Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Понад 75% випускників Козятинського училища залізничного транспорту працевлаштовано Роздрукувати

28 листопада в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Козятинське міжрегіональне професійно-технічне училище залізничного транспорту» відбулось урочисте відкриття навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників. Участь у заході взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, заступник голови – директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, Козятинський міський голова Олександр Пузир, керівники регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», директори професійно-технічних навчальних закладів області, педагоги та вихованці училища.

– Від імені керівництва та депутатського корпусу обласної Ради вітаю вас з новою віхою в житті училища. Надзвичайно важливо підтримувати та розвивати професійно-технічний напрям. Новий навчально-практичний центр створений для підготовки кваліфікованих робітників, яких потребує наразі Укрзалізниця не лише в межах області, а й інших регіонів. Зичу вам натхнення в навчанні та досягнення поставлених цілей, – зазначив у вітальному слові заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Після привітань від керівництва області та міста директор навчального закладу Андрій Стецюк запросив перерізати червону стрічку та урочисто відкрити центр. Запрошені на урочистості мали змогу ознайомитись із навчальними класами училища та побувати на заняттях.

Козятинське училище було засновано в 1878 році, як двокласне технічне залізничне училище, що утримувалося за рахунок Південно-Західної залізниці. У 2006 році навчальний заклад перейменовано в державний професійно-технічний навчальний заклад “Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту”. Профіль закладу – залізничний. В училищі здійснюється підготовка з 24 професій (11 з яких – інтегровані), а також курсова підготовка та підвищення кваліфікації. Працевлаштування випускників у 2017 році становить – 78 %.

Значну допомогу у зміцненні матеріально-технічної  бази надають роботодавці – основний замовник кадрів  – регіональна філія «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

З метою реалізації завдань щодо вдосконалення практичної підготовки учнів було створено навчально-практичний центр з підготовки кваліфікованих робітників за професіями загальнодержавного значення «Помічник машиніста електровоза», «Помічник машиніста тепловоза» та «Монтер колії». На створення центру використано понад 100 тисяч гривень. Реконструйовано приміщення навчальних кабінетів та майстерень, придбано стенди, банери, інструменти, обладнання і оргтехніка.

Повернутись Створено: 28 листопада 2017 року, 18:00 Переглядів: 603

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація