4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Посольства Швеції та США зацікавлені у співпраці з Єврорегіоном «Дністер» Роздрукувати

23 жовтня у Кишиневі начальник відділу міжнародних зв’язків і промоції Вінницької обласної Ради, директор Координаційного центру Єврорегіону «Дністер» Володимир Мережко з колегами провели зустріч із заступником Посла Швеції в Республіці Молдова Паолою Альборноз і Керівником напрямку з розвитку та співробітництва Посольства Швеції в Республіці Молдова Хенриком Хітфельдтом.

Представники Єврорегіону презентували дипломатам свої проекти, які були реалізовані за останні півтора року. А представники Посольства представили Стратегію співробітництва Посольства Швеції з організаціями та бізнес-спільнотою Республіки Молдова. У підсумку сторони домовилися про співпрацю і підтримку проектів, які спрямовані на розвиток 7 районів Республіки Молдова, що входять до складу Єврорегіону «Дністер».

Того ж дня вінничани зустрілися зі співробітниками Посольства США в Республіці Молдова. На зустрічі з боку Посольства США був присутній другий секретар Посольства Хейвард Алто і економічний/комерційний помічник Посольства Юліан Богасіеру. Директор Координаційного центру Володимир Мережко представив дипломатам діяльність Єврорегіону «Дністер», а також перспективні проекти, які знаходяться в розробці.

У результаті сторони домовилися про співпрацю в рамках програми USAID, а також про можливу зустріч з керівниками програми USAID в Республіці Молдова .

 

Повернутись Створено: 24 жовтня 2013 року, 21:00 Переглядів: 864

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація