Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Посадовців органів місцевого самоврядування Вінниччини знайомили з вимогами законодавства щодо конфлікту інтересів Роздрукувати

Сьогодні, 15 листопада, до Вінниці завітали представники Національного комітету запобігання корупції, щоб ознайомити посадовців виконавчої гілки влади і органів місцевого самоврядування з вимогами законодавства в частині конфлікту інтересів та інших обмежень задля запобігання корупції.

У другій частині тренінгу, який відбувся в приміщенні обласної Ради, взяли участь керівництво та працівники виконавчого апарату обласної Ради, депутати і посадовці органів місцевого самоврядування Вінницької та Хмельницької областей.

Відкриваючи семінар, голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що сьогодні виникає багато питань у діючому законодавстві в частині конфлікту інтересів, тому тема нинішнього практичного семінару надзвичайно актуальна.

– Цей проект тут, щоб навчити нас переосмислити окремі підходи щодо спілкування з громадськістю, залучення громадян до активної позиції щодо обговорення та вирішення тих проблем, які є в територіальних громадах, – наголосив очільник найвищого самоврядного органу області. – І ті кроки, які  здійснюються сьогодні керівництвом держави – парламентом, кабміном, Президентом, в боротьбі з корупцією – ми з ними запізнилися. Тому найближчим часом маємо показати своїм зацікавленим друзям, партнерам, що ми здатні з цією проблемою справитися. Ми маємо запровадити нові механізми і зрозуміти, що назад вороття немає, що сьогодні існують запобіжники, які такому явищу, як корупція, не дадуть нас знищити.

«Конфлікт інтересів: треба знати!» - це спільний проект Національного агентства з питань запобігання корупції та Програми розвитку ООН в Україні”.

Мета тренінгу - ознайомлення з вимогами законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції, а також впровадження стандартів доброчесності на основі розроблених НАЗК та ПРООН методичних матеріалів.

Вінниця стала першим містом, куди завітали представники НАЗК з лекцією щодо запобігання корупції. Загалом, в рамках проекту, який фінансується ООН в Україні, вони відвідають 15 міст держави.

- Ми побуваємо в 15-ти містах, але буде охоплена вся Україна, оскільки в міста, де будуть проводитися тренінги, приїжджатимуть державні службовці та депутати з сусідніх міст - так як сьогодні з Хмельницького до Вінниці, - сказав експерт програми розвитку про ООН в України Роберт Сіверс.

За словами депутата обласної Ради, голови міжфракційного депутатського об’єднання «Антикорупційний рух» Олександра Васильчука, отримані на презентації знання має намір застосувати у Вінницькій облраді. Адже мало хто з депутатів знає, що не має права голосувати у тих випадках, коли це голосування стосується родичів чи знайомих депутата. Не має права також голосувати, коли вирішується питання щодо оплати праці близьких осіб, надання їм матеріальної допомоги, при процедурі державних закупівель, якщо у цій процедурі задіяні родичі.

– З цього тренінгу я виніс багато корисного для себе. Тепер я не голосуватиму на сесії облради у випадках, коли мова йде про моїх родичів, чи знайомих. Я просто буду казати, що тут є конфлікт інтересів і цим самим я знімаю з себе відповідальність за своє голосування. Про це, до речі, депутати мало обізнані, - зазначив Олександр Васильчук. 

Повернутись Створено: 15 листопада 2016 року, 18:17 Переглядів: 879

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація