24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Понад 4 мільйони гривень залучила Піщанка для покращення умов надання освітніх послуг Роздрукувати

Коли у Піщанському районі почули про  Український Фонд соціальних інвестицій (УФСІ), відразу приступили до написання проектів. Ідей виникло багато та пріоритетним напрямом  стало  покращення умов для надання освітніх послуг для перебування дітей в навчальних та дошкільних закладах. До впровадження обрано  3 мікропроекти, що стосувались енергоефективності та капітального ремонту  дитсадка «Райдуга», загальноосвітньої школи I-III ступенів та Студенянської школи. Про це повідомляє сайт Вінницької Асоціації органів місцевого самоврядування.

- У березні 2013 року до нас приїхали представники УФСІ, - розповідає куратор проектів  Михайло Ковтюк. - Ми об’їхали всі населені пункти району, показали всі потенційні об’єкти. За результатами таких візитів підготували 16 проектів. З них для реалізації обрали три найбільш соціально значущих. Наступним кроком став збір коштів, адже, згідно з умовами Фонду, потрібно внести 20% власних інвестицій. Допомагала вся громада: і батьки учнів, і вчителі, і місцеві підприємці, депутати та небайдужі жителі району. Спонсором виступила й Піщанська районна рада.

В дитячому садочку «Райдуга» повністю замінено покрівлю будинку, вікна та двері поміняли на енергозберігаючі металопластикові, встановили рекуператори повітря, здійснили ремонт котельного обладнання та зовнішньої теплотраси. Загалом кошторис робіт склав 1,5 млн грн. Повна заміна покрівлі та вікон значно полегшила дотримання температурного режиму в садочку. А перебування дітей тепер значно безпечніше і комфортніше.

В Студенянській школі усі старі дерев’яні вікна та двері замінили на сучасні енергозберігаючі металопластикові. Понад 1,3 млн грн. отримали в рамках проекту українського Фонду соціальних інвестицій.

- У Піщанській школі-гімназії за рахунок коштів батьків в деяких учнівських кабінетах ще раніше замінили вікна, - продовжує Михайло Олексійович. - Проте їх більшість ще потребували негайної заміни. На ремонт УСФІ виділив 1млн 124 тис. грн. За ці кошти поставили 99 металопластикових вікон з двокамерними склопакетами. Тепер наші діти не мерзнуть зимою та менше хворіють.

   Директор НВК  "Загальноосвітня школа I-III ступенів-гімназія" смт Піщанка задоволена змінами в школі. Каже, що перебування дітей в школі стало значно комфортнішим. Крім того, учні і батьки змогли відчути важливість застосування енергозберігаючих технологій.

         -  Діти, незалежно від того, де вони проживають в місті чи селі, повинні мати гідні умови для навчання, - ділиться директор школи  Валентина Кирилівна. - А реалізація цього проекту в сільських школах дає таку можливість.

         Усі проекти, що реалізовувались в Піщанському районі, дозволили не лише покращити надання освітніх послуг, а й наглядно показали людям важливість застосування новітніх енергоефективних технологій, змінили споживацький підхід громадян та підвищили їх культуру енергоспоживання. Задля інформування своїх же жителів про досягнуті спільні результати кожна громада у себе на об’єкті розмістила інформаційний стенд. У райдержадміністрації знаходиться спільний районний стенд. Такі стенди інформують населення не тільки про розвиток самого мікропроекту, а і про розвиток самої громади.

         Довідка. Проект УФСІ направлений на  поліпшення умов життя бідних громад і вразливих верств населення, переважно в сільській місцевості, шляхом покращення якості соціальних та комунальних послуг та полегшення доступу до них;   розвиток потенціалу громад у вирішенні гострих соціальних проблем на місцевому рівні, а також розвиток потенціалу представників органів влади національного, регіонального та місцевого рівнів для сприяння реформуванню соціальної сфери через створення ефективних моделей соціальних послуг і розвитку стратегії їх адресності.

         Проект      УФСІ  є одним з наймасштабніших у соціальній сфері України за напрямками діяльності та обсягами фінансування. УФСІ - є неприбутковою організацією, яку було створено Постановою Кабінету Міністрів України у квітні 2000 року з метою підготовки та виконання спільного Проекту Світового банку та Уряду України “Фонд соціальних інвестицій”.

 

 

Повернутись Створено: 14 червня 2016 року, 17:08 Переглядів: 815

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація