24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Посол Роман Ващук розповів як застосовувати досвід Польщі та Канади для розбудови України Роздрукувати

Вінниччину відвідав Надзвичайний та Повноважній Посол Канади в Україні Роман Ващук. У поїздці його супроводжували помічник Ірина Лаврова та регіональний координатор проекту ПРОМІС у Вінницькій області Оксана Бондар. 

Вінниччина є фокус-регіоном для проекту ПРОМІС, в рамках якого проект проводить політичні тренінги та підтримує процес децентралізації. Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) впроваджується в Україні  з квітня 2015 року до грудня 2020 року Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.  

У рамках ознайомлення з регіоном делегація побувала у Ладижині, де відвідала теплоелектростанцію та  «Вінницьку птахофабрику».

У Вінниці побували у «Прозорому офісі» та зустрілись з головою Вінницької облради Анатолієм Олійником  і першим заступником голови облдержадміністрації Андрієм Гижком. Обговорили питання подальшої співпраці  у рамках проекту.

Наш проект пристосовується до обставин та потреб кожного міста України, - зазначив Роман  Ващук. -  У нашій діяльності головне не показати якусь одну канадську практику, а розпитати ваших людей, що їм реально потрібно на цей момент. Одночасно маємо польсько-канадсько-український проект по лінії місцевого самоврядування. Польща у 90-х роках багато чого використовувала  з канадського досвіду. І тому, замість того, щоб везти українців до Канади на навчання, ми сприяємо спілкуванню польських та українських громад. Так буде легше використовувати польсько-канадський досвід розбудови держави до України. Наше завдання - зрозуміти та підтримувати ваші прагнення.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник також зазначив, що саме громади на своїх загальних зборах разом мають визначати, якими є їхні реальні потреби. Повідомив, що цього року на  конкурсі проектів розвитку територіальних громад 710 населених пунктів Вінниччини подали свої проекти для покращення життя. Нагадаємо, у минулі роки кількість проектів не перевищувала 200. Саме це вказує на активность громадянського суспільства.

Проект ПРОМІС спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримку процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

 

Повернутись Створено: 20 квітня 2016 року, 14:25 Переглядів: 853

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація