Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Польські партнери допоможуть у придбанні обладнання для хірургічного корпусу лікарні ім. М.І. Пирогова Роздрукувати

11 січня, в рамках перебування польської делегації у нашій області, президент компанії «Медикосистем» Збігнев Зінкевич відвідав хірургічний корпус Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова.

У зустрічі з головним лікарем Олександром Жупановим та заступником директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надією Марусяк, які ознайомили польського гостя з приміщеннями новозбудованого корпусу, взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль, виконувач обов’язків директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерій Нікітюк, голова постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослав Хребтій, заступник голови постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Сергій Стаднік.

Під час спілкування Олександр Жупанов зауважив, що на сьогодні найбільшою проблемою є введення в експлуатацію хірургічного корпусу лікарні через відсутність достатнього фінансування для придбання медичного обладнання.

– Для того, аби забезпечити медичним обладнанням корпус, у якому також планується функціонування інших відділень, і розпочати його роботу, потрібно 400 млн. гривень, – зазначив головний лікар.

Також  він розповів, що потрібні кошти і на реконструкцію та ремонт старих приміщень лікарні ім. М.І.Пирогова.

Президент компанії «Медикосистем» Збігнев Зінкевич спільно з депутатами оглянули нову будівлю хірургічного центру – палати для пацієнтів, кабінети, операційні блоки.

На завершення зустрічі польський гість висловив готовність допомогти з придбанням медичного обладнання.

– Для мене дуже важливо приїхати вперше сюди й оцінити базові потреби, щоб надалі більш предметно вести розмову із спеціалістами. Нам необхідно з обох сторін залучити фахівців, але зараз потрібно продумати кроки нашого співробітництва, куди ми будемо рухатися і що ми будемо робити далі щодо питання постачання обладнання спочатку для хірургічного корпусу, а потім – і для інших відділень, – озвучив свої наміри президент компанії «Медикосистем» Збігнев Зінкевич.

Повернутись Створено: 11 січня 2017 року, 17:59 Переглядів: 718

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація