Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Понад 60 енергетиків Вінниччини отримали нагороди до професійного свята Роздрукувати

Завтра, 22 грудня, в Україні відзначається  професійне свято – День енергетика. Напередодні цієї події влада області та міста привітала представників цієї професії. Зокрема заступник голови обласної Ради  Ігор Хміль, заступники голови облдержадміністрації  Василь Броварник та Олександр Крученюк,   заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк привітали енергетиків ПАТ «Вінницяобленерго»  з професійним святом.

– Серед вас є ті, хто з покоління в покоління створюють енергосистему Вінниччини, – сказав під час урочистостей  заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. – В сучасних умовах енергетика є стратегічною сферою не лише державної політики, а й міжнародних відносин. Саме на вас покладена відповідальність дбати про енергетичну безпеку міста та області. Від вашої професійності та сумлінності залежить безперебійна робота промислових підприємств, ефективність функціонування соціальної сфери, зв’язку та транспорту, гідний та комфортний побут українців – тепло і світло у школах та дитячих садках, у лікарнях та установах, в наших оселях. На ваші плечі покладений розвиток економіки та повноцінне життя українського суспільства.

Як зазначив генеральний директор найпотужнішого в регіоні енергетичного підприємства  ПАТ «Вінницяобленерго», депутат обласної Ради Андрій Поліщук, енергетики Вінниччини – це і справді не одне покоління фахівців, які вже відбулися у такій важливій і необхідній для життя всієї області справі.

– Це і досвідчені фахівці з багатющим, накопиченим роками потенціалом знань і вмінь, це і молоді працівники, які тільки почали свій професійний шлях. Ну і, звісно, ветерани  галузі – на яких завжди рівняємося. Всі разом – ми велика і потужна сила. Всі разом ми – енергетики, – наголосив  Андрій Поліщук, звертаючись  до всіх учасників  заходу. – Саме ми, енергетики,  сумлінно з дня у день, не зважаючи на складнощі економічного та соціального характеру, забезпечуємо безперебійне постачання електроенергії всім жителям нашої Вінниччини, допомагаємо зробити життя вінничан більш комфортним та продуктивним.  З такими людьми, як має «Вінницяобленерго», а це понад 4 з половиною тисяч працівників, ми і надалі примножуватимемо  трудові звершення, робитимемо  все можливе задля енергетичної стабільності нашого краю, задля блага його працьовитих людей.  

За вагомі трудові здобутки, високі виробничі показники  і влада, і керівництво підприємства ПАТ «Вінницяобленерго» відзначили понад 60 кращих його представників. А саме вручили відзнаки та подяки Міністерства енергетики та вугільної промисловості – нагрудний знак «Відмінник енергетики»,  грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, а також Вінницької міської ради.

Повернутись Створено: 21 грудня 2018 року, 18:17 Переглядів: 524

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація