4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Посол Франції в Україні готова повернутись на Вінниччину для укладання договорів Роздрукувати

26 квітня у Вінниці перебуває з візитом делегація Посольства Французької республіки в Україні. Надзвичайний і Повноважний Посол Французської Республіки в Україні Ізабель Дюмон зустрілась з головою обласної Ради Анатолієм Олійником, головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм, Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим, директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимиром Мережком та виконувачем обов’язків директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерієм Нікітюком. Пані посла у поїздці супроводжували перший секретар посольства Жюлі Фор,  радник з питань культури та співробітництва посольства Паскаль Сліванскі, генеральний директор ТОВ  «Alfagro Vinnitsya», генеральний директор ТОВ «Жежелівський коалін» Ірина Коваленко та регіональний директор ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» Андрій Чорнобаєв.

- Нас цікавить Вінниччина у економічному та культурному плані, і ми готові розвивати ваш регіон, підтримуючи низку інвестиційних проектів, – заявила Ізабель Дюмон. - Для успішних інвестицій в країну має виконуватись три умови: макроекономічна стабільність, привабливий інвестиційний клімат та наявність проектів. Сьогодні на Вінниччині працює кілька підприємств зі 100% французьким капіталом. Це «Жежелівський коалін», «Alfagro Vinnitsya», «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Я готова приїхати за кілька місяців з великою делегацією для зустрічі з вашими бізнесменами, якщо у них є пропозиції з співпраці з нами.  Ми готові розглядати ваші пропозиції.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник ознайомив французьку делегацію з роботою найвищого самоврядного органу, подякував за підтримку України у вирішенні питання безвізового перетину кордону.

- Все, що стосується можливостей співпраці, ми готові надавати допомогу, - зазначив Анатолій Дмитрович. - Свого часу брав участь у  відкритті підприємства «Жежелівський кар’єр», знаю, що там гарні  перспективи, тому на цьому шляху у нас є хороший спільний потенціал для продовження співпраці.

Після зустрічі французька делегація відвідала Прозорий офіс Вінницької міської ради, а пані посол уклала договір із Донецьким національним університетом з впровадження системи, яка дає право доступу до цифрових носіїв  фільмів та книг французькою мовою.

 

Повернутись Створено: 26 квітня 2017 року, 13:51 Переглядів: 765

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація