27 січня о 12.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. 29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Порядок денний та рішення Роздрукувати

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

пленарного засідання позачергової 46 сесії обласної Ради 7 скликання

29 жовтня 2020

№     р.

 

989

1

Про затвердження та внесення змін до обласних програм.

990

2

Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

991

3

Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення почесної церемонії поховання осіб, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

992

4

Про питання діяльності об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області. (додаток 1), (додаток 2)(додаток 3)(додаток 4)(додаток 5)(додаток 6)(додаток 7)(додаток 8)(додаток 9)(додаток 10)(додаток 11)(додаток 12)(додаток 13)(додаток 14)(додаток 15)(додаток 16)(додаток 17)(додаток 18)(додаток  19)(додаток 20)(додаток 21),  (додаток 22)(додаток 23)(додаток 24)(додаток 25)(додаток 26)

993

5

Про створення комунального некомерційного підприємства «Вінницький обласний Центр громадського здоров’я Вінницької обласної Ради».

994

6

Про передачу транспортних засобів.

995

7

Про передачу - приймання майна. (додаток 3)

996

8

Про списання майна.

997

9

Про затвердження розпоряджень голови обласної Ради.

998

10

Про поліцейську комісію Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

999

11

Про деякі питання оренди майна.

1000

12

Про надання дозволу Вінницькому обласному комунальному гуманітарно-педагогічному коледжу на укладання договору про встановлення права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію).

1001

13

Про передачу земельної ділянки у постійне користування Барському гуманітарно-педагогічному коледжу імені Михайла Грушевського.

1002

14

Про надання згоди Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству «Віноблагроліс» на поділ земельної ділянки та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

1003

15

Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Хмільницька центральна районна лікарня» Хмільницької районної ради на укладання договору про встановлення права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію).

1004

16

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, яка належить на праві постійного користування комунальному некомерційному підприємству «Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради».

1005

17

Про надання згоди на поділ земельної ділянки, що належить на праві постійного користування комунальному некомерційному підприємству «Вінницька обласна психіатрична лікарня №2 Вінницької обласної Ради».

1006

18

Про надання згоди на проведення будівельних робіт по новому будівництву двох малих групових будинків Стрижавського дитячого будинку-інтернату по вул. Новосільська, 39 в смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області та надання дозволу Стрижавському дитячому будинку-інтернату на укладання договору про встановлення права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію).

1007

19

Про внесення змін до рішення 44 сесії обласної Ради 7 скликання від 23 липня 2020 року № 957.

1008

20

Про директора комунального некомерційного підприємства «Липовецька обласна лікарня відновного лікування дітей з органічним ураженням центральної нервової системи, порушенням психіки і опорно-рухового апарату Вінницької обласної Ради».

1009

21

Про внесення змін і доповнень до рішення 42 сесії обласної Ради 7 скликання від 21 лютого 2020 року № 931.

1010

22

Про обмін майна, що знаходиться в постійному користуванні комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

1011

23

Про реорганізацію комунального закладу «Жмеринський обласний соціальний гуртожиток».

1012

24

Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання.

1013

25

Про надання у довгострокове тимчасове користування лісової ділянки для рекреаційних цілей без зміни цільового призначення та без вилучення її у постійного користувача.

 

Створено: 29 жовтня 2020 року, 13:45 Переглядів: 646

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація