Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Постійна комісія обласної Ради обговорила питання щодо суттєвого погіршення якості джерела водопостачання із річки Південний Буг Роздрукувати

8 вересня під керівництвом Андрія Ковальова відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження.

На зібранні розглядалось такі питання порядку денного:

1. Про лист комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» щодо суттєвого погіршення якості джерела водопостачання.

2. Про звернення мешканців будинку № 20 по вул. Лялі Ратушної щодо незадовільної ситуації, яка слалася навколо вищезазначеного будинку.

3. Про проект рішення обласної Ради  «Про передачу цілісних майнових комплексів дочірніх підприємств комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» та об’єктів незавершеного будівництва.

4. Про звернення Федерації профспілок Вінницької області до депутатів обласної Ради  щодо різкого підвищення Урядом цін на газ природній і електроенергію.

5. Про проект рішення обласної Ради «Про переукладання контракту з Лаппою О.Л. начальником комунального підприємства «Бершадське районне бюро технічної інвентаризації».

6. Про проект рішення обласної Ради «Про переукладення контракту з Мельником Г.А. начальником комунального підприємства «Барське районне бюро технічної інвентаризації».

7. Про проект рішення обласної Ради «Про переукладення контракту з Кобильняк З.Г. начальником комунального підприємства «Ямпільське районне бюро технічної інвентаризації».

8. Про проект рішення обласної Ради «Про комунальне підприємство «Вінницьке обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації».

9. Про проект рішення обласної Ради «Про припинення шляхом банкрутства Вінницького обласного комунального підприємства теплових мереж «Вінницятеплокомуненерго».

У роботі комісії взяли участь представники Департаменту житлово-комунального господарства ОДА, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради, представники КП «Вінницяоблводоканал», регіонального управління водних ресурсів представники громад області, радник голови обласної державної адміністрації Василь Павлюк, засоби масової інформації.

Найбільш дискусійним виявились питання щодо суттєвого погіршення якості джерела водопостачання у річці Південний Буг. За результатами обговорення було прийнято рішення щодо напрацювань пропозицій із вирішення вищезазначеного питання та у подальшому винесення його на розгляд депутатського корпусу.

Також було порушено питання щодо забруднення нечистотами прибудинкової території по вул. Лялі Ратушної в районі Слав’янка м.Вінниці. У ході обговорення було прийнято рішення щодо створення робочої групи з вивчення та усунення у подальшому проблемних питань, які виникли у вищезазначеному районі міста.

За результатами роботи постійної комісії обласної Ради були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного, із висновками яких можна ознайомитись на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

 

 

 

Повернутись Створено: 8 вересня 2016 року, 17:26 Переглядів: 719

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація