Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Понад 2 тонни допомоги відвіз на Схід депутат обласної Ради Роздрукувати

З чергової поїдки на схід повернувся депутат обласної Ради Володимир Зарічанський. Він був у складі групи, до якої увійшли благочинний Бершадського району, протоієрей Ростислав Процанін, місцевий житель Василь Максим’юк та волонтер Аліна Мазур. За кількаденну подорож відвідали наших героїв-захисників на позиціях у містах Невельськ та Торецьк Донецької області.

Понад дві тонни допомоги – продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни, теплі речі, зимове взуття, бочки для питної води було зібрано небайдужими жителями Бершаді. До постійного доброчинства долучились студенти Бершадського медичного коледжу та учні Бирлівської, Війтівської, Березівської, Дяківської та Теофилівської шкіл.

У Торецьку отцем Ростиславом було звершено Таїнство Хрещення та Миропомазання над маленьким хлопчиком-сиротою, який перебуває в одній із міських лікарень.

Надано допомогу знедоленим дітям прифронтового міста – передано засоби гігієни, підгузки, дитяче харчування, питну дитячу воду та освячену воду, фрукти, іграшки і одяг.

Захисники подякували волонтерам за постійну підтримку та запевнили, що будуть стояти до перемоги в цій нелегкій війні. Перед дорогою додому священик благословив воїнів та медиків на збереження їхнього життя.

Повернутись Створено: 6 березня 2018 року, 16:03 Переглядів: 338

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація