Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу відвідав Вінниччину Роздрукувати

24 липня на Вінниччині з офіційним візитом перебуває посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу. Разом з консультантом з економічних та політичних питань Посольства Сергієм Лиходовським він зустрівся з заступником голови обласної Ради Ігорем Хмілем, головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм та Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим.

Участь в офіційній зустрічі взяли перший заступник голови ОДА Андрій Гижко, заступник голови, депутат обласної Ради Олександр Крученюк, начальники департаментів облдержадміністрації Сергій Чернявський та Володимир Мережко.

Під час розмови обидві сторони обговорили перспективи співпраці між Кореєю та Україною. В тому числі ініціативи щодо налагодження спільної діяльності на теренах Вінниччини та міста зокрема. Мова       йшла про розвиток ІТ-технологій, альтернативних енергозберігаючих технологій, співпраці з Вінницьким національним технічними університетом. Особливу увагу звернули на взаємне співробітництво в агропромисловому секторі та залученні сучасних медичних методик роботи госпітальних округів.

Надзвичайний та Поважний Посол Республіки Корея висловив сподівання, що в тендері на впровадження електронного квитка в рамках програми «smart city – розумне місто» у Вінниці переможе саме корейська компанія.

Крім того, голова облдержадміністрації Валерій Коровій запросив Лі Янг Гу взяти участь в міжнародному інвестиційному форумі, що планується провести в першій декаді вересня поточного року у Вінниці.

Насамкінець учасники офіційної зустрічі обмінялись подарунками, після чого посол Кореї планує відвідати Центр надання адміністративних послуг Вінницької міської ради та взяти участь у велокаравані дружби Україна-Корея в Немирові.

Повернутись Створено: 24 липня 2017 року, 16:30 Переглядів: 1323

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація