03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Порушення антикорупційного законодавства зафіксував депутат обласної Ради Роздрукувати

Депутат обласної Ради Григорій Зозуля звернувся до Департаменту захисту економіки Національної поліції у Вінницькій області. Він попросив Департамент надати інформацію про законність дій депутата Гніванської міської ради Максима Берещука, відповідно до вимог антикорупційного законодавства. На сесії об’єднаної територіальної громади Максим Берещук  голосував за зниження ставки оренди земельної ділянки, яка знаходиться під підприємством його батька. При цьому Григорій Зозуля попередив Максима Берещука, що у такому голосуванні є конфлікт інтересів, тобто, це – пряме порушення антикорупційного законодавства. Депутат Берещук попередження проігнорував і проголосував за зниження орендної ставки.

– Коли зависає система податкових декларацій, і людина не встигає внести туди особисті дані, то її одразу звинувачують у корупції. Але, коли ти голосуєш за зниження ставки оренди, бо це підприємство твого батька, і бюджет громади не доотримує коштів, то це – ніби нормально і факт корупції  треба доводити, – розповів Григорій Зозуля.

– Під час розгляду повідомлення було встановлено, що у діях депутата Максима Берещука вбачається склад адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого статті 172 КУпАП, у зв’язку з чим проект протоколу про адміністративне порушення було направлено до прокуратури Вінницької області. Після надання правової оцінки зазначений протокол буде складено та направлено до суду,– прокоментував начальник Департаменту захисту економіки національної поліції у Вінницькій області Юрій Олійник.

 

Повернутись Створено: 12 лютого 2018 року, 10:59 Переглядів: 632

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація