Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Посол Роман Ващук розповів як застосовувати досвід Польщі та Канади для розбудови України Роздрукувати

Вінниччину відвідав Надзвичайний та Повноважній Посол Канади в Україні Роман Ващук. У поїздці його супроводжували помічник Ірина Лаврова та регіональний координатор проекту ПРОМІС у Вінницькій області Оксана Бондар. 

Вінниччина є фокус-регіоном для проекту ПРОМІС, в рамках якого проект проводить політичні тренінги та підтримує процес децентралізації. Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) впроваджується в Україні  з квітня 2015 року до грудня 2020 року Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.  

У рамках ознайомлення з регіоном делегація побувала у Ладижині, де відвідала теплоелектростанцію та  «Вінницьку птахофабрику».

У Вінниці побували у «Прозорому офісі» та зустрілись з головою Вінницької облради Анатолієм Олійником  і першим заступником голови облдержадміністрації Андрієм Гижком. Обговорили питання подальшої співпраці  у рамках проекту.

Наш проект пристосовується до обставин та потреб кожного міста України, - зазначив Роман  Ващук. -  У нашій діяльності головне не показати якусь одну канадську практику, а розпитати ваших людей, що їм реально потрібно на цей момент. Одночасно маємо польсько-канадсько-український проект по лінії місцевого самоврядування. Польща у 90-х роках багато чого використовувала  з канадського досвіду. І тому, замість того, щоб везти українців до Канади на навчання, ми сприяємо спілкуванню польських та українських громад. Так буде легше використовувати польсько-канадський досвід розбудови держави до України. Наше завдання - зрозуміти та підтримувати ваші прагнення.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник також зазначив, що саме громади на своїх загальних зборах разом мають визначати, якими є їхні реальні потреби. Повідомив, що цього року на  конкурсі проектів розвитку територіальних громад 710 населених пунктів Вінниччини подали свої проекти для покращення життя. Нагадаємо, у минулі роки кількість проектів не перевищувала 200. Саме це вказує на активность громадянського суспільства.

Проект ПРОМІС спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримку процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

 

Повернутись Створено: 20 квітня 2016 року, 14:25 Переглядів: 825

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація