Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Посол Румунії привіз на Вінниччину пакет проектних пропозицій Роздрукувати

22 серпня у Вінниці відбувалися урочисто-святкові заходи з нагоди відзначення 22-ї річниці незалежності України. Вони розпочалися із зустрічі голови обласної Ради Сергія Татусяка, голови облдержадміністрації Івана Мовчана та Вінницького міського голови Володимира Гроймана з делегацією із Румунії.

Її, у складі 7 осіб, очолили Надзвичайний та Повноважний Посол Румунії в Україні Корнел Іонеску та голова Ясської повітової ради, голова Єврорегіону «Сірет-Прут-Дністер» Крістіан Адомніцей.

Вітаючи вінничан в особі обласних очільників з державним святом, пан Адомніцей зауважив, що відводить особливу роль в побудові сучасної України керівникам регіонів.

– Розумію, що теперішній генерації керівників дуже важко зробити Україну процвітаючою, адже вона дісталася вам не в найкращому стані. І, до того ж, не існує стандартного рецепта вивести країну на високий рівень – його потрібно самими придумати. Втім, ваша праця в будь-якому разі буде записана в книгу історії, – звернувся до керівництва Вінниччини К.Адомніцей.

Він додав, що українців і румун багато в чому об’єднує історія, але ще більше їх може об’єднати майбутнє. Відтак Ясський повіт і надалі приділятиме пріоритетну увагу спільним проектам з Вінницькою областю.

– Запевняю: будь-якому проекту, де Вінниччина бачить партнером Ясси, я скажу «так»! – підкреслив Крістіан Адомніцей.

На підтвердження слів колеги Надзвичайний та Повноважний Посол Румунії в Україні Корнел Іонеску повідомив, що він привіз для керівників Вінницької області низку пропозицій щодо майбутніх спільних проектів. Один з них, зокрема, стосується пакування та маркування продуктів харчування, а другий – консультаційних послуг в сфері бізнесу, освіти і культури.

– Вінницька область і Ясський повіт – не єдині регіони України і Румунії, які можуть співпрацювати. Але ця співпраця є аксіоматичною моделлю для інших регіонів, – сказав пан Посол.

Очільники області подякували гостям за увагу до Вінниччини та висловили готовність до подальшої співпраці, в тому числі через адміністративно-територіальні одиниці і Єврорегіони «Дністер» і «Сірет-Прут-Дністер».

– За півроку спільної діяльності ми маємо вже близько 30-ти угод про співпрацю між громадами Вінниччини і двох румунських повітів. А незабаром наше місто Ладижин і одне з міст Ясського повіту поповнять цей список, підписавши протокол намірів, – поінформував Сергій Татусяк.

Наостанок румуни запросили вінницьких партнерів на 2 важливих заходи у Яссах: сільськогосподарський форум 26-29 вересня та літературний фестиваль 23-27 листопада.

 

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2013 року, 14:57 Переглядів: 859

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація