Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Посол Роман Ващук розповів як застосовувати досвід Польщі та Канади для розбудови України Роздрукувати

Вінниччину відвідав Надзвичайний та Повноважній Посол Канади в Україні Роман Ващук. У поїздці його супроводжували помічник Ірина Лаврова та регіональний координатор проекту ПРОМІС у Вінницькій області Оксана Бондар. 

Вінниччина є фокус-регіоном для проекту ПРОМІС, в рамках якого проект проводить політичні тренінги та підтримує процес децентралізації. Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) впроваджується в Україні  з квітня 2015 року до грудня 2020 року Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.  

У рамках ознайомлення з регіоном делегація побувала у Ладижині, де відвідала теплоелектростанцію та  «Вінницьку птахофабрику».

У Вінниці побували у «Прозорому офісі» та зустрілись з головою Вінницької облради Анатолієм Олійником  і першим заступником голови облдержадміністрації Андрієм Гижком. Обговорили питання подальшої співпраці  у рамках проекту.

Наш проект пристосовується до обставин та потреб кожного міста України, - зазначив Роман  Ващук. -  У нашій діяльності головне не показати якусь одну канадську практику, а розпитати ваших людей, що їм реально потрібно на цей момент. Одночасно маємо польсько-канадсько-український проект по лінії місцевого самоврядування. Польща у 90-х роках багато чого використовувала  з канадського досвіду. І тому, замість того, щоб везти українців до Канади на навчання, ми сприяємо спілкуванню польських та українських громад. Так буде легше використовувати польсько-канадський досвід розбудови держави до України. Наше завдання - зрозуміти та підтримувати ваші прагнення.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник також зазначив, що саме громади на своїх загальних зборах разом мають визначати, якими є їхні реальні потреби. Повідомив, що цього року на  конкурсі проектів розвитку територіальних громад 710 населених пунктів Вінниччини подали свої проекти для покращення життя. Нагадаємо, у минулі роки кількість проектів не перевищувала 200. Саме це вказує на активность громадянського суспільства.

Проект ПРОМІС спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримку процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

 

Повернутись Створено: 20 квітня 2016 року, 14:25 Переглядів: 933

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація