Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Постфактум Роздрукувати

Сергій Татусяк підбив підсумки міжнародної конференції

23 травня голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк зустрівся з представниками місцевих мас-медіа, аби резюмувати проведення у Вінниці Міжнародної науково-практичної конференції «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід».

Найперше Сергій Татусяк подякував представникам засобів масової інформації за участь у конференції та висвітлення її роботи. Голова зазначив, що за кілька днів конференція вже отримала резонанс у владних та політичних колах столиці та в регіонах країни.
– Вінниччина хоче забрати повноваження у центру – такий основний посил пішов від нашого заходу, – зауважив голова облради.
Він додав, що резолюція, яку прийняли 450 учасників конференції, надіслана в усі центральні органи влади і вже схвалена Радою Національного конгресу місцевого самоврядування, засідання якої відбулося у Вінниці 20 травня.
– Я впевнений, що нашу резолюцію будуть розглядати у парламенті, впевнений, що вона дійде до президента. Я вже знаю, що її положення ним сприймаються. Не можуть не сприйматися, бо вони зазначені в передвиборчій програмі Віктора Януковича «Україна для людей», – зазначив С.Татусяк.
Очільник обласних депутатів зізнався, що на сьогодні є відчутний супротив реформі регіональної влади низки міністерств, але вони в меншості.
– Переконаний, що міністри, які намагаються втримати ресурс (і найперше – фінансовий) у себе, не встоять перед натиском суспільної думки і врешті-решт підуть за більшістю, – сказав Сергій Пилипович.
Також голова вкотре наголосив журналістам, що Вінницька область готова стати пілотним регіоном з впровадження реформи місцевого самоврядування.

Повернутись Створено: 23 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 877

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація