4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Понад 200 вінничан прийшли вклонитися пам’яті визволителям Вінниці та Героям АТО Роздрукувати

Цьогоріч до 72-річниці визволення Вінниці від нацистських загарбників керівники Вінницької області та міста поклали квіти одразу до двох пам’ятників: воїнам-визволителям та загиблим бійцям Небесної Сотні і Героям АТО. У покладанні взяли участь голова Вінницької облради Анатолій Олійник, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій та міський голова Сергій Моргунов. У колоні вінничан, які прийшли вшанувати пам'ять, було понад 200 місцевих жителів. Дехто тримав у руках портрети своїх загиблих родичів.

У  Вінниці на початку війни проживало 100 тисяч населення. Після війни залишилось трохи більше 25 тисяч. Серед визволителів було і багато вінничан. Наприклад, сьогодні у Вінниці проживає 8 учасників визволення Вінниці у березні 1944 року.

- Мій покійний батько -учасник бойових дій Другої світової війни, - сказав Анатолій Олійник. - Я виріс на його спогадах,  на його розповідях, як він брав участь у битві під Яссами, як пройшов до Будапешта. Все, що пов’язано з війною досі є у моїй пам’яті. І світові потрібно пам’ятати про ту страшну війну і робити все, аби сьогоднішня гібридна війна та світовий тероризм не підштовхнули людство до прірви знищення. І ми всі повинні робити все для стабільності, миру, спокою та процвітання нашої багатостраждальної землі. 

Повернутись Створено: 18 березня 2016 року, 14:33 Переглядів: 870

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація