Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Посадові повноваження голови обласної Ради Роздрукувати

Посадові  повноваження голови обласної  Ради 

СОКОЛОВОГО В.П.

 

Здійснює свої повноваження відповідно до Конституції України, законів України,  статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та забезпечує їх реалізацію до припинення ним депутатських повноважень або повноважень голови обласної Ради.

Скликає сесії обласної Ради, повідомляє депутатам і доводить до відома населення інформацію про час і місце проведення сесії обласної Ради, питання, які передбачається внести на розгляд обласної Ради, веде засідання обласної Ради.

Забезпечує підготовку сесій обласної Ради і питань, що вносяться на її розгляд, доведення рішень обласної Ради до виконавців, організовує контроль за їх виконанням.

Контролює виконання регламенту обласної Ради 8 скликання.

Представляє обласній Раді кандидатури для обрання на посаду першого заступника, заступників голови обласної Ради.

Вносить на затвердження обласної Ради пропозиції щодо структури органів обласної Ради, її виконавчого апарату, витрат на їх утримання.

Вносить обласній Раді пропозиції щодо утворення, обрання і ліквідації постійних та інших комісій обласної Ради, внесення змін до  їх складу.

Координує діяльність постійних комісій обласної Ради, дає їм доручення, сприяє організації виконання їх рекомендацій.

Розробляє проекти рішень обласної Ради. Підписує рішення обласної Ради, протоколи сесій обласної Ради.

В межах повноважень голови обласної Ради видає розпорядження. В міжсесійний період видає розпорядження з окремих питань управління комунальною власністю.

Організовує надання депутатам допомоги у здійсненні ними своїх повноважень.

Організовує  взаємодію з депутатськими фракціями і групами.

Контролює розгляд депутатських запитів і звернень.

Координує роботу щодо підготовки та розгляду стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області,  програми соціально-економічного розвитку області, обласного бюджету, заслуховування звітів про їх  виконання.

Попередньо погоджує  обласний бюджет.

Забезпечує  вирішення, в установленому законом порядку, питань про призначення і звільнення керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебувають в управлінні обласної Ради.

Забезпечує гласність у роботі обласної Ради та її органів, обговорення громадянами проєктів рішень обласної Ради, важливих питань місцевого значення, вивчення громадської думки, оприлюднює рішення обласної Ради, розпорядження голови обласної Ради з питань основної діяльності.

За рішенням обласної Ради звертається до суду щодо визнання незаконними актів місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, які обмежують права територіальних громад у сфері їх спільних інтересів, а також повноваження  обласної Ради та їх органів.

Очолює Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради,  проводить її засідання, підписує рішення та протоколи засідань.

Бере участь у роботі колегії облдержадміністрації.

Здійснює керівництво виконавчим апаратом обласної Ради. Призначає і звільняє керівників та інших працівників структурних підрозділів виконавчого апарату обласної Ради.

Координує  роботу радників, помічників голови обласної Ради, зокрема тих,  що здійснюють свої повноваження на  громадських засадах,  їх взаємодію із структурними підрозділами виконавчого апарату обласної Ради.

Є  розпорядником  коштів,  передбачених  на утримання обласної  Ради та її виконавчого апарату. Організовує і контролює матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної Ради та її виконавчого апарату.

Забезпечує роботу по розгляду звернень громадян,  доступу до публічної інформації. Затверджує порядок прийому громадян в обласній Раді, веде особистий прийом громадян.

Представляє обласну Раду у відносинах з  Президентом України,  Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України, Центральною виборчою комісією, іншими центральними органами виконавчої влади.

Бере участь у роботі Консультативної ради з питань місцевого самоврядування, Ради соціального розвитку регіонів

Представляє обласну Раду у відносинах з іншими органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади, об’єднаннями громадян, трудовими колективами, адміністрацією підприємств, установ, організацій, громадянами.

Бере участь у роботі  Всеукраїнських  асоціацій органів місцевого самоврядування, Вінницької  обласної асоціації  органів місцевого самоврядування.

Представляє інтереси обласної Ради  в Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

Забезпечує взаємодію обласної Ради з політичними партіями і громадськими об’єднаннями.

Координує роботу  Громадської ради при обласній Раді.

Представляє обласну Раду у зовнішніх відносинах відповідно до чинного законодавства України.  Здійснює міжнародні та міжрегіональні контакти з питань місцевого самоврядування та регіонального розвитку.

Звітує перед обласною Радою про свою діяльність не менше одного разу на рік, у тому числі про виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», здійснення державної регуляторної політики відповідно виконавчим апаратом обласної Ради.

Співпрацює з :

Обласною  державною адміністрацією;                                                          

Вінницькою обласною прокуратурою;

Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області;

Управлінням Служби безпеки України у Вінницькій області;

Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у  Вінницькій області;

Вінницьким обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки;

Головним управлінням Державної податкової служби у Вінницькій області;

Територіальним управлінням Державної судової адміністрації у Вінницькій області;

Вінницькою  митницею Державної фіскальної служби України;

Центрально-Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Хмельницький);

Управлінням Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області

Територіальним управлінням Рахункової палати України по Вінницькій, Кіровоградській та  Хмельницькій областях (у  м. Вінниця);

Вінницьким апеляційним судом;

Вінницьким окружним адміністративним судом;

Сьомим апеляційним адміністративним судом;

Господарським судом  Вінницької області.

Сприяє діяльності районних, міських, сільських, селищних рад  області.      

Вирішує інші питання, доручені йому обласною Радою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Створено: 5 травня 2015 року, 17:28

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація