Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Понад 2 тонни допомоги відвіз на Схід депутат обласної Ради Роздрукувати

З чергової поїдки на схід повернувся депутат обласної Ради Володимир Зарічанський. Він був у складі групи, до якої увійшли благочинний Бершадського району, протоієрей Ростислав Процанін, місцевий житель Василь Максим’юк та волонтер Аліна Мазур. За кількаденну подорож відвідали наших героїв-захисників на позиціях у містах Невельськ та Торецьк Донецької області.

Понад дві тонни допомоги – продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни, теплі речі, зимове взуття, бочки для питної води було зібрано небайдужими жителями Бершаді. До постійного доброчинства долучились студенти Бершадського медичного коледжу та учні Бирлівської, Війтівської, Березівської, Дяківської та Теофилівської шкіл.

У Торецьку отцем Ростиславом було звершено Таїнство Хрещення та Миропомазання над маленьким хлопчиком-сиротою, який перебуває в одній із міських лікарень.

Надано допомогу знедоленим дітям прифронтового міста – передано засоби гігієни, підгузки, дитяче харчування, питну дитячу воду та освячену воду, фрукти, іграшки і одяг.

Захисники подякували волонтерам за постійну підтримку та запевнили, що будуть стояти до перемоги в цій нелегкій війні. Перед дорогою додому священик благословив воїнів та медиків на збереження їхнього життя.

Повернутись Створено: 6 березня 2018 року, 16:03 Переглядів: 402

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація