30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Поляки влаштовують приватні туристичні тури на Вінниччину Роздрукувати

19 серпня до Вінницької обласної Ради завітала 40-особова група польських туристів, аби зустрітися з головою Сергієм Татусяком та сфотографуватися в головній адміністративній будівлі регіону.

Група сформована із представників органів самоврядування, галузей освіти і культури Мазовецького воєводства. Вони планують на території Вінниччини відвідати місця, пов’язані з польською історією, та інші пам’ятки минулого і сучасності Вінниччини. 

Ініціатором та організатором цієї поїздки виступив депутат Сеймику Мазовецького воєводства, голова правління фундації «Допомога полякам на Сході» Тадеуш Самборський.

Він зауважив, що поляки мають бажання їздити на Вінниччину не тільки з офіційними чи діловими візитами, а й як туристи.

– Тут можна багато чого побачити. Польська культура на Вінниччині дуже добре збережена, представлена і популяризована. Наприклад, наш ансамбль «Мазовше» знають не тільки поляки, що живуть на Вінниччині, а й самі вінничани. Також тут вшановують нашого музиканта Падеревського… – зауважив пан Самборський.

Він повідомив, що крім Вінниці група відвідає ще м.Тульчин, де оглянуть спадщину Потоцьких.

В свою чергу Сергій Татусяк поінформував гостей про міжрегіональні відносини Вінницької області з регіонами Польщі. Зокрема, з Мазовецьким воєводством Вінниччина співпрацює, відповідно до угоди, 9 місяців.

– Але, дякуючи активній позиції мазовецьких колег та особисто маршалку Адаму Струзіку, ми вже реалізували чимало спільних заходів. Відбулося кілька економічних форумів, культурних заходів, обміни делегаціями, – розповів голова облради.

Він також зауважив, що радий таким спонтанним зустрічам, як з даною туристичною групою, адже «народна дипломатія не менш важлива, ніж урядова».

 

Повернутись Створено: 19 серпня 2013 року, 17:02 Переглядів: 912

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація