24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Польські партнери з Агенції регіонального розвитку відвідають чотири вінницькі підприємства Роздрукувати

22 квітня до Вінниці завітає офіційна делегація Лодзинського воєводства Республіки Польща на чолі з Генеральним директором Лодзинської Агенції Регіонального Розвитку Пшемиславом Анджеяком.

Іноземні партнери прибудуть на запрошення обласної Ради для поглиблення співробітництва між органами місцевого самоврядування, запровадження польського досвіду щодо використання потенціалу агенцій регіонального розвитку. Нагадаємо, що 30 березня депутати Вінницької обласної Ради першими в Україні підтримали ініціативу голови обласної Ради  і схвалили рішення про Агенцію регіонального розвитку Вінницької області. Обласна Рада, Вінницька ОДА та Асоціація органів місцевого самоврядування стали співзасновниками Агенції.

У програмі перебування делегації передбачено проведення  круглого столу на тему «Агенція регіонального розвитку Вінницької області: становлення, основні напрями діяльності та перспективи розвитку», де голова обласної Ради Анатолій Олійник виступить  з доповіддю «Агенція регіонального розвитку Вінницької  області  як  інструмент співпраці  органів   влади, бізнес   структур та громадськості у процесі стратегічного розвитку  регіону». Генеральний директор Лодзинської Агенції Регіонального розвитку    Пшемислав    Анджеяка   поділиться досвідом використання потенціалу   агенцій     регіонального   розвитку у Польщі.

В програмі візиту делегації також запланована  офіційна зустріч із очільниками Вінницької області та ознайомлення із роботою підприємств і закладів Вінниччини для налагодження подальшої співпраці. Спочатку представники делегації відвідають Винницький національний технічний університет. Далі ознайомляться з роботою Вінницького трамвайно-тролейбусного управління  та приватного підприємства «Вінея». А також завітають на завод з переобки ягід та фруктів «Fruktona».

Повернутись Створено: 21 квітня 2016 року, 14:33 Переглядів: 841

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація