4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Польським гостям показали, як реабілітують учасників АТО у Вінницькому госпіталі ветеранів війни Роздрукувати

Сьогодні іноземна делегація, у складі уповноваженої  зі справ місцевих органів влади Лодзинського воєводства Республіки Польща Іоланти Хелмінської, генерального директора Лодзинської Агенції регіонального розвитку Пшемислава Анджеяка та спеціаліста Департаменту промоції та міжнародного співробітництва Маршалківської управи Лодзинського воєводства Міхала Пєтранека, в супроводі голови обласної Ради Анатолія Олійника відвідала Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни.

Гостей радо зустрів головний лікар госпіталю Валерій Бабійчук, який показав та розповів про діяльність і роботу медичного закладу.

- Кваліфіковані лікарі, чуйне ставлення медичного персоналу, сучасна діагностична апаратура та власна клінічна лабораторія – все це дає можливість покращити перебування пацієнтів у закладі та сприяє їхньому швидкому одужанню, - розповідає Валерій Бабійчук.

В госпіталі функціонує спортивний зал, сауна, кріосауна, басейни, а також є соляна кімната, де пацієнти лікують легеневі хвороби. До послуг хворих бібліотека з фондом 5000 книг, конференц-зала на 250 місць.

На зустрічі було зазначено, що зараз особливу увагу в госпіталі приділяють реабілітації учасників бойових дій в АТО, в тому числі, демобілізованих. В госпіталі працюють психотерапевт та медичний психолог, які допомагають бійцям відновити свій  психологічний стан іадаптуватися до мирного життя. Для цього функціонує кімната  психологічного розвантаження, де  бійці АТО проходять необхідні курси  терапії.

Окрім психологічної роботи з воїнами АТО, проводять і реабілітаційну роботу стосовно фізіологічного та фізичного відновлення організму.

Уповноважена зі справ місцевих органів влади Лодзинського воєводства Республіки Польща Іоланта Хелмінська зазначила, що в госпіталі все пронизане любов’ю та дбайливим ставленням до пацієнтів.

 - Це є результат того, що керівник закладу живе роботою та закоханий в те, чим займається, - зауважила пані Іоланта.

По завершенню візиту польська делегація домовилася про подальшу співпрацю з Вінницьким обласним клінічним госпіталем ветеранів війни.

 

Повернутись Створено: 13 липня 2016 року, 12:28 Переглядів: 1019

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація