Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Понад 80 роботодавців презентували свої підприємства на ярмарку вакансій та послуг служби зайнятості Роздрукувати

23 квітня в Експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати пройшов загальноміський ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості. Цьогоріч у ярмарку взяли участь понад 80 підприємств, установ та організацій міста Вінниці, Барського, Вінницького, Калинівського, Літинського, Липовецького, Тиврівського, Шаргородського районів та міста Ладижина.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк ознайомились з виставковими стендами та переліком вакансій, які пропонуються роботодавцями.

– Зайнятість населення – надзвичайно важлива тема, яка забезпечує одну із головних потреб мешканців регіону – потребу в роботі. І від того, наскільки якісно будуть вирішуватись питання захисту від безробіття, залежатиме й повноцінний розвиток області, – прокоментував заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Звичайно, вдосконалення та осучаснення послуг, вивчення локальних ринків праці, прогнозування потреб в кваліфікованих кадрах повинні бути в пріоритеті ефективності роботи служб зайнятості.

До уваги відвідувачів ярмарку на стендах самостійного пошуку роботи представлено більше 150 вакансій, рівень зарплати яких варіюється від 4500 до 12000 гривень.

Крім того, діють консультаційні центри для людей з інвалідністю, з питань соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, з вибору професії, професійного навчання безробітних. Відвідувачі заходу мали змогу отримати індивідуальні консультації щодо техніки самостійного пошуку роботи, складання резюме, отримати професійну консультацію та пройти тестування, визначитись з вибором професії.

Наразі на обліку в службі зайнятості перебувають 20279 осіб, в базі нараховується 3476 вакансій, на одне робоче місце в середньому претендують 5 осіб.

Повернутись Створено: 23 квітня 2018 року, 11:55 Переглядів: 498

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація