Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Посол Індії запропонував вінничанам експортувати бобові, сир та сметану Роздрукувати

З офіційним візитом у Вінницькій області перебував Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індія в Україні Манодж Кумар Бхарті з дружиною Анамікою Бхарті. Для обговорення подальшого співробітництва  зустрівся з головою обласної Ради Анатолієм Олійником, головою обласної державної адміністрації Валерієм Коровієм, Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим, першим заступником голови ОДА Андрієм Гижком,  начальником Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Володимиром Мережком та депутатом обласної Ради Ларисою Білозір.

За зустрічі було зазначено, що з вересня 2015 року в обсягах експорту з Вінницької області Індія посідає першу позицію, витіснивши з лідерів Росію.

Посол Манодж Кумар Бхарті зауважив, що Індія була є і буде другом України. У 2016-му виповнюється 25 років з початку дипломатичних відносин між Індією та Україною, і за цей період між державами було підписано багато угод в усіх сферах. А зараз саме час поглибити це співробітництво, адже Індія для України є одним з найбільших іноземних партнерів.

- У 2012-2014 роках Індія входила в трійку найбільших країн-партнерів України, товарообіг між державами складав 3,3 млрд. доларів, - зазначив посол. - У 2014-2015 роках через важку ситуацію в Україні цифра товарообігу впала до 1,8 млрд. доларів. З цієї суми - 1,4 млрд. доларів складав експорт України до Індії. Водночас, загальна цифра торгівлі України з іншими країнами складає також 1 млрд. доларів.

Манодж Кумар Бхарті підкреслив, що Індія має великий потенціал для інвестування в українську економіку. Наприклад, Індія потребує імпорту бобових культур.

- Півтора мільйони людей в Індії споживають 14 видів бобових двічі на день, - продовжив посол. – А для наших вегетаріанців це найбільше джерело білку. Тому усіх, з ким я спілкуюсь на цю тему в Україні, закликаю виробляти та експортувати до Індії те, що вона споживає. Ми купуємо 500 тисяч тонн бобових у Канаді. Але ж Україна набагато ближче. І я готовий запросити делегацію підприємців з Вінниччини до Індії, щоб показати, які є канали імпортування, які саме види бобових потрібні. Також прошу – навчіть індусів їсти сир і сметану. Корови у Індії є, а от культури  споживання кисломолочних продуктів немає.

На зустрічі обговорили перспективи співпраці в освітній галузі, а саме -  збільшенні кількості студентів з Індії, що здобувають освіту у Вінницькому медичному університеті. Також посол інформував про можливість отримання українськими науковцями стипендії, яку надає Уряд Індії у 66 різних галузях.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник повідомив, що депутатський корпус ради оновлений на 80%.

- Це молоді люди, які  по-новому дивляться на шлях розвитку держави, - зазначив Анатолій Дмитрович. -  І Ваші конкретні пропозиції  мають гарний потенціал для співпраці. Хоча сьогодні в Україні багато проблем, але ми, депутатський корпус, будемо сприяти розвитку наших спільних проектів.

Наостанок учасники зустрічі домовились про проведення у Вінниці Дня культури Індії. Попердньо обговорювались дати 21 або 25 червня. Вже найближчими днями представники Вінницької міськради вийдуть на контакт із посольством для вирішення  організаційних питань.

 

Повернутись Створено: 16 травня 2016 року, 14:38 Переглядів: 984

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація