Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Посол Австралії проводить лекцію для учнів Вінницької школи в рамках програми GoCamp Роздрукувати

Сьогодні, 13 червня, відбулася офіційна зустріч керівників області та міста з Надзвичайним і Повноважним Послом Австралії в Україні Мелісою О’Рурк. Українську сторону представляли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та заступник Вінницького міського голови Владислав Скальський. 

Голова обласної Ради Анатолій Олійник коротко ознайомив пані Мелісу О’Рурк із діяльністю найвищого представницького органу у Вінницькій області

– Зараз депутатський корпус обласної Ради налічує 84 депутати, які представляють вісім політичних сил, – зазначив Анатолій Олійник. – Сьоме скликання обласної Ради вперше за роки незалежності України представлене такою кількістю політичних сил. Наша Рада визнана найпрозорішою серед усіх рад України. Ми маємо змогу почути думки усіх політсил, представників громадськості, ведемо онлайн трансляції пленарних засідань на офіційному вебсайті обласної Ради.

Також Анатолій Дмитрович зазначив, що обласна Рада є членом Асоціації органів місцевого самоврядування у Вінницькій області, яка об’єднує більше 500 органів місцевого самоврядування всіх рівнів області.

– У рамках Асоціації працюють волонтери, сьогодні це волонтер із Сполучених Штатів Америки Ешлі Блейк Нейлсен. Також пишемо міжнародні проєкти, зокрема, зараз реалізовується вже 12 проєктів, в тому числі Erasmus+, – сказав Анатолій Дмитрович. – Сподіваюсь на співпрацю із Австралією, і маю надію, що ваш візит до Вінниччини дасть новий імпульс для розвитку наших подальших ділових стосунків.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій розповів про соціально-економічну ситуацію та досягнення Вінниччини.  

– Якщо говорити про те, як на сьогодні розвивається Вінниччина, то, відштовхуючись від статистичних показників, можу з впевненістю сказати, що Вінницька область є абсолютним лідером за показниками комплексу соціально-економічного розвитку, – сказав Валерій Коровій. – Так, зростання промисловості складає  плюс 12 %, це другий результат в Україні. Аграрний бізнес зріс на 16 % – це беззаперечне лідерство. Будівництва + 57%, інвестиції в основний капітал +38%. Це найкращий показник в Україні. В нас досить серйозні інвестиції в промисловість і, по суті, формується новий ринок праці.

Пані Посол Меліса О’Рурк у свою чергу зазначила, що стосунки між Австралією та Україною за останні п’ять років значно змінилися і для цього є кілька причин.

– Перше це те, що Австралія підтримує Україну проти російської агресії, ми не визнаємо анексії Автономної Республіки Крим, а також подій, які спричинили в Азовському морі затримання українських моряків, – сказала пані Посол. –  Ми підтримуємо Україну на міжнародній арені. Ми ввели санкції проти Росії через її порушення міжнародного права і ми не знімемо санкції до того моменту, поки Росія не змінить свого ставлення до України. Трагічна подія липня 2014 року також зблизила Україну та Австралію, адже в результаті збиття літака МН-17 над територією окупованою сепаратистами Донбасу загинули 38 громадян та резидентів Австралії. Зараз ми спільно працюємо в групі із розслідування збиття літака для того, щоб привести до відповідальності тих, хто винен в цьому.

Стосовно торгівлі та інвестиції Меліса О’Рурк сказала, що вони не такі розвинуті як могли б бути, проте виною тому велика відстань між нашими країнами. Але є компанії, які зацікавлені роботою в Україні в аграрному секторі.

– Сподіваюся, що розвиток наших бізнесвідносин це те, на що ми будемо очікувати найближчим часом, – звернула увагу пані Посол. – Все, що стосується роботи нашого посольства, то ми виконуємо програму прямої допомоги Уряду Австралії. Це невеличкі гранти, які використовуються для розвитку місцевих громад. Ми ще не мали проєктів у Вінницькій області, проте сьогодні зранку у мене відбулася зустріч і сподіваюсь, що ми зможемо на Вінниччині реалізувати проєкт на підтримку жінок.

Окрім цього пані Посол Меліса О’Рурк розповіла, що сьогодні буде читати лекцію у Вінницькій школі №27 у рамках реалізації програми GoCamp. Це найбільша освітня волонтерська програма в Східній Європі, в якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам та відкривають світ для дітей з різних куточків України.

В рамках програми проводяться  безкоштовні мовні табори по всій Україні. Вчителі забезпечені інноваційними методиками викладання: проєктне навчання, гейміфікація та занурення в іншомовне середовище. Впроваджуються програми для школярів з лідерства, креативності, соціального підприємництва, критичного мислення та основам демократії, змінюються  стереотипи про Україну в світі та популяризується волонтерство.

Досягнення проєкту це – 800 іноземних волонтерів з 65 країн світу, 1356 шкіл-учасниць GoCamp та 144 000 дітей з усієї України.

Станом на 27 березня до участі у GoCamp-2019 було відібрано 23 школи з Вінницької області.

Повернутись Створено: 13 червня 2019 року, 16:47 Переглядів: 325

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація