5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Посол Латвії в Україні Аргіта Даудзе висловила подяку Сергію Свитку за конструктивний діалог Роздрукувати

Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні, доктор Аргіта Даудзе висловила подяку голові обласної Ради Сергію Свитку за зустріч у м. Вінниці та участь у святкуванні Дня Європи, який відбувся 17 травня 2014 року.

Пані Аргіта Даудзе у своєму листі зазначила: “В мене була чудова можливість обговорити з Вами перспективи двостороннього співробітництва й дізнатися про актуальну ситуацію в регіоні, а також ознайомитися з містом. Я мала можливість впевнитись, що Вінницький регіон має хороший рівень розвитку місцевого самоврядування та прагне до утвердження європейських цінностей і підходів. В цей надзвичайно складний час кожен окремий регіон має велике значення у збереженні та захисті єдності і суверенітету України. Бажаю успіхів у Вашій подальшій діяльності ”.

Нагадаємо, що 17 травня відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка та голови обласної державної адміністрації Анатолія Олійника з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Аргітою Даудзе www.vinrada.gov.ua. На зустрічі було обговорено перспективи співпраці України з Латвійською Республікою, обмін досвідом в питанні євроінтеграції та економіки, історичні паралелі боротьби за незалежність і демократію латвійського та українського народів, започаткування співробітництва в межах територіальних громад, адміністративних одиниць Вінниччини і Латвії. 

Повернутись Створено: 28 травня 2014 року, 17:14 Переглядів: 1785

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація