Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Понад 60 енергетиків Вінниччини отримали нагороди до професійного свята Роздрукувати

Завтра, 22 грудня, в Україні відзначається  професійне свято – День енергетика. Напередодні цієї події влада області та міста привітала представників цієї професії. Зокрема заступник голови обласної Ради  Ігор Хміль, заступники голови облдержадміністрації  Василь Броварник та Олександр Крученюк,   заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк привітали енергетиків ПАТ «Вінницяобленерго»  з професійним святом.

– Серед вас є ті, хто з покоління в покоління створюють енергосистему Вінниччини, – сказав під час урочистостей  заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. – В сучасних умовах енергетика є стратегічною сферою не лише державної політики, а й міжнародних відносин. Саме на вас покладена відповідальність дбати про енергетичну безпеку міста та області. Від вашої професійності та сумлінності залежить безперебійна робота промислових підприємств, ефективність функціонування соціальної сфери, зв’язку та транспорту, гідний та комфортний побут українців – тепло і світло у школах та дитячих садках, у лікарнях та установах, в наших оселях. На ваші плечі покладений розвиток економіки та повноцінне життя українського суспільства.

Як зазначив генеральний директор найпотужнішого в регіоні енергетичного підприємства  ПАТ «Вінницяобленерго», депутат обласної Ради Андрій Поліщук, енергетики Вінниччини – це і справді не одне покоління фахівців, які вже відбулися у такій важливій і необхідній для життя всієї області справі.

– Це і досвідчені фахівці з багатющим, накопиченим роками потенціалом знань і вмінь, це і молоді працівники, які тільки почали свій професійний шлях. Ну і, звісно, ветерани  галузі – на яких завжди рівняємося. Всі разом – ми велика і потужна сила. Всі разом ми – енергетики, – наголосив  Андрій Поліщук, звертаючись  до всіх учасників  заходу. – Саме ми, енергетики,  сумлінно з дня у день, не зважаючи на складнощі економічного та соціального характеру, забезпечуємо безперебійне постачання електроенергії всім жителям нашої Вінниччини, допомагаємо зробити життя вінничан більш комфортним та продуктивним.  З такими людьми, як має «Вінницяобленерго», а це понад 4 з половиною тисяч працівників, ми і надалі примножуватимемо  трудові звершення, робитимемо  все можливе задля енергетичної стабільності нашого краю, задля блага його працьовитих людей.  

За вагомі трудові здобутки, високі виробничі показники  і влада, і керівництво підприємства ПАТ «Вінницяобленерго» відзначили понад 60 кращих його представників. А саме вручили відзнаки та подяки Міністерства енергетики та вугільної промисловості – нагрудний знак «Відмінник енергетики»,  грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, а також Вінницької міської ради.

Повернутись Створено: 21 грудня 2018 року, 18:17 Переглядів: 396

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація