Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Понад три десятки видань претендують на літературну премію імені Михайла Коцюбинського Роздрукувати

В рамках Всеукраїнської літературної премії імені Михайла Коцюбинського до Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва надійшло понад три десятки книжок від цьогорічних номінантів.

Депутат обласної Ради Людмила Станіславенко є одним із членів журі зазначеного літературного конкурсу. Для ознайомлення з роботами конкурсантів  депутат відвідала бібліотеку.

– Кожна книга заслуговує на перемогу, – пише на своїй сторінці у Фейсбук Людмила Станіславенко. – Ці видання традиційно оформлені в експозицію у відділі наукової інформації та бібліографії ВОУНБ ім. К. Тімірязєва. Тут можна зустріти і поезію, і прозу, і лірику й інші літературні жанри. Твори усіх номінантів дуже цікаві та кожен по-своєму особливий. 

Всеукраїнська літературна премія ім. М. Коцюбинського започаткована у 1981 році. Вона вважається моральною й матеріальною підтримкою для митців, чия творчість здобула широке визнання, сприяє розвитку їхньої творчості та спонукає до втілення нових мистецьких проектів.
Присудження премії відбувається за таємним голосуванням членів журі. Цьогоріч вручення премії проходитиме 17 вересня у Музеї-садибі М. Коцюбинського у Вінниці. Того ж дня нагородять переможців літературного конкурсу в рамках традиційного літературно-мистецького свята.

Повернутись Створено: 14 серпня 2018 року, 16:36 Переглядів: 386

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація