Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Поляки пропонують вінничанам співробітництво у молочарстві Роздрукувати

Польське підприємство «ALIMA-BIS» (Великопольське воєводство), яке має 20-річний досвід виробництва і постачання на міжнародний ринок обладнання для молочних ферм та молокопереробних заводів, шукає партнерів на Вінниччині.

Потенційні можливості співпраці керівник департаменту експорту названого підприємства Гжегож Куява обговорив з головою обласної Ради Сергієм Татусяком 8 листопада у Вінниці. Зустріч була ініційована президентом громадської організації «Український центр бізнесу» Яном Маньковським та президентом Клубу ділових людей Надією Лисецькою.

Основними експортними напрями підприємства є ринки Великобританії, Білорусі, Росії та Молдови. Вінниччина – другий регіон в Україні, до співпраці з яким прагнуть поляки, бо він цікавий для інвестицій, з огляду на свій аграрний потенціал.

– «ALIMA-BIS» вже більше року працює на Волині, здебільшого з малими та середніми молочними фермами. Польська сторона зацікавлена в організації кооперації і сприятиме у створенні молокопереробних підприємств в інших регіонах України, – сказав Ян Маньковський.

Пан Куява зауважив, що їхня компанія займається не тільки торгівлею обладнанням, а й навчанням українських партнерів.

– Наше підприємство запрошує українських бізнесменів та управлінців до Польщі, де фахівці роз’яснюють специфіку роботи, технологічного процесу та демонструють конкретні результати. Українські партнери проходять стажування на польському виробництві. Таким чином, ми отримуємо продукт західної якості за східною ціною, – пояснив Гжегож Куява.

Впровадження новітніх технологій та обладнання на місцевих підприємтвах – цікава пропозиція, зауважив С.Татусяк.

– Ми готові посприяти у налагодженні контактів з місцевими підприємцями і владою, щоб ви разом напрацьовували необхідний формат співробітництва. Це доволі перспективна пропозиція для нашого регіону, – підсумував результат зустрічі Сергій Татусяк.

Думку голови обласної Ради підтримали присутні на зустрічі 1-й заступник Ігор Кревський та начальник відділу міжнародного співробітництва та промоцій обласної Ради Володимир Мережко.

Співрозмовники зробили акцент на тому, що впровадження польських інновацій і досвіду незабаром може стати в особливій нагоді українським молочарам. Адже після асоціації з ЄС Україна забов’язується стандартизувати у відповідності до європейських вимог виробництво молочної продукції. Це сприятиме як конкурентній спроможності вітчизняного виробника на внутрішньому ринку, так і відкриє шляхи для експорту на територію ЄС.

 

 

Повернутись Створено: 8 листопада 2013 року, 21:14 Переглядів: 789

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація