Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Поляки влаштовують приватні туристичні тури на Вінниччину Роздрукувати

19 серпня до Вінницької обласної Ради завітала 40-особова група польських туристів, аби зустрітися з головою Сергієм Татусяком та сфотографуватися в головній адміністративній будівлі регіону.

Група сформована із представників органів самоврядування, галузей освіти і культури Мазовецького воєводства. Вони планують на території Вінниччини відвідати місця, пов’язані з польською історією, та інші пам’ятки минулого і сучасності Вінниччини. 

Ініціатором та організатором цієї поїздки виступив депутат Сеймику Мазовецького воєводства, голова правління фундації «Допомога полякам на Сході» Тадеуш Самборський.

Він зауважив, що поляки мають бажання їздити на Вінниччину не тільки з офіційними чи діловими візитами, а й як туристи.

– Тут можна багато чого побачити. Польська культура на Вінниччині дуже добре збережена, представлена і популяризована. Наприклад, наш ансамбль «Мазовше» знають не тільки поляки, що живуть на Вінниччині, а й самі вінничани. Також тут вшановують нашого музиканта Падеревського… – зауважив пан Самборський.

Він повідомив, що крім Вінниці група відвідає ще м.Тульчин, де оглянуть спадщину Потоцьких.

В свою чергу Сергій Татусяк поінформував гостей про міжрегіональні відносини Вінницької області з регіонами Польщі. Зокрема, з Мазовецьким воєводством Вінниччина співпрацює, відповідно до угоди, 9 місяців.

– Але, дякуючи активній позиції мазовецьких колег та особисто маршалку Адаму Струзіку, ми вже реалізували чимало спільних заходів. Відбулося кілька економічних форумів, культурних заходів, обміни делегаціями, – розповів голова облради.

Він також зауважив, що радий таким спонтанним зустрічам, як з даною туристичною групою, адже «народна дипломатія не менш важлива, ніж урядова».

 

Повернутись Створено: 19 серпня 2013 року, 17:02 Переглядів: 858

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація