Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Посол Азербайджанської Республіки відвідав Вінниччину Роздрукувати

30 жовтня Вінницьку область з офіційним візитом відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ейнулла Мадатлі. Перший візит дипломата на Вінниччину розпочався з офіційної зустрічі з керівництвом обласної державної адміністрації, обласної Ради та Вінницької міської ради.

Голова облдержадміністрації Іван Мовчан ознайомив членів азербайджанської делегації з основними досягненнями й напрацюваннями регіону, окреслив перспективні напрями співпраці з азійською країною.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський поінформував гостей про міжнародний досвід співробітництва Вінницької області. Він наголосив, що попри те, що регіону притаманна проєвропейська стратегія встановлення міжрегіональних зв’язків, однак Вінниччині цікавий і східний вектор міжнародної співпраці.

У свою чергу Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ейнулла Мадатлі відзначив особливу увагу керівництва Азербайджану до налагодження зв’язків з різними регіонами України, наголосивши, що взаєминам між державами-партнерами притаманний стратегічний характер.

– Немає такої сфери чи такого питання, де б Азербайджан і Україна не дійшли згоди. Ми активно співпрацюємо і перспективи нашого співробітництва величезні, – наголосив дипломат.

Посол також повідомив, що 14 листопада відбудеться міжурядова комісія України й Азербайджану, де відбуватиметься обговорення різних сфер співробітництва між державами.

– Зазвичай обговорюються такі взаємини, які безпосередньо стосуються економіки, сільського господарства, промисловості та енергетики. І в усіх цих галузях ваша область має потенційні можливості для плідної співпраці з Азербайджаном, – підкреслив Ейнулла Мадатлі.

Він також запросив керівників Вінниччини відвідати Азербайджанську Республіку, аби ознайомитись з можливостями й потенціалом країни та напрацювати зв’язки з конкретним регіоном цієї держави.

 

Повернутись Створено: 31 жовтня 2013 року, 10:17 Переглядів: 766

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація