28 травня о 12.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Розглянуто 80 інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за кошти ДФРР

    Депутати обласної Ради Геннадій Мазур і Лариса Білозір 23 травня взяли участь у засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку 2019 року. Засідання проходил ....

  • Конкурсна рада визначила переможців 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    22 травня члени Конкурсної ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника підбили підсумки 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. – Цьогоріч на конкурс подано 749 проектів, – повідомив Анатолій Дмитрович. – У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, ....

  • У Вінниці відкрили першу «вуличну бібліотеку»

    23 квітня, у Всесвітній день книги, депутат обласної Ради Дмитро Чаленко разом із депутатом Вінницької міської ради Аллою Власюк на вулиці Волошковій у Вінниці відкрили «вуличну бібліотеку». Про це депутати написали на сторінці у соціальній мережі Facebook. – Тут можна взяти книгу і почитати сидячи на затишній алеї, або ж взяти ....

Рішення За заслуги перед Вінниччиною Роздрукувати

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

РІШЕННЯ № 783

05 березня 2019 року                                               37 сесія 7 скликання

 

 

 

Про внесення змін до рішення 7 сесії обласної Ради 5 скликання від

29 грудня 2006 року № 208 „Про встановлення Почесної відзнаки

„За заслуги перед Вінниччиною”

Відповідно до пункту 2 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійних комісій обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності та з питань бюджету, фінансів та обласних програм, обласна Рада ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення 7 сесії обласної Ради 5 скликання від 29 грудня 2006 року № 208 „Про встановлення Почесної відзнаки „За заслуги перед Вінниччиною” такі зміни:

          1.1 Пункт 2 викласти в такій редакції:

„Затвердити Положення про Почесну відзнаку „За заслуги перед Вінниччиною” (додаток 1) в новій редакції (додається)”.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності (Вигонюк А.В.) та з питань бюджету, фінансів та обласних програм (Мазур Г.Ф.).

Голова обласної Ради                                                             А. ОЛІЙНИК

ПОЛОЖЕННЯ

 

про Почесну відзнаку „За заслуги перед Вінниччиною”

1.  Почесна відзнака „За заслуги перед Вінниччиною” є обласною відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини, активну  благодійну, гуманістичну і громадську діяльність.

2. Почесною відзнакою „За заслуги перед Вінниччиною” можуть бути нагороджені жителі Вінницької області.

3. Нагородженим вручається Почесна відзнака „За заслуги перед Вінниччиною”, посвідчення до неї та грошова винагорода в сумі 5000 гривень. Особу може бути нагороджено  Почесної відзнакою „За заслуги перед Вінниччиною” один раз.

4. Нагородження Почесною відзнакою „За заслуги перед Вінниччиною” здійснюється до Дня Незалежності України та до ювілейних дат заснування Вінницької області. Щорічно  присуджується не більше 20 відзнак.

На період проведення Операції об’єднаних сил  (ООС) встановити квоту для нагородження цією нагородою осіб з числа учасників ООС (учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції на сході України) у обсязі не більше 50% від загальної кількості осіб, яких планується відзначити нагородою протягом року.

5. Клопотанням про нагородження є один з таких документів, прийнятий (ухвалений)  протягом останнього року до, зазначених в пункті 4 цього Положення, дат:

- рішення сесії районної, міської міста обласного значення ради;

- рішення сесії сільської, селищної, міської ради об’єднаної  територіальної громади;

- рішення колегії районної державної адміністрації;

- рішення колегії обласної державної адміністрації;

- рішення президії обласної Ради;

- рішення президії Громадської ради при Вінницькій обласній Раді;

- рішення президії Громадської ради при Вінницькій обласній державній адміністрації.

  Кожен із зазначених подавачів має право висунення для нагородження лише однієї особи.

6. Клопотання про нагородження  Відзнакою до Дня незалежності України подається Комісії з питань нагородження Почесною відзнакою „За заслуги перед Вінниччиною” до 1 квітня, а до ювілейної дати заснування Вінницької області - до 1 жовтня.

7. Одночасно з клопотанням про нагородження  подаються такі документи:

 - відомості про досягнення у сферах діяльності, зазначені  у пункті 1 цього Положення, щодо особи, яка представляється до нагородження, а для учасників ООС - довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України (або подання), де обов’язково вказуються їх бойові заслуги, а саме дата, місцевість, обставини, конкретні дії та їх наслідки за підписом командира військової частини, скріплена відповідною печаткою;

- витяг з протоколу зборів трудового колективу або організації, яка висуває особу на нагородження;

- біографічна довідка, засвідчена підписом керівника кадрової служби за основним місцем роботи для працюючих та закріплена відповідною печаткою;

- копії документів,   що   посвідчують  нагородження  відомчими
відзнаками;

- копія ідентифікаційного номера фізичної особи та копія паспорту (1 сторінка).

8. Клопотання про нагородження Почесною відзнакою „За заслуги перед Вінниччиною” і додані до нього документи розглядаються Комісією з питань нагородження вищезазначеною Почесною відзнакою, яка приймає відповідне рішення.

Голова обласної Ради, на підставі рішення Комісії з питань нагородження, вносить відповідний проект рішення на розгляд пленарного засідання  сесії обласної Ради в порядку, встановленому Регламентом обласної Ради.

9. Документи, які внесені на розгляд з порушенням пунктів 6 і 7 цього Положення, повертаються органу, що вніс подання.

10. Вручення Почесної відзнаки „За заслуги перед Вінниччиною”, посвідчення до неї та грошової винагороди здійснюється в урочистій обстановці, як правило, головою обласної Ради та головою обласної державної адміністрації або за їх дорученнями -  першим заступником(заступником) голови обласної державної адміністрації та першим заступником(заступником) голови обласної Ради.

 

Додаток 1 до рішення 37 сесії

обласної Ради 7 скликання

від 5 березня 2019 року № 783

Створено: 6 листопада 2014 року, 18:07
Оновлено: 21 березня 2019 року, 11:06
Переглядів: 405

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація