Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Посадовців області навчали електронному декларуванню та запобіганню проявам корупції Роздрукувати

1 березня в приміщенні обласної Ради під керівництвом заступника голови обласної Ради Ігоря Хміля відбувся навчальний семінар з питань запобігання корупції та електронного декларування.

Метою його проведення є ознайомлення із питаннями щодо особливостей запобігання проявам корупції в органах місцевого самоврядування, в комунальних установах, закладах, а також із механізмами і процедурами заповнення електронних декларацій.

У навчальному семінарі взяли участь депутати обласної Ради, працівники виконавчого апарату Вінницької обласної Ради, керівники підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області, працівники управління спільної комунальної власності територіальних громад.

– Корупція в сучасних умовах стала чинником, який становить реальну загрозу національній безпеці і конституційному ладу України. Це явище негативно впливає практично на всі сторони суспільного життя: економіку, політику, соціальну і правову сфери, управління, громадську свідомість, міжнародні відносини. Корупційні зв’язки фактично руйнують правові, етичні відносини між людьми і поступово перетворюються у норму поведінки, – зазначив Ігор Хміль у вступному слові. – Хочу наголосити, що в обласній Раді 7 скликання проводиться системна робота з роз’яснення законодавства щодо запобігання корупції, заповнення щорічних електронних декларацій. Протягом 2016-2017 років проведено декілька семінарів з питань запобігання корупції, конфлікту інтересів, механізмів електронного декларування. Крім того, 20 грудня 2017 року на 27 сесії обласної Ради 7 скликання депутатами прийнято рішення №514 «Про затвердження Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради на 2017-2020 роки».

Перед присутніми на семінарі з доповіддю виступив кандидат історичних наук, доцент Донецького національного університету імені Василя Стуса Антон Лягуша, який ознайомив присутніх з нормативно-правовою базою антикорупційного спрямування та зупинився на важливих кроках запобігання проявам корупції.

Головний спеціаліст з питань запобігання корупції апарату облдержадміністрації Андрій Сільницький наголосив на основних аспектах заповнення електронних декларацій за 2017 рік та нововведеннях щодо декларування.

– Нагадую, що відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції, – зазначив він у виступі. – Частиною 2 статті 52 цього ж Закону передбачено, що у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство.

Насамкінець головуючий на засіданні підбив підсумки проведеного навчального семінару щодо питань запобігання корупції та електронного декларування.

 

Повернутись Створено: 1 березня 2018 року, 12:55
Оновлено: 1 березня 2018 року, 13:10
Переглядів: 726

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація