Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Постфактум Роздрукувати

Сергій Татусяк підбив підсумки міжнародної конференції

23 травня голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк зустрівся з представниками місцевих мас-медіа, аби резюмувати проведення у Вінниці Міжнародної науково-практичної конференції «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід».

Найперше Сергій Татусяк подякував представникам засобів масової інформації за участь у конференції та висвітлення її роботи. Голова зазначив, що за кілька днів конференція вже отримала резонанс у владних та політичних колах столиці та в регіонах країни.
– Вінниччина хоче забрати повноваження у центру – такий основний посил пішов від нашого заходу, – зауважив голова облради.
Він додав, що резолюція, яку прийняли 450 учасників конференції, надіслана в усі центральні органи влади і вже схвалена Радою Національного конгресу місцевого самоврядування, засідання якої відбулося у Вінниці 20 травня.
– Я впевнений, що нашу резолюцію будуть розглядати у парламенті, впевнений, що вона дійде до президента. Я вже знаю, що її положення ним сприймаються. Не можуть не сприйматися, бо вони зазначені в передвиборчій програмі Віктора Януковича «Україна для людей», – зазначив С.Татусяк.
Очільник обласних депутатів зізнався, що на сьогодні є відчутний супротив реформі регіональної влади низки міністерств, але вони в меншості.
– Переконаний, що міністри, які намагаються втримати ресурс (і найперше – фінансовий) у себе, не встоять перед натиском суспільної думки і врешті-решт підуть за більшістю, – сказав Сергій Пилипович.
Також голова вкотре наголосив журналістам, що Вінницька область готова стати пілотним регіоном з впровадження реформи місцевого самоврядування.

Повернутись Створено: 23 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1282

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація