Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві Роздрукувати

19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою.

У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник голови Вінницької облради Дмитро Чаленко, начальниця управління по зв'язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради Єлизавета Савчук та її заступник Володимир Шевчук.

– Цьогоріч – 65 років дружби між Свєнтокшиським воєводством та Вінниччиною, – зазначив Вячеслав Соколовий. – В інший час ми могли б святкувати ювілей, але нині з маршалеком Анджеєм Бентковскі говоримо про війну в Україні, про проблеми, пов`язані з цим, та способи їх розв`язання. Важливо, що тут нас чують і розуміють. Отже, говоримо про перспективу: необхідність післявоєнної реконструкції країни, нашу співпрацю для відбудови та стратегічне партнерство для розвитку.  Дякую нашим польським колегам за всебічну підтримку під час війни та за те, що планують допомагати нашому повоєнному відродженню.

Вінницька делегація взяла участь у конференції «Join in. Польсько-українська співпраця для відновлення та стратегічного партнерства». Учасники заходу – українські та польські компанії, що представляють харчову, будівельну, металургійну промисловість та відновлювальну енергетику. Відкрив конференцію Надзвичайний та Повноважний Посол України в Республіці Польща Василь Зварич.

Учасники говорили про партнерство міст Вінниця та Кельце, підтримку місцевих та регіональних влад, відбудову України, економічну та гуманітарну співпрацю.

Виступаючи під час панельної дискусії, голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий підкреслив важливість економічних відносин між двома країнами.

– Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи. Знаковим є те, що саме сьогодні ми ведемо дискусію і плануємо майбутнє з питань відбудови й стратегічного партнерства. Ми продовжуємо рух в європейську спільноту, адже Гідність і Свобода – це ті цінності, на які зазіхнула 10 років тому росія, – сказав Вячеслав Соколовий. – За демократію і найвищу цінність – бути людиною – зараз і йде війна. І війна стосується не тільки України, хоч Україна страждає найбільше. Велика вдячність, що нас не залишили наодинці з бідою, що маємо велику підтримку Польщі, Свєнтокшиського воєводства та ваших громад. Переконаний, що ми переможемо, адже ми – разом.  

Участь у панельних дискусіях конференції також взяли депутат Вінницької обласної Ради Владислав Скальський, заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний, мер міста Кельце Богдан Вента, маршалек Свєнтокшиського воєводства Анджей Бентковскі та секретарка  Балаклійської міської ради Оксана Бондар.

Повернутись Створено: 21 листопада 2023 року, 15:40

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація