Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Польські партнери допоможуть у придбанні обладнання для хірургічного корпусу лікарні ім. М.І. Пирогова Роздрукувати

11 січня, в рамках перебування польської делегації у нашій області, президент компанії «Медикосистем» Збігнев Зінкевич відвідав хірургічний корпус Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова.

У зустрічі з головним лікарем Олександром Жупановим та заступником директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надією Марусяк, які ознайомили польського гостя з приміщеннями новозбудованого корпусу, взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль, виконувач обов’язків директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерій Нікітюк, голова постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослав Хребтій, заступник голови постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Сергій Стаднік.

Під час спілкування Олександр Жупанов зауважив, що на сьогодні найбільшою проблемою є введення в експлуатацію хірургічного корпусу лікарні через відсутність достатнього фінансування для придбання медичного обладнання.

– Для того, аби забезпечити медичним обладнанням корпус, у якому також планується функціонування інших відділень, і розпочати його роботу, потрібно 400 млн. гривень, – зазначив головний лікар.

Також  він розповів, що потрібні кошти і на реконструкцію та ремонт старих приміщень лікарні ім. М.І.Пирогова.

Президент компанії «Медикосистем» Збігнев Зінкевич спільно з депутатами оглянули нову будівлю хірургічного центру – палати для пацієнтів, кабінети, операційні блоки.

На завершення зустрічі польський гість висловив готовність допомогти з придбанням медичного обладнання.

– Для мене дуже важливо приїхати вперше сюди й оцінити базові потреби, щоб надалі більш предметно вести розмову із спеціалістами. Нам необхідно з обох сторін залучити фахівців, але зараз потрібно продумати кроки нашого співробітництва, куди ми будемо рухатися і що ми будемо робити далі щодо питання постачання обладнання спочатку для хірургічного корпусу, а потім – і для інших відділень, – озвучив свої наміри президент компанії «Медикосистем» Збігнев Зінкевич.

Повернутись Створено: 11 січня 2017 року, 17:59 Переглядів: 782

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація