Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Поляки влаштовують приватні туристичні тури на Вінниччину Роздрукувати

19 серпня до Вінницької обласної Ради завітала 40-особова група польських туристів, аби зустрітися з головою Сергієм Татусяком та сфотографуватися в головній адміністративній будівлі регіону.

Група сформована із представників органів самоврядування, галузей освіти і культури Мазовецького воєводства. Вони планують на території Вінниччини відвідати місця, пов’язані з польською історією, та інші пам’ятки минулого і сучасності Вінниччини. 

Ініціатором та організатором цієї поїздки виступив депутат Сеймику Мазовецького воєводства, голова правління фундації «Допомога полякам на Сході» Тадеуш Самборський.

Він зауважив, що поляки мають бажання їздити на Вінниччину не тільки з офіційними чи діловими візитами, а й як туристи.

– Тут можна багато чого побачити. Польська культура на Вінниччині дуже добре збережена, представлена і популяризована. Наприклад, наш ансамбль «Мазовше» знають не тільки поляки, що живуть на Вінниччині, а й самі вінничани. Також тут вшановують нашого музиканта Падеревського… – зауважив пан Самборський.

Він повідомив, що крім Вінниці група відвідає ще м.Тульчин, де оглянуть спадщину Потоцьких.

В свою чергу Сергій Татусяк поінформував гостей про міжрегіональні відносини Вінницької області з регіонами Польщі. Зокрема, з Мазовецьким воєводством Вінниччина співпрацює, відповідно до угоди, 9 місяців.

– Але, дякуючи активній позиції мазовецьких колег та особисто маршалку Адаму Струзіку, ми вже реалізували чимало спільних заходів. Відбулося кілька економічних форумів, культурних заходів, обміни делегаціями, – розповів голова облради.

Він також зауважив, що радий таким спонтанним зустрічам, як з даною туристичною групою, адже «народна дипломатія не менш важлива, ніж урядова».

 

Повернутись Створено: 19 серпня 2013 року, 17:02 Переглядів: 882

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація