6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Посол Азербайджанської Республіки відвідав Вінниччину Роздрукувати

30 жовтня Вінницьку область з офіційним візитом відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ейнулла Мадатлі. Перший візит дипломата на Вінниччину розпочався з офіційної зустрічі з керівництвом обласної державної адміністрації, обласної Ради та Вінницької міської ради.

Голова облдержадміністрації Іван Мовчан ознайомив членів азербайджанської делегації з основними досягненнями й напрацюваннями регіону, окреслив перспективні напрями співпраці з азійською країною.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський поінформував гостей про міжнародний досвід співробітництва Вінницької області. Він наголосив, що попри те, що регіону притаманна проєвропейська стратегія встановлення міжрегіональних зв’язків, однак Вінниччині цікавий і східний вектор міжнародної співпраці.

У свою чергу Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ейнулла Мадатлі відзначив особливу увагу керівництва Азербайджану до налагодження зв’язків з різними регіонами України, наголосивши, що взаєминам між державами-партнерами притаманний стратегічний характер.

– Немає такої сфери чи такого питання, де б Азербайджан і Україна не дійшли згоди. Ми активно співпрацюємо і перспективи нашого співробітництва величезні, – наголосив дипломат.

Посол також повідомив, що 14 листопада відбудеться міжурядова комісія України й Азербайджану, де відбуватиметься обговорення різних сфер співробітництва між державами.

– Зазвичай обговорюються такі взаємини, які безпосередньо стосуються економіки, сільського господарства, промисловості та енергетики. І в усіх цих галузях ваша область має потенційні можливості для плідної співпраці з Азербайджаном, – підкреслив Ейнулла Мадатлі.

Він також запросив керівників Вінниччини відвідати Азербайджанську Республіку, аби ознайомитись з можливостями й потенціалом країни та напрацювати зв’язки з конкретним регіоном цієї держави.

 

Повернутись Створено: 31 жовтня 2013 року, 10:17 Переглядів: 784

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація