24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Понад 80 роботодавців презентували свої підприємства на ярмарку вакансій та послуг служби зайнятості Роздрукувати

23 квітня в Експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати пройшов загальноміський ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості. Цьогоріч у ярмарку взяли участь понад 80 підприємств, установ та організацій міста Вінниці, Барського, Вінницького, Калинівського, Літинського, Липовецького, Тиврівського, Шаргородського районів та міста Ладижина.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк ознайомились з виставковими стендами та переліком вакансій, які пропонуються роботодавцями.

– Зайнятість населення – надзвичайно важлива тема, яка забезпечує одну із головних потреб мешканців регіону – потребу в роботі. І від того, наскільки якісно будуть вирішуватись питання захисту від безробіття, залежатиме й повноцінний розвиток області, – прокоментував заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Звичайно, вдосконалення та осучаснення послуг, вивчення локальних ринків праці, прогнозування потреб в кваліфікованих кадрах повинні бути в пріоритеті ефективності роботи служб зайнятості.

До уваги відвідувачів ярмарку на стендах самостійного пошуку роботи представлено більше 150 вакансій, рівень зарплати яких варіюється від 4500 до 12000 гривень.

Крім того, діють консультаційні центри для людей з інвалідністю, з питань соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, з вибору професії, професійного навчання безробітних. Відвідувачі заходу мали змогу отримати індивідуальні консультації щодо техніки самостійного пошуку роботи, складання резюме, отримати професійну консультацію та пройти тестування, визначитись з вибором професії.

Наразі на обліку в службі зайнятості перебувають 20279 осіб, в базі нараховується 3476 вакансій, на одне робоче місце в середньому претендують 5 осіб.

Повернутись Створено: 23 квітня 2018 року, 11:55 Переглядів: 473

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація