Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Польські партнери допоможуть у придбанні обладнання для хірургічного корпусу лікарні ім. М.І. Пирогова Роздрукувати

11 січня, в рамках перебування польської делегації у нашій області, президент компанії «Медикосистем» Збігнев Зінкевич відвідав хірургічний корпус Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова.

У зустрічі з головним лікарем Олександром Жупановим та заступником директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надією Марусяк, які ознайомили польського гостя з приміщеннями новозбудованого корпусу, взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль, виконувач обов’язків директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерій Нікітюк, голова постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослав Хребтій, заступник голови постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Сергій Стаднік.

Під час спілкування Олександр Жупанов зауважив, що на сьогодні найбільшою проблемою є введення в експлуатацію хірургічного корпусу лікарні через відсутність достатнього фінансування для придбання медичного обладнання.

– Для того, аби забезпечити медичним обладнанням корпус, у якому також планується функціонування інших відділень, і розпочати його роботу, потрібно 400 млн. гривень, – зазначив головний лікар.

Також  він розповів, що потрібні кошти і на реконструкцію та ремонт старих приміщень лікарні ім. М.І.Пирогова.

Президент компанії «Медикосистем» Збігнев Зінкевич спільно з депутатами оглянули нову будівлю хірургічного центру – палати для пацієнтів, кабінети, операційні блоки.

На завершення зустрічі польський гість висловив готовність допомогти з придбанням медичного обладнання.

– Для мене дуже важливо приїхати вперше сюди й оцінити базові потреби, щоб надалі більш предметно вести розмову із спеціалістами. Нам необхідно з обох сторін залучити фахівців, але зараз потрібно продумати кроки нашого співробітництва, куди ми будемо рухатися і що ми будемо робити далі щодо питання постачання обладнання спочатку для хірургічного корпусу, а потім – і для інших відділень, – озвучив свої наміри президент компанії «Медикосистем» Збігнев Зінкевич.

Повернутись Створено: 11 січня 2017 року, 17:59 Переглядів: 877

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація