Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Постійна комісія обласної Ради обговорила питання щодо суттєвого погіршення якості джерела водопостачання із річки Південний Буг Роздрукувати

8 вересня під керівництвом Андрія Ковальова відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження.

На зібранні розглядалось такі питання порядку денного:

1. Про лист комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» щодо суттєвого погіршення якості джерела водопостачання.

2. Про звернення мешканців будинку № 20 по вул. Лялі Ратушної щодо незадовільної ситуації, яка слалася навколо вищезазначеного будинку.

3. Про проект рішення обласної Ради  «Про передачу цілісних майнових комплексів дочірніх підприємств комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» та об’єктів незавершеного будівництва.

4. Про звернення Федерації профспілок Вінницької області до депутатів обласної Ради  щодо різкого підвищення Урядом цін на газ природній і електроенергію.

5. Про проект рішення обласної Ради «Про переукладання контракту з Лаппою О.Л. начальником комунального підприємства «Бершадське районне бюро технічної інвентаризації».

6. Про проект рішення обласної Ради «Про переукладення контракту з Мельником Г.А. начальником комунального підприємства «Барське районне бюро технічної інвентаризації».

7. Про проект рішення обласної Ради «Про переукладення контракту з Кобильняк З.Г. начальником комунального підприємства «Ямпільське районне бюро технічної інвентаризації».

8. Про проект рішення обласної Ради «Про комунальне підприємство «Вінницьке обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації».

9. Про проект рішення обласної Ради «Про припинення шляхом банкрутства Вінницького обласного комунального підприємства теплових мереж «Вінницятеплокомуненерго».

У роботі комісії взяли участь представники Департаменту житлово-комунального господарства ОДА, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради, представники КП «Вінницяоблводоканал», регіонального управління водних ресурсів представники громад області, радник голови обласної державної адміністрації Василь Павлюк, засоби масової інформації.

Найбільш дискусійним виявились питання щодо суттєвого погіршення якості джерела водопостачання у річці Південний Буг. За результатами обговорення було прийнято рішення щодо напрацювань пропозицій із вирішення вищезазначеного питання та у подальшому винесення його на розгляд депутатського корпусу.

Також було порушено питання щодо забруднення нечистотами прибудинкової території по вул. Лялі Ратушної в районі Слав’янка м.Вінниці. У ході обговорення було прийнято рішення щодо створення робочої групи з вивчення та усунення у подальшому проблемних питань, які виникли у вищезазначеному районі міста.

За результатами роботи постійної комісії обласної Ради були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного, із висновками яких можна ознайомитись на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

 

 

 

Повернутись Створено: 8 вересня 2016 року, 17:26 Переглядів: 661

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація