4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Послуги правоохоронних органів будуть доступнішими для людей з особливими потребами Роздрукувати

26 вересня у прес-центрі Головного управління Національної поліції у Вінницькій області пройшла прес-конференція, присвячена презентації проекту «Розробка та впровадження навчальної програми для працівників нової поліції щодо покращення рівня спілкування та роботи із особами з інвалідністю». В презентації взяла участь депутат обласної Ради Людмила Станіславенко.

– Організатори зазначають, що головною метою проекту є сприяння розв'язанню проблеми доступності правоохоронних послуг для людей з особливими потребами, – написала на своїй сторінці Фейсбук Людмила Станіславенко. – Для реалізації завдань проекту у Вінниці, Хмельницькому та Києві буде впроваджено спеціальну навчальну програму підвищення кваліфікації працівників правоохоронної системи України. На початковому етапі куратори проведуть моніторинг відділів поліції щодо стану дотримання прав людей з інвалідністю. Організатори планують розробити дві програми для тренерів та правоохоронців. В рамках заходу буде проведено дев'ять тренінгів, видано методичні матеріали, інформаційні буклети, довідники, а також знято інформаційний ролик. Зазначений проект реалізується Громадською організацією "Паросток" у партнерстві з Міністерством внутрішніх справ України, Науково-дослідним інститутом МВС України, Вінницькою ОДА, ГУ Національної поліції у Вінницькій області, Управлінням патрульної поліції м. Вінниці, Вінницьким державним педагогічним університетом ім. М. Коцюбинського та Кам'янець-Подільським національним університетом ім. Івана Огієнка. Захід реалізовуватиметься за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Повернутись Створено: 26 вересня 2017 року, 17:51
Оновлено: 26 вересня 2017 року, 16:00
Переглядів: 518

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація