Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Постійна комісія обласної Ради підтримала клопотання щодо відзначення Премією Верховної Ради України Андрія Грачова Роздрукувати

16 серпня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань  освіти, культури, сімї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини:

На зібранні розглядалось такі питання порядку денного:

- Про проект рішення обласної Ради «Про затвердження Положення про порядок надання грошової винагороди за особливий внесок у розвиток спорту в Україні і Вінницькій області»,

- Про проект рішення обласної Ради «Про Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»,  

- Інформація щодо депутатського звернення депутата обласної Ради Фурмана О.Ю. про оголошення конкурсу на залучення меценатів щодо відновлення «Будинку органіста»у с.Печера Тульчинського району Вінницької області.

- Про проект рішення обласної Ради «Про клопотання щодо відзначення Премією Верховної Ради України Грачова Андрія Сергійовича».

- Про проект рішення обласної Ради «Про трудові відносини з керівниками обласних комунальних підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області».

- Про лист Жмеринського обласного соціального гуртожитку щодо продовження терміну перебування у Жмеринському обласному соціальному гуртожитку ліцеїстів Нікітіна Б.О., Распасієнка В.І., В.І., Максименко Я.Г., Соболь Д.В.

У роботі комісії взяли участь депутат обласної Ради Андрій Вигонюк, представники управління культури і мистецтв; фізичної культури та спорту облдержадміністрації, управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, Департаментів соціальної та молодіжної політики; освіти і науки облдержадміністрації; обласного центру соціальних служб для сім’ї та молоді;  засоби масової інформації.

Серед низки питань порядку денного члени постійної комісії одностайно підтримали рішення щодо відзначення Премією Верховної Ради України Андрія Грачова, учасника бойових дій, начальника відділу допомоги учасникам АТО Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, який має багато відзнак, зокрема, за оборону Донецького аеропорту.

Депутат Андрій Вигонюк А.В. запропонував підтримати його звернення щодо заборони гастролей російських гуртів та гуртів на території Вінницької області, які підтримали анексію Криму та отримують нагороди у Російській Федерації.

За результатами роботи постійної комісії обласної Ради були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного, із висновками яких можна ознайомитись на сайті обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 16 серпня 2016 року, 17:06 Переглядів: 646

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація