Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

Постійна комісія доопрацювала проєкт рішення щодо діяльності УПЦ в єдності з Московським патріархатом на території Вінниччини Роздрукувати

17 квітня на засіданні постійної комісії обласної Ради з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту розглянули проєкт рішення «Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфери свободи совісті та діяльності релігійних організацій на території Вінницької області».

В обласній Раді зареєстровано два звернення до центральних органів влади щодо діяльності Української православної церкви в єдності з Московським патріархатом – від керівників фракцій політичних партій «Українська Стратегія Гройсмана» Олександра Хом’яка та «Європейська солідарність» Андрія Гижка.

Голова постійної комісії Наталія Замкова зазначила, що звернення пропонується об’єднати, а проєкт рішення подати від постійної комісії обласної Ради.

– Обидва звернення були надіслані депутатам для ознайомлення. Пропонуємо об’єднати їх та викласти назву і сам проєкт рішення в новій редакції. Ми – представники різних фракцій та різних партій, але, впевнена, нас об’єднує одна думка. Тож пропонуємо ухвалили доопрацьований проєкт рішення зі змінами – від постійної комісії, – зазначила Наталія Замкова. 

Проєкт рішення передбачає:

1. Схвалити звернення Вінницької обласної Ради 8 скликання до Верховної Ради України щодо невідкладного розгляду проектів законів України «Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій» (реєстр. № 8221 від 23.11.2022 року) та «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій» (реєстр. № 8371 від 19.01.2023 року), що додається.

2. Припинити договори оренди нерухомого майна, земельних ділянок та заборонити будь-яке користування майном (в т. ч. договори про спільну діяльність), що є спільною власністю територіальних громад, сіл, селищ, міст Вінницької області з релігійними організаціями Української Православної Церкви в єдності з московським патріархатом та іншими релігійними організаціями афілійованими із центрами впливу релігійних організацій, керівні центри яких знаходяться за межами України у державі, що здійснює військову агресію проти України.

3. Рекомендувати Вінницькій обласній військовій адміністрації здійснити комплекс заходів з проведення інвентаризації земельних ділянок та наявних релігійних споруд, що перебувають у державній, комунальній та приватній власності і передані в користування релігійним організаціям Української Православної Церкви в єдності з московським патріархатом та іншим релігійним організаціям афілійованим із центрами впливу релігійних організацій, керівні центри яких знаходяться за межами України у державі, що здійснює військову агресію проти України.

4. Надіслати копію цього рішення та звернення до Верховної Ради України, Вінницької обласної військової адміністрації, до обласних рад та до районних, міських, селищних, сільських рад Вінницької області.

Депутати доопрацьований проєкт рішення підтримали одноголосно та рекомендували голові обласної Ради внести його на розгляд сесії.

Повернутись Створено: 17 квітня 2023 року, 15:33

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація