24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Понад 20 томашпільчан прийшли на виїзний особистий прийом голови обласної Ради Роздрукувати

Відремонтувати житло, допомогти отримати субсидію, придбати інвалідний візок та надати матеріальну допомогу на лікування сьогодні просили у Томашполі на виїзному прийомі голову обласної Ради Анатолія Олійника. 

Ніна Текла із села Олександрівки прийшла до головного самоврядця області просити сприяння у погашенні боргу перед місцевим водоканалом. Кілька місяців тому в господарстві Ніни Гнатівни прорвало трубопровід. До усунення несправностей бригадою ремонтників на лічильнику жінки виріс борг у 1370 гривень, за яким пенсіонерка розрахуватися не має можливості. Анатолій Дмитрович пообіцяв виділити допомогу зі свого депутатського фонду. 

Подружжя Черванів із Томашполя не отримує житлову субсидію, оскільки з ними в помешканні зареєстрована донька, котра проживає постійно за кордоном. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України №329 від 27 квітня 2018 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність» впроваджено оновлений порядок надання житлових субсидій, який діє з 1 травня. Саме в рамках цієї постанови сім’я Черванів не підпадає під отримання субсидії. Голова обласної Ради Анатолій Олійник запропонував сплатити внески до Пенсійного фонду за непрацюючу в Україні доньку і після рішення комісії про призначення пільги, родина зможе отримувати житлову субсидію. Така порада, кажуть Червані, є доречною і обов`язково нею скористаються.

Томашпільчанин Володимир Коваль прийшов просити у голови обласної Ради візка для дружини, котра отримала інвалідність через хворобу. Анатолій Олійник зазначив, що після висновку лікувальної комісії жінку мають направити на програму реабілітації, якою і буде передбачено виділення інвалідного візка.  А доки триватиме ця процедура, Анатолій Дмитрович намагатиметься знайти візок через благодійників.

Жителі села Олександрівки звернулися до Анатолія Олійника допомогти врятувати сільський фельдшерсько-акушерський пункт. Він діяв у селі близько 20 років, нині ж грошей на його утримання не вистачає ні в сільській раді, ні в районній. Проблема функціонування ФАПів не лише локальна, немає джерел фінансування для цієї категорії первинки по всій країні, зазначив голова обласної Ради. Вислухавши заявників, голова пообіцяв розібратися з цією проблемою в межах своїх повноважень.

Жителька села Калинка Євдокія Байдюк з 2015 року шукає шляхи для отримання земельного паю. Каже, що під час розпаювання у 90-х роках їй паю не виділили. У той час жінка ще працювала, однак в архіві цих даних не збереглося. Анатолій Олійник порадив звернутися за допомогою до суду зі свідками, аби довести факт перебування на роботі. Лише після рішення суду пай може бути виділений Євдокії Андріївні із земель запасу. 

Наприкінці прийому до Анатолія Дмитровича звернувся контрактник Збройних сил України Василь Ковальчук. Хлопець в лавах української армії служить уже восьмий рік. У 2014-му пішов добровольцем до зони АТО, а від 2015-го - служить за контрактом у операції об’єднаних сил. Василь – сирота з дитинства, вихованець Вапнярського Центру соціальної опіки та піклування дітей. Власного житла ніколи не мав. Повертаючись у Вапнярку зі служби, зупиняється хлопець завжди у Центрі. Прийшов просити голову обласної Ради посприяти у виділенні житла. Для цієї категорії військовослужбовців та учасників бойових дій передбачена державна підтримка в кредитуванні. Але, оскільки, Василь є повним сиротою й отримав серйозне поранення під час  несення служби і нині продовжує стояти на захисті країни, Анатолій Олійник відразу ж дав доручення структурним підрозділам щодо вивчення та вирішення цього та інших проблемних питань жителів Томашпільського району, а також взяв на особистий контроль всі порушені питання.

–Під час особистих прийомів найчастіше люди озвучують прохання щодо соціального забезпечення – надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання й реабілітацію хворих, а також на інші соціально-побутові потреби громадян, – коментує Анатолій Олійник. – Сьогодні одним із найболючіших для мене, як для посадовця, є питання втрати первинної ланки охорони здоров`я в глибинці. Це питання в межах відповідальності органів місцевої влади. Після прийому ми організували нараду з керівництвом району з цього питання, де було вирішено долучити інвесторів до обговорення. Ця проблема – на моєму особистому контролі. Будемо разом шукати компроміс, щоб зберегти медичні послуги у сільській місцевості.

Повернутись Створено: 31 липня 2018 року, 15:17 Переглядів: 434

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація