Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Посол Франції в Україні готова повернутись на Вінниччину для укладання договорів Роздрукувати

26 квітня у Вінниці перебуває з візитом делегація Посольства Французької республіки в Україні. Надзвичайний і Повноважний Посол Французської Республіки в Україні Ізабель Дюмон зустрілась з головою обласної Ради Анатолієм Олійником, головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм, Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим, директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимиром Мережком та виконувачем обов’язків директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерієм Нікітюком. Пані посла у поїздці супроводжували перший секретар посольства Жюлі Фор,  радник з питань культури та співробітництва посольства Паскаль Сліванскі, генеральний директор ТОВ  «Alfagro Vinnitsya», генеральний директор ТОВ «Жежелівський коалін» Ірина Коваленко та регіональний директор ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» Андрій Чорнобаєв.

- Нас цікавить Вінниччина у економічному та культурному плані, і ми готові розвивати ваш регіон, підтримуючи низку інвестиційних проектів, – заявила Ізабель Дюмон. - Для успішних інвестицій в країну має виконуватись три умови: макроекономічна стабільність, привабливий інвестиційний клімат та наявність проектів. Сьогодні на Вінниччині працює кілька підприємств зі 100% французьким капіталом. Це «Жежелівський коалін», «Alfagro Vinnitsya», «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Я готова приїхати за кілька місяців з великою делегацією для зустрічі з вашими бізнесменами, якщо у них є пропозиції з співпраці з нами.  Ми готові розглядати ваші пропозиції.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник ознайомив французьку делегацію з роботою найвищого самоврядного органу, подякував за підтримку України у вирішенні питання безвізового перетину кордону.

- Все, що стосується можливостей співпраці, ми готові надавати допомогу, - зазначив Анатолій Дмитрович. - Свого часу брав участь у  відкритті підприємства «Жежелівський кар’єр», знаю, що там гарні  перспективи, тому на цьому шляху у нас є хороший спільний потенціал для продовження співпраці.

Після зустрічі французька делегація відвідала Прозорий офіс Вінницької міської ради, а пані посол уклала договір із Донецьким національним університетом з впровадження системи, яка дає право доступу до цифрових носіїв  фільмів та книг французькою мовою.

 

Повернутись Створено: 26 квітня 2017 року, 13:51 Переглядів: 687

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація