Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Посол Азербайджанської Республіки відвідав Вінниччину Роздрукувати

30 жовтня Вінницьку область з офіційним візитом відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ейнулла Мадатлі. Перший візит дипломата на Вінниччину розпочався з офіційної зустрічі з керівництвом обласної державної адміністрації, обласної Ради та Вінницької міської ради.

Голова облдержадміністрації Іван Мовчан ознайомив членів азербайджанської делегації з основними досягненнями й напрацюваннями регіону, окреслив перспективні напрями співпраці з азійською країною.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський поінформував гостей про міжнародний досвід співробітництва Вінницької області. Він наголосив, що попри те, що регіону притаманна проєвропейська стратегія встановлення міжрегіональних зв’язків, однак Вінниччині цікавий і східний вектор міжнародної співпраці.

У свою чергу Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ейнулла Мадатлі відзначив особливу увагу керівництва Азербайджану до налагодження зв’язків з різними регіонами України, наголосивши, що взаєминам між державами-партнерами притаманний стратегічний характер.

– Немає такої сфери чи такого питання, де б Азербайджан і Україна не дійшли згоди. Ми активно співпрацюємо і перспективи нашого співробітництва величезні, – наголосив дипломат.

Посол також повідомив, що 14 листопада відбудеться міжурядова комісія України й Азербайджану, де відбуватиметься обговорення різних сфер співробітництва між державами.

– Зазвичай обговорюються такі взаємини, які безпосередньо стосуються економіки, сільського господарства, промисловості та енергетики. І в усіх цих галузях ваша область має потенційні можливості для плідної співпраці з Азербайджаном, – підкреслив Ейнулла Мадатлі.

Він також запросив керівників Вінниччини відвідати Азербайджанську Республіку, аби ознайомитись з можливостями й потенціалом країни та напрацювати зв’язки з конкретним регіоном цієї держави.

 

Повернутись Створено: 31 жовтня 2013 року, 10:17 Переглядів: 742

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація