійснює контроль за їх виконанням.

10. Проводить організаційну та роз'яснювальну роботу із запобігання, виявлення і протидії корупції.

11. Здійснює контроль за дотриманням вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів та здійснює контроль за дотриманням антикорупційного законодавства.

12. Надає методичну та консультаційну допомогу з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства працівникам виконавчого апарату,  депутатам обласної Ради та керівникам підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області.

13. Взаємодіє з іншими структурними підрозділами виконавчого апарату обласної Ради, постійними комісіями, органами місцевого самоврядування, департаментами, управліннями, відділами органів виконавчої влади з питань, що відносяться до компетенції управління.

14. Бере участь у роботі сесій обласної Ради, засіданнях постійних комісій обласної Ради, робочих групах, дорадчих органах, нарадах та інших заходах, з питань, що відносяться до компетенції управління.

 

Працівники відділу мають право:

 

- користуватися правами, які гарантуються громадянам України Конституцією і законами України.

- на повагу особистої гідності, справедливе і шанобливе ставлення до себе з боку керівників, співробітників і громадян.

- на оплату праці залежно від посади, яку вони займають, рангу, який їм присвоюється, досвіду та стажу роботи.

- на просування по службі відповідно до професійної освіти, результатів роботи.

- на безпечні та необхідні для високопродуктивної роботи умови праці.

- на соціальний і правовий захист.

- на отримання в порядку, встановленому законодавством, від відповідних органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, об’єднань громадян, окремих осіб матеріали та інформацію, необхідні для виконання своїх службових обов’язків.

- у порядку і в межах, встановлених законом, отримувати інформацію щодо матеріалів своєї особової справи та ознайомлюватись з іншими документами, що стосуються проходження служби в органах місцевого самоврядування, отримувати від керівників органу місцевого самоврядування відповідні пояснення та давати особисті пояснення.

- вимагати проведення службового розслідування з метою спростування безпідставних  звинувачень або підозри щодо них.

- захищати свої законні права та інтереси в органах місцевого самоврядування та в судовому порядку.


_________________________
 

Створено: 26 квітня 2021 року, 09:21

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація