Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Понад 2 тонни допомоги відвіз на Схід депутат обласної Ради Роздрукувати

З чергової поїдки на схід повернувся депутат обласної Ради Володимир Зарічанський. Він був у складі групи, до якої увійшли благочинний Бершадського району, протоієрей Ростислав Процанін, місцевий житель Василь Максим’юк та волонтер Аліна Мазур. За кількаденну подорож відвідали наших героїв-захисників на позиціях у містах Невельськ та Торецьк Донецької області.

Понад дві тонни допомоги – продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни, теплі речі, зимове взуття, бочки для питної води було зібрано небайдужими жителями Бершаді. До постійного доброчинства долучились студенти Бершадського медичного коледжу та учні Бирлівської, Війтівської, Березівської, Дяківської та Теофилівської шкіл.

У Торецьку отцем Ростиславом було звершено Таїнство Хрещення та Миропомазання над маленьким хлопчиком-сиротою, який перебуває в одній із міських лікарень.

Надано допомогу знедоленим дітям прифронтового міста – передано засоби гігієни, підгузки, дитяче харчування, питну дитячу воду та освячену воду, фрукти, іграшки і одяг.

Захисники подякували волонтерам за постійну підтримку та запевнили, що будуть стояти до перемоги в цій нелегкій війні. Перед дорогою додому священик благословив воїнів та медиків на збереження їхнього життя.

Повернутись Створено: 6 березня 2018 року, 16:03 Переглядів: 302

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація