Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Постфактум Роздрукувати

Сергій Татусяк підбив підсумки міжнародної конференції

23 травня голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк зустрівся з представниками місцевих мас-медіа, аби резюмувати проведення у Вінниці Міжнародної науково-практичної конференції «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід».

Найперше Сергій Татусяк подякував представникам засобів масової інформації за участь у конференції та висвітлення її роботи. Голова зазначив, що за кілька днів конференція вже отримала резонанс у владних та політичних колах столиці та в регіонах країни.
– Вінниччина хоче забрати повноваження у центру – такий основний посил пішов від нашого заходу, – зауважив голова облради.
Він додав, що резолюція, яку прийняли 450 учасників конференції, надіслана в усі центральні органи влади і вже схвалена Радою Національного конгресу місцевого самоврядування, засідання якої відбулося у Вінниці 20 травня.
– Я впевнений, що нашу резолюцію будуть розглядати у парламенті, впевнений, що вона дійде до президента. Я вже знаю, що її положення ним сприймаються. Не можуть не сприйматися, бо вони зазначені в передвиборчій програмі Віктора Януковича «Україна для людей», – зазначив С.Татусяк.
Очільник обласних депутатів зізнався, що на сьогодні є відчутний супротив реформі регіональної влади низки міністерств, але вони в меншості.
– Переконаний, що міністри, які намагаються втримати ресурс (і найперше – фінансовий) у себе, не встоять перед натиском суспільної думки і врешті-решт підуть за більшістю, – сказав Сергій Пилипович.
Також голова вкотре наголосив журналістам, що Вінницька область готова стати пілотним регіоном з впровадження реформи місцевого самоврядування.

Повернутись Створено: 23 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1020

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація