Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Понад 646 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії росії Роздрукувати

Станом на ранок п'ятниці, 13 травня, офіційне число дітей-жертв не змінилося – 226. Проте зросла кількість поранених, їх – 420, – інформує Офіс Генерального прокурора.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 139, Київській – 116, Харківській – 99, Чернігівській – 68, Херсонській – 48, Луганській – 45, Миколаївській – 44, Запорізькій – 28, Сумській – 17, у Києві – 16 та Житомирській області – 15.

«12 травня військові рф здійснили обстріл поблизу с. Добрянка Бериславського району Херсонської області. Внаслідок цього отримав поранення 9-річний хлопчик. Також 12 травня окупанти із системи залпового вогню «ГРАД» біля с. Кар’єрне Бериславського району Херсонської області обстріляли колону цивільних автомобілів, яка виходила з окупованої території Херсонської області. Поранення отримала 10-річна дитина в одному з автомобілів, – йдеться у повідомленні. – Стало відомо, що 10 березня внаслідок обстрілу  м. Маріуполь Донецької області отримала поранення 17-річна дівчина».

Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 13 травня 2022 року, 09:33

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація