Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Понад три десятки видань претендують на літературну премію імені Михайла Коцюбинського Роздрукувати

В рамках Всеукраїнської літературної премії імені Михайла Коцюбинського до Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва надійшло понад три десятки книжок від цьогорічних номінантів.

Депутат обласної Ради Людмила Станіславенко є одним із членів журі зазначеного літературного конкурсу. Для ознайомлення з роботами конкурсантів  депутат відвідала бібліотеку.

– Кожна книга заслуговує на перемогу, – пише на своїй сторінці у Фейсбук Людмила Станіславенко. – Ці видання традиційно оформлені в експозицію у відділі наукової інформації та бібліографії ВОУНБ ім. К. Тімірязєва. Тут можна зустріти і поезію, і прозу, і лірику й інші літературні жанри. Твори усіх номінантів дуже цікаві та кожен по-своєму особливий. 

Всеукраїнська літературна премія ім. М. Коцюбинського започаткована у 1981 році. Вона вважається моральною й матеріальною підтримкою для митців, чия творчість здобула широке визнання, сприяє розвитку їхньої творчості та спонукає до втілення нових мистецьких проектів.
Присудження премії відбувається за таємним голосуванням членів журі. Цьогоріч вручення премії проходитиме 17 вересня у Музеї-садибі М. Коцюбинського у Вінниці. Того ж дня нагородять переможців літературного конкурсу в рамках традиційного літературно-мистецького свята.

Повернутись Створено: 14 серпня 2018 року, 16:36 Переглядів: 260

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація