Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Понад три десятки видань претендують на літературну премію імені Михайла Коцюбинського Роздрукувати

В рамках Всеукраїнської літературної премії імені Михайла Коцюбинського до Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва надійшло понад три десятки книжок від цьогорічних номінантів.

Депутат обласної Ради Людмила Станіславенко є одним із членів журі зазначеного літературного конкурсу. Для ознайомлення з роботами конкурсантів  депутат відвідала бібліотеку.

– Кожна книга заслуговує на перемогу, – пише на своїй сторінці у Фейсбук Людмила Станіславенко. – Ці видання традиційно оформлені в експозицію у відділі наукової інформації та бібліографії ВОУНБ ім. К. Тімірязєва. Тут можна зустріти і поезію, і прозу, і лірику й інші літературні жанри. Твори усіх номінантів дуже цікаві та кожен по-своєму особливий. 

Всеукраїнська літературна премія ім. М. Коцюбинського започаткована у 1981 році. Вона вважається моральною й матеріальною підтримкою для митців, чия творчість здобула широке визнання, сприяє розвитку їхньої творчості та спонукає до втілення нових мистецьких проектів.
Присудження премії відбувається за таємним голосуванням членів журі. Цьогоріч вручення премії проходитиме 17 вересня у Музеї-садибі М. Коцюбинського у Вінниці. Того ж дня нагородять переможців літературного конкурсу в рамках традиційного літературно-мистецького свята.

Повернутись Створено: 14 серпня 2018 року, 16:36 Переглядів: 293

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація