Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Понад 80 роботодавців презентували свої підприємства на ярмарку вакансій та послуг служби зайнятості Роздрукувати

23 квітня в Експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати пройшов загальноміський ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості. Цьогоріч у ярмарку взяли участь понад 80 підприємств, установ та організацій міста Вінниці, Барського, Вінницького, Калинівського, Літинського, Липовецького, Тиврівського, Шаргородського районів та міста Ладижина.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк ознайомились з виставковими стендами та переліком вакансій, які пропонуються роботодавцями.

– Зайнятість населення – надзвичайно важлива тема, яка забезпечує одну із головних потреб мешканців регіону – потребу в роботі. І від того, наскільки якісно будуть вирішуватись питання захисту від безробіття, залежатиме й повноцінний розвиток області, – прокоментував заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Звичайно, вдосконалення та осучаснення послуг, вивчення локальних ринків праці, прогнозування потреб в кваліфікованих кадрах повинні бути в пріоритеті ефективності роботи служб зайнятості.

До уваги відвідувачів ярмарку на стендах самостійного пошуку роботи представлено більше 150 вакансій, рівень зарплати яких варіюється від 4500 до 12000 гривень.

Крім того, діють консультаційні центри для людей з інвалідністю, з питань соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, з вибору професії, професійного навчання безробітних. Відвідувачі заходу мали змогу отримати індивідуальні консультації щодо техніки самостійного пошуку роботи, складання резюме, отримати професійну консультацію та пройти тестування, визначитись з вибором професії.

Наразі на обліку в службі зайнятості перебувають 20279 осіб, в базі нараховується 3476 вакансій, на одне робоче місце в середньому претендують 5 осіб.

Повернутись Створено: 23 квітня 2018 року, 11:55 Переглядів: 440

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація