Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Понад 20 томашпільчан прийшли на виїзний особистий прийом голови обласної Ради Роздрукувати

Відремонтувати житло, допомогти отримати субсидію, придбати інвалідний візок та надати матеріальну допомогу на лікування сьогодні просили у Томашполі на виїзному прийомі голову обласної Ради Анатолія Олійника. 

Ніна Текла із села Олександрівки прийшла до головного самоврядця області просити сприяння у погашенні боргу перед місцевим водоканалом. Кілька місяців тому в господарстві Ніни Гнатівни прорвало трубопровід. До усунення несправностей бригадою ремонтників на лічильнику жінки виріс борг у 1370 гривень, за яким пенсіонерка розрахуватися не має можливості. Анатолій Дмитрович пообіцяв виділити допомогу зі свого депутатського фонду. 

Подружжя Черванів із Томашполя не отримує житлову субсидію, оскільки з ними в помешканні зареєстрована донька, котра проживає постійно за кордоном. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України №329 від 27 квітня 2018 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність» впроваджено оновлений порядок надання житлових субсидій, який діє з 1 травня. Саме в рамках цієї постанови сім’я Черванів не підпадає під отримання субсидії. Голова обласної Ради Анатолій Олійник запропонував сплатити внески до Пенсійного фонду за непрацюючу в Україні доньку і після рішення комісії про призначення пільги, родина зможе отримувати житлову субсидію. Така порада, кажуть Червані, є доречною і обов`язково нею скористаються.

Томашпільчанин Володимир Коваль прийшов просити у голови обласної Ради візка для дружини, котра отримала інвалідність через хворобу. Анатолій Олійник зазначив, що після висновку лікувальної комісії жінку мають направити на програму реабілітації, якою і буде передбачено виділення інвалідного візка.  А доки триватиме ця процедура, Анатолій Дмитрович намагатиметься знайти візок через благодійників.

Жителі села Олександрівки звернулися до Анатолія Олійника допомогти врятувати сільський фельдшерсько-акушерський пункт. Він діяв у селі близько 20 років, нині ж грошей на його утримання не вистачає ні в сільській раді, ні в районній. Проблема функціонування ФАПів не лише локальна, немає джерел фінансування для цієї категорії первинки по всій країні, зазначив голова обласної Ради. Вислухавши заявників, голова пообіцяв розібратися з цією проблемою в межах своїх повноважень.

Жителька села Калинка Євдокія Байдюк з 2015 року шукає шляхи для отримання земельного паю. Каже, що під час розпаювання у 90-х роках їй паю не виділили. У той час жінка ще працювала, однак в архіві цих даних не збереглося. Анатолій Олійник порадив звернутися за допомогою до суду зі свідками, аби довести факт перебування на роботі. Лише після рішення суду пай може бути виділений Євдокії Андріївні із земель запасу. 

Наприкінці прийому до Анатолія Дмитровича звернувся контрактник Збройних сил України Василь Ковальчук. Хлопець в лавах української армії служить уже восьмий рік. У 2014-му пішов добровольцем до зони АТО, а від 2015-го - служить за контрактом у операції об’єднаних сил. Василь – сирота з дитинства, вихованець Вапнярського Центру соціальної опіки та піклування дітей. Власного житла ніколи не мав. Повертаючись у Вапнярку зі служби, зупиняється хлопець завжди у Центрі. Прийшов просити голову обласної Ради посприяти у виділенні житла. Для цієї категорії військовослужбовців та учасників бойових дій передбачена державна підтримка в кредитуванні. Але, оскільки, Василь є повним сиротою й отримав серйозне поранення під час  несення служби і нині продовжує стояти на захисті країни, Анатолій Олійник відразу ж дав доручення структурним підрозділам щодо вивчення та вирішення цього та інших проблемних питань жителів Томашпільського району, а також взяв на особистий контроль всі порушені питання.

–Під час особистих прийомів найчастіше люди озвучують прохання щодо соціального забезпечення – надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання й реабілітацію хворих, а також на інші соціально-побутові потреби громадян, – коментує Анатолій Олійник. – Сьогодні одним із найболючіших для мене, як для посадовця, є питання втрати первинної ланки охорони здоров`я в глибинці. Це питання в межах відповідальності органів місцевої влади. Після прийому ми організували нараду з керівництвом району з цього питання, де було вирішено долучити інвесторів до обговорення. Ця проблема – на моєму особистому контролі. Будемо разом шукати компроміс, щоб зберегти медичні послуги у сільській місцевості.

Повернутись Створено: 31 липня 2018 року, 15:17 Переглядів: 569

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація