4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Польські колеги ділилися досвідом із вінницькими самоврядцями Роздрукувати

З метою більш детального ознайомлення з місцевим самоврядуванням Республіки Польща, голова обласної Ради Сергій Свитко відвідав гміну Пшикону, де провів зустріч з Романом Марчіняком - заступником вуйта гміни та Чеславом Вітчаком головою ради гміни.

Під час спілкування польські колеги поінформували представників вінницької делегації про розподіл повноважень, формування бюджету та специфіку функціонування органів місцевого самоврядування Польщі. Наголошено на важливості обміну досвідом між сторонами в питанні реформування системи органів місцевого самоврядування, що має для Вінниччини особливий інтерес.

В рамках візиту до гміни вінничани відвідали підприємство "Біогаз", яке функціонує з липня цього року. Підприємство, вартість будівництва якого становить 6 млн.євро, побудовано на території колишнього сміттєзвалища. Кошти на будівництво були виділені в рамках програми польського Уряду з охорони природного навколишнього середовища. Будівництвом подібних об’єктів польський Уряд наочно демонструє, як потрібно збільшувати енергетичну незалежність своєї держави.

На завершення візиту делегація Вінницької області зустрілась з мером міста Унеюв Поддембицького повіту Лодзинського воєводства Юзефом Качмареком. На зустрічі між головою обласної Ради Сергієм Свитком і Юзефом Качмареком було домовлено про співпрацю польського міста Унеюва з містом Хмільник Вінницької області.

Крім того, вінницькі самоврядці відвідали також ще одне підприємство, яке займається розвитком альтернативних джерел енергії "Терми Унеюв".

Нагадаємо, що голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, в складі делегації  від Вінницької області, протягом 13-16 жовтня взяв участь у 7-му Європейському економічному форумі в місті Лодзь (Республіка Польща). Детальніше за посиланням: http://www.vinrada.gov.ua/sergij-svitko-bere-uchast-u-7mu-jevropejskomu-ekonomichnomu-forumi-v-misti-lodz.htm.

Повернутись Створено: 20 жовтня 2014 року, 11:40 Переглядів: 914

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація