Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Понад 600 проектів подано на конкурс розвитку територіальних громад Роздрукувати

Зранку 21 березня 2016 року пройшла щотижнева нарада апарату Вінницької обласної Ради під керівництвом голови Анатолія Олійника. Мова йшла про підготовку до чергової 6-ї сесії обласної Ради, яка відбудеться 30 березня.

Також обговорювалось питання про завершення 13-го обласного конкурсу  проектів розвитку територіальних громад. Як повідомив керівник Секретаріату  Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, було подано більше як 600 проектів. Для порівняння, у минулому році – 260 громад подали свої проекти щодо розвитку своїх населених пунктів. Кожному переможцю буде  виділено з обласного бюджету від 70 до 100 тисяч гривень на їхню реалізацію.

24 березня у приміщенні Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища №4 пройде нарада «Детінізація економіки Вінницької області». У ній візьмуть участь голова облради Анатолій Олійник, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій,  перший заступник голови Вінницької ОДА Андрій Гижко, міський  голова Вінниці Моргунов С.А.

         Цього ж дня, 24 березня, голова обласної Ради привітає військовослужбовців в/ч 3008 з нагоди 2-ї річниці створення Національної гвардії України. Наступного дня з нагоди цього ж свята він привітає військовослужбовців в/ч 3028 в м. Калинівці.

 

Повернутись Створено: 21 березня 2016 року, 12:38 Переглядів: 953

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація