Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Посол Азербайджанської Республіки відвідав Вінниччину Роздрукувати

30 жовтня Вінницьку область з офіційним візитом відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ейнулла Мадатлі. Перший візит дипломата на Вінниччину розпочався з офіційної зустрічі з керівництвом обласної державної адміністрації, обласної Ради та Вінницької міської ради.

Голова облдержадміністрації Іван Мовчан ознайомив членів азербайджанської делегації з основними досягненнями й напрацюваннями регіону, окреслив перспективні напрями співпраці з азійською країною.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський поінформував гостей про міжнародний досвід співробітництва Вінницької області. Він наголосив, що попри те, що регіону притаманна проєвропейська стратегія встановлення міжрегіональних зв’язків, однак Вінниччині цікавий і східний вектор міжнародної співпраці.

У свою чергу Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ейнулла Мадатлі відзначив особливу увагу керівництва Азербайджану до налагодження зв’язків з різними регіонами України, наголосивши, що взаєминам між державами-партнерами притаманний стратегічний характер.

– Немає такої сфери чи такого питання, де б Азербайджан і Україна не дійшли згоди. Ми активно співпрацюємо і перспективи нашого співробітництва величезні, – наголосив дипломат.

Посол також повідомив, що 14 листопада відбудеться міжурядова комісія України й Азербайджану, де відбуватиметься обговорення різних сфер співробітництва між державами.

– Зазвичай обговорюються такі взаємини, які безпосередньо стосуються економіки, сільського господарства, промисловості та енергетики. І в усіх цих галузях ваша область має потенційні можливості для плідної співпраці з Азербайджаном, – підкреслив Ейнулла Мадатлі.

Він також запросив керівників Вінниччини відвідати Азербайджанську Республіку, аби ознайомитись з можливостями й потенціалом країни та напрацювати зв’язки з конкретним регіоном цієї держави.

 

Повернутись Створено: 31 жовтня 2013 року, 10:17 Переглядів: 845

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація