Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Посол Нідерландів у Вінниці: «Асоціація України з ЄС – це історичний момент» Роздрукувати

19 жовтня у Вінницьку область завітав Надзвичайний і Повноважний посол Королівства Нідерланди в Україні Кейс Кломпенхаувер. На цю посаду дипломат заступив 3 місяці тому і в числі перших своїх робочих поїздок він відвідав Вінниччину.
Про бізнес-співпрацю та європейську перспективу України Посол говорив з головою обласної державної адміністрації Іваном Мовчаном, першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським і Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом.

Найперше, на чому акцентував Кейс Кломпенхаувер, що європейці, не менше, ніж українці, чекають результатів Вільнюського саміту, де заплановане підписання угоди про асоціацію України з Євросоюзом.
– Ми з нетерпінням чекаємо підписання цієї угоди. Зараз у Києві уся дипломатична спільнота країн ЄС зайнята підготовкою саміту. Це – історичний момент, який буде символізувати початок нового процесу, де Україна стане членом європейської сім’ї, – наголосив пан Посол.

Він додав, що цей процес буде складним, але він даватиме багато нових можливостей нашій країні. Про це Кейс Кломпенхаувер зробив навіть відповідне звернення на своєму офіційному сайті, зазначивши, що багато чого залежатиме від самих українців.
– Українці працьовиті, серйозні, технічно гарно підготовлені і відкриті світу. І саме з відритими людьми ми можемо вести діалог про іновації в усіх сферах, – підкреслив нідерландський дипломат.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зауважив, що ці досягнення Вінницька область має, зокрема, завдяки партнерським зв’язкам з адміністративно-територіальними одиницями країн Європи.
– На сьогодні ми маємо понад 200 таких контактів. І така «народна дипломатія», як ми її називаємо, особливо сприяє євроінтеграційним прагненням України, – зазначив І.Кревський.

Він додав, що на реалізацію цієї мети наразі спрямована робота Вінницької обласної Ради, так само, як і на реформу місцевого самоврядування та розвиток громадянського суспільства в цілому.
 
 

 

Повернутись Створено: 20 жовтня 2013 року, 11:02 Переглядів: 1333

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація