Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Посол Республіки Польща в Україні Генрік Літвін представив керівництву області нового Генерального консула Республіки Польща у Вінниці Роздрукувати

20 серпня відбулась офіційна зустріч керівництва Вінницької області та міста Вінниці з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Генріком Літвіном, під час якої пан Посол представив очільникам Вінниччини нового Генерального консула Республіки Польща у місті Вінниці Томаша Олейнічака.

Участь у зустрічі взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, Генеральний консул Республіки Польща у місті Вінниці Томаш Олейнічак, Консул Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці Кшиштоф Рошіньскі та посадовці облдержадміністрації.

В ході зустрічі було обговорено суспільно-політичну та економічну ситуацію в Україні загалом, в області зокрема, проведення реформ в державі, продовження співпраці польських колег з керівництвом області у різних сферах. Окремо представники сторін зупинились на питанні поглиблення співробітництва між Польщею і Україною, враховуючи обрання у Республіці Польща нового Президента - Анджея Дуди.  

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрік Літвін офіційно представив керівництву області і міста Генерального консула Республіки Польща у Вінниці Томаша Олейнічака. До цього зазначену посаду займав Кшиштоф Свідерек.

- Хотів запевнити, що курс на підтримку України з боку Республіки Польща буде продовжуватись. Зокрема, зовнішньополітичні кроки нового Президента Польщі спрямовані у цьому напрямі. Це буде дуже активна політика підтримки України в її боротьбі за незалежність і право вибору власного розвитку. Я переконаний, що новий Генеральний Консул у Вінниці буде активним партнером місцевої влади в усіх справах, які ми втілювали в життя протягом декількох років поспіль. Сподіваємося, це буде успішне продовження нашої співпраці, яка розпочалась із відкриття Генерального консульства Республіки Польща у місті Вінниці, – підкреслив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрік Літвін.  

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко подякував в особі пана Посла Президенту і Уряду Польщі, польському народу за підтримку України у складний для нашої держави час.

- Перш за все дякую Вам пане Посол, що ви прибули до нас на святкування Дня Незалежності України - у непростий для нашого народу час, коли утверджується українська незалежність і йде боротьба за територіальну цілісність держави. Тому сьогодні вкрай важлива підтримка наших міжнародних друзів. І найближчим нашим другом для нас є народ Польщі. Хотів подякувати Вам за плідну співпрацю. Сьогодні перегортається нова сторінка в історії співпраці України і Польщі. Призначений новий Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці. Я переконаний у тому, що український народ, який зробив свій європейський вибір на Майдані, утвердить українську державність і нарешті відбудеться інтеграція України у європейське співтовариство. Адже українці історично, ментально є європейською нацією, а  у наших народів є дуже багато того, що об'єднує, - зазначив голова обласної Ради Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради також побажав новопризначеному Генеральному Консулу у Вінниці здоров’я і плідної праці на займаній посаді, успіхів у дуже важливій роботі в зміцненні партнерських відносин між двома народами – українським і польським.

У свою чергу Генеральний консул Республіки Польща у місті Вінниці Томаш Олейнічак запевнив очільників Вінниччини,  що співпраця Консульства і місцевої влади буде ще більш активною та продуктивною. “Я усе зроблю від мене залежне, щоб наші відносини були кращими і плідними”, - зазначив Томаш Олейнічак.

Наприкінці зустрічі відбувся традиційний обмін подарунками між українською і польською сторонами. 

Повернутись Створено: 20 серпня 2015 року, 19:28 Переглядів: 1566

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація