4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Постійна комісія обласної Ради підтримала клопотання щодо відзначення Премією Верховної Ради України Андрія Грачова Роздрукувати

16 серпня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань  освіти, культури, сімї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини:

На зібранні розглядалось такі питання порядку денного:

- Про проект рішення обласної Ради «Про затвердження Положення про порядок надання грошової винагороди за особливий внесок у розвиток спорту в Україні і Вінницькій області»,

- Про проект рішення обласної Ради «Про Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»,  

- Інформація щодо депутатського звернення депутата обласної Ради Фурмана О.Ю. про оголошення конкурсу на залучення меценатів щодо відновлення «Будинку органіста»у с.Печера Тульчинського району Вінницької області.

- Про проект рішення обласної Ради «Про клопотання щодо відзначення Премією Верховної Ради України Грачова Андрія Сергійовича».

- Про проект рішення обласної Ради «Про трудові відносини з керівниками обласних комунальних підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області».

- Про лист Жмеринського обласного соціального гуртожитку щодо продовження терміну перебування у Жмеринському обласному соціальному гуртожитку ліцеїстів Нікітіна Б.О., Распасієнка В.І., В.І., Максименко Я.Г., Соболь Д.В.

У роботі комісії взяли участь депутат обласної Ради Андрій Вигонюк, представники управління культури і мистецтв; фізичної культури та спорту облдержадміністрації, управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, Департаментів соціальної та молодіжної політики; освіти і науки облдержадміністрації; обласного центру соціальних служб для сім’ї та молоді;  засоби масової інформації.

Серед низки питань порядку денного члени постійної комісії одностайно підтримали рішення щодо відзначення Премією Верховної Ради України Андрія Грачова, учасника бойових дій, начальника відділу допомоги учасникам АТО Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, який має багато відзнак, зокрема, за оборону Донецького аеропорту.

Депутат Андрій Вигонюк А.В. запропонував підтримати його звернення щодо заборони гастролей російських гуртів та гуртів на території Вінницької області, які підтримали анексію Криму та отримують нагороди у Російській Федерації.

За результатами роботи постійної комісії обласної Ради були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного, із висновками яких можна ознайомитись на сайті обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 16 серпня 2016 року, 17:06 Переглядів: 733

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація