Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Постфактум Роздрукувати

Сергій Татусяк підбив підсумки міжнародної конференції

23 травня голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк зустрівся з представниками місцевих мас-медіа, аби резюмувати проведення у Вінниці Міжнародної науково-практичної конференції «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід».

Найперше Сергій Татусяк подякував представникам засобів масової інформації за участь у конференції та висвітлення її роботи. Голова зазначив, що за кілька днів конференція вже отримала резонанс у владних та політичних колах столиці та в регіонах країни.
– Вінниччина хоче забрати повноваження у центру – такий основний посил пішов від нашого заходу, – зауважив голова облради.
Він додав, що резолюція, яку прийняли 450 учасників конференції, надіслана в усі центральні органи влади і вже схвалена Радою Національного конгресу місцевого самоврядування, засідання якої відбулося у Вінниці 20 травня.
– Я впевнений, що нашу резолюцію будуть розглядати у парламенті, впевнений, що вона дійде до президента. Я вже знаю, що її положення ним сприймаються. Не можуть не сприйматися, бо вони зазначені в передвиборчій програмі Віктора Януковича «Україна для людей», – зазначив С.Татусяк.
Очільник обласних депутатів зізнався, що на сьогодні є відчутний супротив реформі регіональної влади низки міністерств, але вони в меншості.
– Переконаний, що міністри, які намагаються втримати ресурс (і найперше – фінансовий) у себе, не встоять перед натиском суспільної думки і врешті-решт підуть за більшістю, – сказав Сергій Пилипович.
Також голова вкотре наголосив журналістам, що Вінницька область готова стати пілотним регіоном з впровадження реформи місцевого самоврядування.

Повернутись Створено: 23 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 911

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація