Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Посол Республіки Польща в Україні Генрік Літвін представив керівництву області нового Генерального консула Республіки Польща у Вінниці Роздрукувати

20 серпня відбулась офіційна зустріч керівництва Вінницької області та міста Вінниці з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Генріком Літвіном, під час якої пан Посол представив очільникам Вінниччини нового Генерального консула Республіки Польща у місті Вінниці Томаша Олейнічака.

Участь у зустрічі взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, Генеральний консул Республіки Польща у місті Вінниці Томаш Олейнічак, Консул Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці Кшиштоф Рошіньскі та посадовці облдержадміністрації.

В ході зустрічі було обговорено суспільно-політичну та економічну ситуацію в Україні загалом, в області зокрема, проведення реформ в державі, продовження співпраці польських колег з керівництвом області у різних сферах. Окремо представники сторін зупинились на питанні поглиблення співробітництва між Польщею і Україною, враховуючи обрання у Республіці Польща нового Президента - Анджея Дуди.  

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрік Літвін офіційно представив керівництву області і міста Генерального консула Республіки Польща у Вінниці Томаша Олейнічака. До цього зазначену посаду займав Кшиштоф Свідерек.

- Хотів запевнити, що курс на підтримку України з боку Республіки Польща буде продовжуватись. Зокрема, зовнішньополітичні кроки нового Президента Польщі спрямовані у цьому напрямі. Це буде дуже активна політика підтримки України в її боротьбі за незалежність і право вибору власного розвитку. Я переконаний, що новий Генеральний Консул у Вінниці буде активним партнером місцевої влади в усіх справах, які ми втілювали в життя протягом декількох років поспіль. Сподіваємося, це буде успішне продовження нашої співпраці, яка розпочалась із відкриття Генерального консульства Республіки Польща у місті Вінниці, – підкреслив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрік Літвін.  

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко подякував в особі пана Посла Президенту і Уряду Польщі, польському народу за підтримку України у складний для нашої держави час.

- Перш за все дякую Вам пане Посол, що ви прибули до нас на святкування Дня Незалежності України - у непростий для нашого народу час, коли утверджується українська незалежність і йде боротьба за територіальну цілісність держави. Тому сьогодні вкрай важлива підтримка наших міжнародних друзів. І найближчим нашим другом для нас є народ Польщі. Хотів подякувати Вам за плідну співпрацю. Сьогодні перегортається нова сторінка в історії співпраці України і Польщі. Призначений новий Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці. Я переконаний у тому, що український народ, який зробив свій європейський вибір на Майдані, утвердить українську державність і нарешті відбудеться інтеграція України у європейське співтовариство. Адже українці історично, ментально є європейською нацією, а  у наших народів є дуже багато того, що об'єднує, - зазначив голова обласної Ради Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради також побажав новопризначеному Генеральному Консулу у Вінниці здоров’я і плідної праці на займаній посаді, успіхів у дуже важливій роботі в зміцненні партнерських відносин між двома народами – українським і польським.

У свою чергу Генеральний консул Республіки Польща у місті Вінниці Томаш Олейнічак запевнив очільників Вінниччини,  що співпраця Консульства і місцевої влади буде ще більш активною та продуктивною. “Я усе зроблю від мене залежне, щоб наші відносини були кращими і плідними”, - зазначив Томаш Олейнічак.

Наприкінці зустрічі відбувся традиційний обмін подарунками між українською і польською сторонами. 

Повернутись Створено: 20 серпня 2015 року, 19:28 Переглядів: 1689

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація