Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Польські колеги ділилися досвідом із вінницькими самоврядцями Роздрукувати

З метою більш детального ознайомлення з місцевим самоврядуванням Республіки Польща, голова обласної Ради Сергій Свитко відвідав гміну Пшикону, де провів зустріч з Романом Марчіняком - заступником вуйта гміни та Чеславом Вітчаком головою ради гміни.

Під час спілкування польські колеги поінформували представників вінницької делегації про розподіл повноважень, формування бюджету та специфіку функціонування органів місцевого самоврядування Польщі. Наголошено на важливості обміну досвідом між сторонами в питанні реформування системи органів місцевого самоврядування, що має для Вінниччини особливий інтерес.

В рамках візиту до гміни вінничани відвідали підприємство "Біогаз", яке функціонує з липня цього року. Підприємство, вартість будівництва якого становить 6 млн.євро, побудовано на території колишнього сміттєзвалища. Кошти на будівництво були виділені в рамках програми польського Уряду з охорони природного навколишнього середовища. Будівництвом подібних об’єктів польський Уряд наочно демонструє, як потрібно збільшувати енергетичну незалежність своєї держави.

На завершення візиту делегація Вінницької області зустрілась з мером міста Унеюв Поддембицького повіту Лодзинського воєводства Юзефом Качмареком. На зустрічі між головою обласної Ради Сергієм Свитком і Юзефом Качмареком було домовлено про співпрацю польського міста Унеюва з містом Хмільник Вінницької області.

Крім того, вінницькі самоврядці відвідали також ще одне підприємство, яке займається розвитком альтернативних джерел енергії "Терми Унеюв".

Нагадаємо, що голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, в складі делегації  від Вінницької області, протягом 13-16 жовтня взяв участь у 7-му Європейському економічному форумі в місті Лодзь (Республіка Польща). Детальніше за посиланням: http://www.vinrada.gov.ua/sergij-svitko-bere-uchast-u-7mu-jevropejskomu-ekonomichnomu-forumi-v-misti-lodz.htm.

Повернутись Створено: 20 жовтня 2014 року, 11:40 Переглядів: 838

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація