Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Посадовців органів місцевого самоврядування Вінниччини знайомили з вимогами законодавства щодо конфлікту інтересів Роздрукувати

Сьогодні, 15 листопада, до Вінниці завітали представники Національного комітету запобігання корупції, щоб ознайомити посадовців виконавчої гілки влади і органів місцевого самоврядування з вимогами законодавства в частині конфлікту інтересів та інших обмежень задля запобігання корупції.

У другій частині тренінгу, який відбувся в приміщенні обласної Ради, взяли участь керівництво та працівники виконавчого апарату обласної Ради, депутати і посадовці органів місцевого самоврядування Вінницької та Хмельницької областей.

Відкриваючи семінар, голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що сьогодні виникає багато питань у діючому законодавстві в частині конфлікту інтересів, тому тема нинішнього практичного семінару надзвичайно актуальна.

– Цей проект тут, щоб навчити нас переосмислити окремі підходи щодо спілкування з громадськістю, залучення громадян до активної позиції щодо обговорення та вирішення тих проблем, які є в територіальних громадах, – наголосив очільник найвищого самоврядного органу області. – І ті кроки, які  здійснюються сьогодні керівництвом держави – парламентом, кабміном, Президентом, в боротьбі з корупцією – ми з ними запізнилися. Тому найближчим часом маємо показати своїм зацікавленим друзям, партнерам, що ми здатні з цією проблемою справитися. Ми маємо запровадити нові механізми і зрозуміти, що назад вороття немає, що сьогодні існують запобіжники, які такому явищу, як корупція, не дадуть нас знищити.

«Конфлікт інтересів: треба знати!» - це спільний проект Національного агентства з питань запобігання корупції та Програми розвитку ООН в Україні”.

Мета тренінгу - ознайомлення з вимогами законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції, а також впровадження стандартів доброчесності на основі розроблених НАЗК та ПРООН методичних матеріалів.

Вінниця стала першим містом, куди завітали представники НАЗК з лекцією щодо запобігання корупції. Загалом, в рамках проекту, який фінансується ООН в Україні, вони відвідають 15 міст держави.

- Ми побуваємо в 15-ти містах, але буде охоплена вся Україна, оскільки в міста, де будуть проводитися тренінги, приїжджатимуть державні службовці та депутати з сусідніх міст - так як сьогодні з Хмельницького до Вінниці, - сказав експерт програми розвитку про ООН в України Роберт Сіверс.

За словами депутата обласної Ради, голови міжфракційного депутатського об’єднання «Антикорупційний рух» Олександра Васильчука, отримані на презентації знання має намір застосувати у Вінницькій облраді. Адже мало хто з депутатів знає, що не має права голосувати у тих випадках, коли це голосування стосується родичів чи знайомих депутата. Не має права також голосувати, коли вирішується питання щодо оплати праці близьких осіб, надання їм матеріальної допомоги, при процедурі державних закупівель, якщо у цій процедурі задіяні родичі.

– З цього тренінгу я виніс багато корисного для себе. Тепер я не голосуватиму на сесії облради у випадках, коли мова йде про моїх родичів, чи знайомих. Я просто буду казати, що тут є конфлікт інтересів і цим самим я знімаю з себе відповідальність за своє голосування. Про це, до речі, депутати мало обізнані, - зазначив Олександр Васильчук. 

Повернутись Створено: 15 листопада 2016 року, 18:17 Переглядів: 794

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація