29 травня о14.00 в приміщенні обласної Ради (303 кабінет) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації             

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Поляки пропонують вінничанам співробітництво у молочарстві Роздрукувати

Польське підприємство «ALIMA-BIS» (Великопольське воєводство), яке має 20-річний досвід виробництва і постачання на міжнародний ринок обладнання для молочних ферм та молокопереробних заводів, шукає партнерів на Вінниччині.

Потенційні можливості співпраці керівник департаменту експорту названого підприємства Гжегож Куява обговорив з головою обласної Ради Сергієм Татусяком 8 листопада у Вінниці. Зустріч була ініційована президентом громадської організації «Український центр бізнесу» Яном Маньковським та президентом Клубу ділових людей Надією Лисецькою.

Основними експортними напрями підприємства є ринки Великобританії, Білорусі, Росії та Молдови. Вінниччина – другий регіон в Україні, до співпраці з яким прагнуть поляки, бо він цікавий для інвестицій, з огляду на свій аграрний потенціал.

– «ALIMA-BIS» вже більше року працює на Волині, здебільшого з малими та середніми молочними фермами. Польська сторона зацікавлена в організації кооперації і сприятиме у створенні молокопереробних підприємств в інших регіонах України, – сказав Ян Маньковський.

Пан Куява зауважив, що їхня компанія займається не тільки торгівлею обладнанням, а й навчанням українських партнерів.

– Наше підприємство запрошує українських бізнесменів та управлінців до Польщі, де фахівці роз’яснюють специфіку роботи, технологічного процесу та демонструють конкретні результати. Українські партнери проходять стажування на польському виробництві. Таким чином, ми отримуємо продукт західної якості за східною ціною, – пояснив Гжегож Куява.

Впровадження новітніх технологій та обладнання на місцевих підприємтвах – цікава пропозиція, зауважив С.Татусяк.

– Ми готові посприяти у налагодженні контактів з місцевими підприємцями і владою, щоб ви разом напрацьовували необхідний формат співробітництва. Це доволі перспективна пропозиція для нашого регіону, – підсумував результат зустрічі Сергій Татусяк.

Думку голови обласної Ради підтримали присутні на зустрічі 1-й заступник Ігор Кревський та начальник відділу міжнародного співробітництва та промоцій обласної Ради Володимир Мережко.

Співрозмовники зробили акцент на тому, що впровадження польських інновацій і досвіду незабаром може стати в особливій нагоді українським молочарам. Адже після асоціації з ЄС Україна забов’язується стандартизувати у відповідності до європейських вимог виробництво молочної продукції. Це сприятиме як конкурентній спроможності вітчизняного виробника на внутрішньому ринку, так і відкриє шляхи для експорту на територію ЄС.

 

 

Повернутись Створено: 8 листопада 2013 року, 21:14 Переглядів: 888

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація