Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Понад 75% випускників Козятинського училища залізничного транспорту працевлаштовано Роздрукувати

28 листопада в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Козятинське міжрегіональне професійно-технічне училище залізничного транспорту» відбулось урочисте відкриття навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників. Участь у заході взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, заступник голови – директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, Козятинський міський голова Олександр Пузир, керівники регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», директори професійно-технічних навчальних закладів області, педагоги та вихованці училища.

– Від імені керівництва та депутатського корпусу обласної Ради вітаю вас з новою віхою в житті училища. Надзвичайно важливо підтримувати та розвивати професійно-технічний напрям. Новий навчально-практичний центр створений для підготовки кваліфікованих робітників, яких потребує наразі Укрзалізниця не лише в межах області, а й інших регіонів. Зичу вам натхнення в навчанні та досягнення поставлених цілей, – зазначив у вітальному слові заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Після привітань від керівництва області та міста директор навчального закладу Андрій Стецюк запросив перерізати червону стрічку та урочисто відкрити центр. Запрошені на урочистості мали змогу ознайомитись із навчальними класами училища та побувати на заняттях.

Козятинське училище було засновано в 1878 році, як двокласне технічне залізничне училище, що утримувалося за рахунок Південно-Західної залізниці. У 2006 році навчальний заклад перейменовано в державний професійно-технічний навчальний заклад “Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту”. Профіль закладу – залізничний. В училищі здійснюється підготовка з 24 професій (11 з яких – інтегровані), а також курсова підготовка та підвищення кваліфікації. Працевлаштування випускників у 2017 році становить – 78 %.

Значну допомогу у зміцненні матеріально-технічної  бази надають роботодавці – основний замовник кадрів  – регіональна філія «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

З метою реалізації завдань щодо вдосконалення практичної підготовки учнів було створено навчально-практичний центр з підготовки кваліфікованих робітників за професіями загальнодержавного значення «Помічник машиніста електровоза», «Помічник машиніста тепловоза» та «Монтер колії». На створення центру використано понад 100 тисяч гривень. Реконструйовано приміщення навчальних кабінетів та майстерень, придбано стенди, банери, інструменти, обладнання і оргтехніка.

Повернутись Створено: 28 листопада 2017 року, 18:00 Переглядів: 560

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація