Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Польські партнери допоможуть у придбанні обладнання для хірургічного корпусу лікарні ім. М.І. Пирогова Роздрукувати

11 січня, в рамках перебування польської делегації у нашій області, президент компанії «Медикосистем» Збігнев Зінкевич відвідав хірургічний корпус Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова.

У зустрічі з головним лікарем Олександром Жупановим та заступником директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надією Марусяк, які ознайомили польського гостя з приміщеннями новозбудованого корпусу, взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль, виконувач обов’язків директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерій Нікітюк, голова постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослав Хребтій, заступник голови постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Сергій Стаднік.

Під час спілкування Олександр Жупанов зауважив, що на сьогодні найбільшою проблемою є введення в експлуатацію хірургічного корпусу лікарні через відсутність достатнього фінансування для придбання медичного обладнання.

– Для того, аби забезпечити медичним обладнанням корпус, у якому також планується функціонування інших відділень, і розпочати його роботу, потрібно 400 млн. гривень, – зазначив головний лікар.

Також  він розповів, що потрібні кошти і на реконструкцію та ремонт старих приміщень лікарні ім. М.І.Пирогова.

Президент компанії «Медикосистем» Збігнев Зінкевич спільно з депутатами оглянули нову будівлю хірургічного центру – палати для пацієнтів, кабінети, операційні блоки.

На завершення зустрічі польський гість висловив готовність допомогти з придбанням медичного обладнання.

– Для мене дуже важливо приїхати вперше сюди й оцінити базові потреби, щоб надалі більш предметно вести розмову із спеціалістами. Нам необхідно з обох сторін залучити фахівців, але зараз потрібно продумати кроки нашого співробітництва, куди ми будемо рухатися і що ми будемо робити далі щодо питання постачання обладнання спочатку для хірургічного корпусу, а потім – і для інших відділень, – озвучив свої наміри президент компанії «Медикосистем» Збігнев Зінкевич.

Повернутись Створено: 11 січня 2017 року, 17:59 Переглядів: 677

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація