Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Польські колеги ділилися досвідом із вінницькими самоврядцями Роздрукувати

З метою більш детального ознайомлення з місцевим самоврядуванням Республіки Польща, голова обласної Ради Сергій Свитко відвідав гміну Пшикону, де провів зустріч з Романом Марчіняком - заступником вуйта гміни та Чеславом Вітчаком головою ради гміни.

Під час спілкування польські колеги поінформували представників вінницької делегації про розподіл повноважень, формування бюджету та специфіку функціонування органів місцевого самоврядування Польщі. Наголошено на важливості обміну досвідом між сторонами в питанні реформування системи органів місцевого самоврядування, що має для Вінниччини особливий інтерес.

В рамках візиту до гміни вінничани відвідали підприємство "Біогаз", яке функціонує з липня цього року. Підприємство, вартість будівництва якого становить 6 млн.євро, побудовано на території колишнього сміттєзвалища. Кошти на будівництво були виділені в рамках програми польського Уряду з охорони природного навколишнього середовища. Будівництвом подібних об’єктів польський Уряд наочно демонструє, як потрібно збільшувати енергетичну незалежність своєї держави.

На завершення візиту делегація Вінницької області зустрілась з мером міста Унеюв Поддембицького повіту Лодзинського воєводства Юзефом Качмареком. На зустрічі між головою обласної Ради Сергієм Свитком і Юзефом Качмареком було домовлено про співпрацю польського міста Унеюва з містом Хмільник Вінницької області.

Крім того, вінницькі самоврядці відвідали також ще одне підприємство, яке займається розвитком альтернативних джерел енергії "Терми Унеюв".

Нагадаємо, що голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, в складі делегації  від Вінницької області, протягом 13-16 жовтня взяв участь у 7-му Європейському економічному форумі в місті Лодзь (Республіка Польща). Детальніше за посиланням: http://www.vinrada.gov.ua/sergij-svitko-bere-uchast-u-7mu-jevropejskomu-ekonomichnomu-forumi-v-misti-lodz.htm.

Повернутись Створено: 20 жовтня 2014 року, 11:40 Переглядів: 817

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація