Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Посол Нідерландів у Вінниці: «Асоціація України з ЄС – це історичний момент» Роздрукувати

19 жовтня у Вінницьку область завітав Надзвичайний і Повноважний посол Королівства Нідерланди в Україні Кейс Кломпенхаувер. На цю посаду дипломат заступив 3 місяці тому і в числі перших своїх робочих поїздок він відвідав Вінниччину.
Про бізнес-співпрацю та європейську перспективу України Посол говорив з головою обласної державної адміністрації Іваном Мовчаном, першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським і Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом.

Найперше, на чому акцентував Кейс Кломпенхаувер, що європейці, не менше, ніж українці, чекають результатів Вільнюського саміту, де заплановане підписання угоди про асоціацію України з Євросоюзом.
– Ми з нетерпінням чекаємо підписання цієї угоди. Зараз у Києві уся дипломатична спільнота країн ЄС зайнята підготовкою саміту. Це – історичний момент, який буде символізувати початок нового процесу, де Україна стане членом європейської сім’ї, – наголосив пан Посол.

Він додав, що цей процес буде складним, але він даватиме багато нових можливостей нашій країні. Про це Кейс Кломпенхаувер зробив навіть відповідне звернення на своєму офіційному сайті, зазначивши, що багато чого залежатиме від самих українців.
– Українці працьовиті, серйозні, технічно гарно підготовлені і відкриті світу. І саме з відритими людьми ми можемо вести діалог про іновації в усіх сферах, – підкреслив нідерландський дипломат.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зауважив, що ці досягнення Вінницька область має, зокрема, завдяки партнерським зв’язкам з адміністративно-територіальними одиницями країн Європи.
– На сьогодні ми маємо понад 200 таких контактів. І така «народна дипломатія», як ми її називаємо, особливо сприяє євроінтеграційним прагненням України, – зазначив І.Кревський.

Він додав, що на реалізацію цієї мети наразі спрямована робота Вінницької обласної Ради, так само, як і на реформу місцевого самоврядування та розвиток громадянського суспільства в цілому.
 
 

 

Повернутись Створено: 20 жовтня 2013 року, 11:02 Переглядів: 1630

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація