Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Посол Франції в Україні готова повернутись на Вінниччину для укладання договорів Роздрукувати

26 квітня у Вінниці перебуває з візитом делегація Посольства Французької республіки в Україні. Надзвичайний і Повноважний Посол Французської Республіки в Україні Ізабель Дюмон зустрілась з головою обласної Ради Анатолієм Олійником, головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм, Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим, директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимиром Мережком та виконувачем обов’язків директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерієм Нікітюком. Пані посла у поїздці супроводжували перший секретар посольства Жюлі Фор,  радник з питань культури та співробітництва посольства Паскаль Сліванскі, генеральний директор ТОВ  «Alfagro Vinnitsya», генеральний директор ТОВ «Жежелівський коалін» Ірина Коваленко та регіональний директор ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» Андрій Чорнобаєв.

- Нас цікавить Вінниччина у економічному та культурному плані, і ми готові розвивати ваш регіон, підтримуючи низку інвестиційних проектів, – заявила Ізабель Дюмон. - Для успішних інвестицій в країну має виконуватись три умови: макроекономічна стабільність, привабливий інвестиційний клімат та наявність проектів. Сьогодні на Вінниччині працює кілька підприємств зі 100% французьким капіталом. Це «Жежелівський коалін», «Alfagro Vinnitsya», «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Я готова приїхати за кілька місяців з великою делегацією для зустрічі з вашими бізнесменами, якщо у них є пропозиції з співпраці з нами.  Ми готові розглядати ваші пропозиції.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник ознайомив французьку делегацію з роботою найвищого самоврядного органу, подякував за підтримку України у вирішенні питання безвізового перетину кордону.

- Все, що стосується можливостей співпраці, ми готові надавати допомогу, - зазначив Анатолій Дмитрович. - Свого часу брав участь у  відкритті підприємства «Жежелівський кар’єр», знаю, що там гарні  перспективи, тому на цьому шляху у нас є хороший спільний потенціал для продовження співпраці.

Після зустрічі французька делегація відвідала Прозорий офіс Вінницької міської ради, а пані посол уклала договір із Донецьким національним університетом з впровадження системи, яка дає право доступу до цифрових носіїв  фільмів та книг французькою мовою.

 

Повернутись Створено: 26 квітня 2017 року, 13:51 Переглядів: 660

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація