Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Понад 60 енергетиків Вінниччини отримали нагороди до професійного свята Роздрукувати

Завтра, 22 грудня, в Україні відзначається  професійне свято – День енергетика. Напередодні цієї події влада області та міста привітала представників цієї професії. Зокрема заступник голови обласної Ради  Ігор Хміль, заступники голови облдержадміністрації  Василь Броварник та Олександр Крученюк,   заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк привітали енергетиків ПАТ «Вінницяобленерго»  з професійним святом.

– Серед вас є ті, хто з покоління в покоління створюють енергосистему Вінниччини, – сказав під час урочистостей  заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. – В сучасних умовах енергетика є стратегічною сферою не лише державної політики, а й міжнародних відносин. Саме на вас покладена відповідальність дбати про енергетичну безпеку міста та області. Від вашої професійності та сумлінності залежить безперебійна робота промислових підприємств, ефективність функціонування соціальної сфери, зв’язку та транспорту, гідний та комфортний побут українців – тепло і світло у школах та дитячих садках, у лікарнях та установах, в наших оселях. На ваші плечі покладений розвиток економіки та повноцінне життя українського суспільства.

Як зазначив генеральний директор найпотужнішого в регіоні енергетичного підприємства  ПАТ «Вінницяобленерго», депутат обласної Ради Андрій Поліщук, енергетики Вінниччини – це і справді не одне покоління фахівців, які вже відбулися у такій важливій і необхідній для життя всієї області справі.

– Це і досвідчені фахівці з багатющим, накопиченим роками потенціалом знань і вмінь, це і молоді працівники, які тільки почали свій професійний шлях. Ну і, звісно, ветерани  галузі – на яких завжди рівняємося. Всі разом – ми велика і потужна сила. Всі разом ми – енергетики, – наголосив  Андрій Поліщук, звертаючись  до всіх учасників  заходу. – Саме ми, енергетики,  сумлінно з дня у день, не зважаючи на складнощі економічного та соціального характеру, забезпечуємо безперебійне постачання електроенергії всім жителям нашої Вінниччини, допомагаємо зробити життя вінничан більш комфортним та продуктивним.  З такими людьми, як має «Вінницяобленерго», а це понад 4 з половиною тисяч працівників, ми і надалі примножуватимемо  трудові звершення, робитимемо  все можливе задля енергетичної стабільності нашого краю, задля блага його працьовитих людей.  

За вагомі трудові здобутки, високі виробничі показники  і влада, і керівництво підприємства ПАТ «Вінницяобленерго» відзначили понад 60 кращих його представників. А саме вручили відзнаки та подяки Міністерства енергетики та вугільної промисловості – нагрудний знак «Відмінник енергетики»,  грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, а також Вінницької міської ради.

Повернутись Створено: 21 грудня 2018 року, 18:17 Переглядів: 365

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація