Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Понад 2 тонни допомоги відвіз на Схід депутат обласної Ради Роздрукувати

З чергової поїдки на схід повернувся депутат обласної Ради Володимир Зарічанський. Він був у складі групи, до якої увійшли благочинний Бершадського району, протоієрей Ростислав Процанін, місцевий житель Василь Максим’юк та волонтер Аліна Мазур. За кількаденну подорож відвідали наших героїв-захисників на позиціях у містах Невельськ та Торецьк Донецької області.

Понад дві тонни допомоги – продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни, теплі речі, зимове взуття, бочки для питної води було зібрано небайдужими жителями Бершаді. До постійного доброчинства долучились студенти Бершадського медичного коледжу та учні Бирлівської, Війтівської, Березівської, Дяківської та Теофилівської шкіл.

У Торецьку отцем Ростиславом було звершено Таїнство Хрещення та Миропомазання над маленьким хлопчиком-сиротою, який перебуває в одній із міських лікарень.

Надано допомогу знедоленим дітям прифронтового міста – передано засоби гігієни, підгузки, дитяче харчування, питну дитячу воду та освячену воду, фрукти, іграшки і одяг.

Захисники подякували волонтерам за постійну підтримку та запевнили, що будуть стояти до перемоги в цій нелегкій війні. Перед дорогою додому священик благословив воїнів та медиків на збереження їхнього життя.

Повернутись Створено: 6 березня 2018 року, 16:03 Переглядів: 279

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація