Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Посол Нідерландів у Вінниці: «Асоціація України з ЄС – це історичний момент» Роздрукувати

19 жовтня у Вінницьку область завітав Надзвичайний і Повноважний посол Королівства Нідерланди в Україні Кейс Кломпенхаувер. На цю посаду дипломат заступив 3 місяці тому і в числі перших своїх робочих поїздок він відвідав Вінниччину.
Про бізнес-співпрацю та європейську перспективу України Посол говорив з головою обласної державної адміністрації Іваном Мовчаном, першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським і Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом.

Найперше, на чому акцентував Кейс Кломпенхаувер, що європейці, не менше, ніж українці, чекають результатів Вільнюського саміту, де заплановане підписання угоди про асоціацію України з Євросоюзом.
– Ми з нетерпінням чекаємо підписання цієї угоди. Зараз у Києві уся дипломатична спільнота країн ЄС зайнята підготовкою саміту. Це – історичний момент, який буде символізувати початок нового процесу, де Україна стане членом європейської сім’ї, – наголосив пан Посол.

Він додав, що цей процес буде складним, але він даватиме багато нових можливостей нашій країні. Про це Кейс Кломпенхаувер зробив навіть відповідне звернення на своєму офіційному сайті, зазначивши, що багато чого залежатиме від самих українців.
– Українці працьовиті, серйозні, технічно гарно підготовлені і відкриті світу. І саме з відритими людьми ми можемо вести діалог про іновації в усіх сферах, – підкреслив нідерландський дипломат.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зауважив, що ці досягнення Вінницька область має, зокрема, завдяки партнерським зв’язкам з адміністративно-територіальними одиницями країн Європи.
– На сьогодні ми маємо понад 200 таких контактів. І така «народна дипломатія», як ми її називаємо, особливо сприяє євроінтеграційним прагненням України, – зазначив І.Кревський.

Він додав, що на реалізацію цієї мети наразі спрямована робота Вінницької обласної Ради, так само, як і на реформу місцевого самоврядування та розвиток громадянського суспільства в цілому.
 
 

 

Повернутись Створено: 20 жовтня 2013 року, 11:02 Переглядів: 1395

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація