Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Польські колеги ділилися досвідом із вінницькими самоврядцями Роздрукувати

З метою більш детального ознайомлення з місцевим самоврядуванням Республіки Польща, голова обласної Ради Сергій Свитко відвідав гміну Пшикону, де провів зустріч з Романом Марчіняком - заступником вуйта гміни та Чеславом Вітчаком головою ради гміни.

Під час спілкування польські колеги поінформували представників вінницької делегації про розподіл повноважень, формування бюджету та специфіку функціонування органів місцевого самоврядування Польщі. Наголошено на важливості обміну досвідом між сторонами в питанні реформування системи органів місцевого самоврядування, що має для Вінниччини особливий інтерес.

В рамках візиту до гміни вінничани відвідали підприємство "Біогаз", яке функціонує з липня цього року. Підприємство, вартість будівництва якого становить 6 млн.євро, побудовано на території колишнього сміттєзвалища. Кошти на будівництво були виділені в рамках програми польського Уряду з охорони природного навколишнього середовища. Будівництвом подібних об’єктів польський Уряд наочно демонструє, як потрібно збільшувати енергетичну незалежність своєї держави.

На завершення візиту делегація Вінницької області зустрілась з мером міста Унеюв Поддембицького повіту Лодзинського воєводства Юзефом Качмареком. На зустрічі між головою обласної Ради Сергієм Свитком і Юзефом Качмареком було домовлено про співпрацю польського міста Унеюва з містом Хмільник Вінницької області.

Крім того, вінницькі самоврядці відвідали також ще одне підприємство, яке займається розвитком альтернативних джерел енергії "Терми Унеюв".

Нагадаємо, що голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, в складі делегації  від Вінницької області, протягом 13-16 жовтня взяв участь у 7-му Європейському економічному форумі в місті Лодзь (Республіка Польща). Детальніше за посиланням: http://www.vinrada.gov.ua/sergij-svitko-bere-uchast-u-7mu-jevropejskomu-ekonomichnomu-forumi-v-misti-lodz.htm.

Повернутись Створено: 20 жовтня 2014 року, 11:40 Переглядів: 856

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація